דרכים יצירתיות כדי למצוא עבודה

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על דרכים יצירתיות כדי למצוא עבודה

כולנו מכירים את הדרכים המסורתיות של דורשי עבודה דרך העיתון או אתר האינטרנט התעסוקה. אם מלחי קונבנציונלי יכול למשוך תשומת לב ולקבל עבודה בקלות רבה יותר. לאחר שקיבל את קורות החיים שלך מתעדכנים ומתוקנים לפחות חמש פעמים כדי לוודא שאין שגיאה ו לא זיהו את העבודה רוצה שיהיה לי, נסה את הפעולות הבאות: ÷ א 'א' א 'א' רשימה של 50 אנשים שאתה מכיר הם עובדים בחברות שבהן אתה רוצה לעבוד. צור קשר עם 50 אנשים ולהגיד להם אם הם יודעים כל הזדמנות עבודה יזהיר אותך להעריך. ÷ ? א 'א' א 'א' השתתף בישיבות שבו אתה יכול לפגוש אנשים אחרים המעורבים בענף שלך. הצג את עצמך ואת להחליף קלפים.

אם להכיר 30 אנשים בלילה אחד היה הצלחה. לאחר האירוע, ללכת וליצור קשר. כאשר יש לך יותר מ 200 אנשי קשר בתחום שלך, משנה את המצב באתר זה כדי לציין כי אתם פתוחים להצעות לעבוד. ÷ א 'א' א 'א' כאשר אתה שולח קורות חיים לחברה, מחקר החברה עושה, אילו בעיות יש לך כעת, ומה המטרות שלהם. כמו כן, לבחור את המיקום שאתה רוצה לכסות.

שלח להם הודעת דוא"ל עם מכתב להביע עניין בתפקיד. בעיתון כתוב ש נפתלי בנט הוא זה שבקיא בנושא. צרף את קורות החיים שלך ואת מצגת על ידי המפרט מה היית עושה בימים 30, 60 ו – 90 הראשונים בתפקיד. ÷ א 'א' א 'א' גט רשימה של ציידי ראשים בעיר שלך. שלח אליהם את קורות החיים שלך לכל אחד לתקשר הזמינות שלך. ÷ א 'א' א 'א' תן סרטון המסביר את החוויה שלך ואת המיומנויות. שים את הוידאו באינטרנט. א 'על ידי לקיחת נתיב יצירתי תבחין יותר ויותר חברות להפגין יוזמה שלך קרלוס ריוואס לממן creatividad.? אנליסט המספק ייעוץ לאנשים על בסיס יומיומי. הדוא"ל שלו

Comments are closed.