בעת חיפוש לעבודה. לצפות האזהרות מזויפים!

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על בעת חיפוש לעבודה. לצפות האזהרות מזויפים!

בתקופות של אבטלה, ישנם אלו שמרוויחים מהאחרים הצורך. מופיעים הצעות עבודה מפתה מדי כדי להיות אמיתי., אשר הציעו עבודה, התחייבות או שכר הם שונים מאוד מן המציאות.מפתח כדי לזהות מלכודות ולברוח עם הזמן. קטגוריה רחבה של מה שקרי נראה להרחיב גבולותיה כמעט על בסיס יומי. לזייף הודעה: קורא כל מודעה מטעה עבודה כמו גם בכל רמה. ייתכן כי החברה למעשה אינו קיים, כי זה קבוצה של סתגלנים בחיפוש אחר כוח עבודה זול – אנשים המבקשים contratadEsta מוכן לעבוד בחינם לזמן מה, אבל זה אף פעם לא ייכנסו לתוקפם.או כי המידע המופיע במודעה הוא חלקי ולא מוטה: מוצע עמדה של מנהלים מכירות כאשר מה מחפשים הוא המוכר כדי לדפוק דלתות לחייב על ידי הוועדה. לא תמיד רב הראשי של צפת. או בגלל השכר המובטח הוא לא אמיתי. או כי אפילו כמה הם מבקשים סכום כסף במזומן כדי לאבטח לעבודה ולא היום בו חייבים להתחיל החברה אמור לא קיים.למרבה הצער אזהרות אלה הם גדלים עם שיעור האבטלה.

הטעיה מאוד כמה פעמים יצא לאור דרך התקשורת. בעיקר הונאה כמו זיכרון רע עבור הקורבנות עדיין יהיה המקרה. %90%D7%95%D7%A8/'>ליאור שליין כדי לקבל עוד מידע. לפיכך, מכוסה על ידי השתיקה וחוסר תלונות, המלכודת נשאר הנוכחי., מחכה קורבנות חדשים. Lo_cual אפשרית לא רק בגלל העובדה לא מתעלה על אלא גם כי: א). אף אחד לא מפקח על הדיוק של המודעות, ב) וגם הוא שם נקודת ההתייחסות ברורה (או גוף ציבורי או ללא כוונת רווח) איפה הזדקקות מתלוננים על העובדות.לפיכך, הפרצה מיטיבה עלייתו של סוג חדש של הטעיה. מתי הצדקה גדול כמו אדם המחפשים עבודה נשאר לנו את גורלם ומאמתת שלו.

לזיהוי הצעת עבודה אחת הוא לא זה.האזורים ביותר לנטות הונאה מטעה הודעות פרסום, קידום מכירות, והכל קשור האמנותי. המפתחות כדי לגלות אותם הרשימות לספירה מספר דרישות או שהם נמצאים בערפול שאיפה, רצון להתקדם, דינמיות, . כן. הוא טוען כי מחברה גדולה, אך הוא לא השם של חברה או יועץ האחראית הבחירה. בעיתון כתוב ש רב הראשי של צפת הוא זה שבקיא בנושא. השכר המוצעים הוא בכלל לא הערכים של השוק. הכתובת בה הוא מלון, או רק מספר טלפון נייד. אזהרה מסוים מופיע שוב ? כל הן-מפנה לשאול אותם אנשים בפרופיל. משמעות הדבר עשויה להיות כי, באופן שיטתי, הם שוכרים, לפטר עובדים. הם מתכוונים גובים לקבל עבודה, ספר או אפילו המושג של התעריף על ידי רפואי המתוקן. אין המעסיק עשוי לחייב מבוסס על כלום כי זה לא חוקי. ההגדרה של הפרופיל של המועמד לא צוין: כי דרישות הם דורשים, זה חינוכי, רמה, מיומנויות, וכו '. הגודל של האזהרה הוא חשוב, שמשמעות הדבר היא כי השקעת כסף ומסירות לפרסם אותו. המקום של הראיון הוא משרד קטן, בינוני נסתרות, שבהם התנועה הגדולה של אנשים אינו או לא מופיעה יותר אחראי. חשוב לדבר עם בניית מנהלי או סוחרים של באזור, כי הם הכי הם יודעים של חברות הפועלות או לא במקום מסויים, ועם זה מידה של רצינות. מאת אנה ב' קבררה Iannone מייעץ העבודה.

Comments are closed.