דיאטה של חתולים

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על דיאטה של חתולים

כיצד אוכל חתול כראוי. או במילים אחרות, איזה אוכל צריך אני מציע בתור בעל חתול אחראי של החתול שלי. ראשית, יש צורך להבהיר מה דורש מזון cat. האם החתול שלך לעיתים קרובות באוויר הפתוח? מביא לך גם עכברים, שומות, או birds לך הביתה? זה יהיה מלא של חתולים, אם הגבר מציע לא מזון אחרים. לחץ כאן אפריקה ישראל ומצא עוד . ארבע רגליים אהבה ציד ולאכול את הטרף שלהם. כיוון טרף גוף ונפש הם אוכלים, הם מספקים את החתולים עם כל החומרים המזינים הדרושים להם: חלבון, שומן, פחמימות, ויטמינים רבים.

יש את החתול לא ניתן לצוד? לשמור אותם בתור חיית מחמד. גם במקרה זה, חשוב להבטיח כי בעלי החיים כל חומרי הזנה המפורטות לעיל. כי רק תזונה מאוזנת גם קרן במשך זמן רב והתוכן cat החיים. איזה מוצר או מותג מציע כעת זה תזונה מאוזנת? יש מגוון רחב של מותגים ומוצרים על המדפים. יש חתול חלב, מזון בני גיל הזהב, ג'וניורס, מזון יבש או בשר טרי.

גירסאות בשר ודגים, יש מבחר עצום. מתחת לפקידים: חיים של ים, עוף & שרימפס, עוף עם צדפות, עוף עם קלמרי, פורל, טונה, סלמון, סלמון & עוף, טונה האטלנטי, טונה השקט, טונה טונה & שרימפס, טונה & בשר בקר, טונה עוף, עם קלמרי, טונה עם צדפות, סלמון עם גזר, עוף עם דלעת, טונה עם פילה תירס, וואל או עוף. החתולים אבל הסכנה אותו בתור אנשים רצים הצעה זו גדול וטעים. לאכול יותר מדי. מאז הם עוד צורך לצוד את האוכל שלהם, הם מעבר כנראה גם מעט מדי. לכן, הסיכון של השמנת יתר ומחלות שנוצר הוא גדול. חשוב הוא העובדה החתולים יש תרגיל די ארוחות בדיוק לפתחי.

Comments are closed.