ברזל חשיל חישול מאסטרס. דמויות מזויפים פארק

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על ברזל חשיל חישול מאסטרס. דמויות מזויפים פארק

מזויפים דמויות בפארק דונייצק-פסלים מזויפים מתכת. כיום פארק מזויפים פיסול היא אחת האטרקציות העיקריות של בירת דונבס. בשנת 2001 בפארק הותקנו לראשונה עשר ספרות. הפסטיבל מתקיים כאן מדי שנה על ידי הנפח. בשנת 2001 ב דונצק העיר הועד נוצרה על ידי הדמויות זיופים פארק. פיתוח משנה לשנה, הפארק הזה הפך לאחד המפורסם ביותר האטרקציות של עיר הבירה של Donbass. יתר על כן, יש אין מקבילים סביב הדמויות העולם מזויפים פארק! הפסטיבל מתקיים בפארק מדי שנה נפח מיומנות.

במסגרת הפסטיבל: הסתה של גורנה, לזייף ריתוך, חולץ את הקצוות של העוב?ד לחומר להתעוות למכונת הכביסה, שהופך את הטבעת, קשירת קשר. מיטב העבודות של מאסטרים של חישול חישול נשארים בפארק כמתנה על תושבי העיר. התערוכה הראשונה באמנות נפח מוזיאון תחת באוויר הפתוח הפך מזויפים זר ורדים. זה פרח הוא הסמל של כורה הבירה, סמלו של פסטיבל העיר "ורדים של דונייצק 'ב אוגוסט וספטמבר פסטיבלים נפח מיומנות' מזויפים דמויות פארק". -2001 g.

יחד עם רוז ברזל מותקן הדמויות הראשון 10. פארק-2002 ממלאת דמויות 19-יו. המספר הכולל של תערוכות-30. -בשנת 2003 לפארק מותקן 'האוקראיני' גזיבו, קבלת דיפלומה-היריד העולמי 'המילניום-2000' בהנובר. הבא מדורגת הביתן שלה המקום 'ארבע הדרקון'. פארק-2004 לעטר הפרגולה' של אוהבי' מאז מקום פופולרי עבור הזוג הטרי. -בשנת 2005 הופיע בפארק סמטת «סימני גלגל המזלות» וזה סמלי גלגל המזלות דמויות מזויפים 12. צורות בוצעו על ידי סופרים שונים. עבר הפסטיבל הבינלאומי ה-7 של נפח מיומנות. -2006 ?., פתח את 'אגדה' בסמטה. איפה דמויות מזויפים מסיפורי אגדות. האוסף כולל כאלה דמויות מהאגדות אצבעונית, Diy, פייק, הראש של Svyatogor, Lesovichok, ג'יני, לטוס באומץ, שמנמן, פן Kotskij, Molodil'naja יבלונקה, פינוקיו. 2007 yr. עבר 9 פסטיבל בינלאומי של מיומנות הנפח אשר מעורבים מאסטרים 150 מ-10 מדינות. הפרוייקט העיקרי היה הפתיחה של פסטיבל 'סמטת הקשתות': בין 10 מזויפים קשתות רחב 5 מטר מותקנים ספסלים זכויות יוצרים 16. באותה שנה היו כבר עבודה פארק 64.

Comments are closed.