במלאי השווקים באוקראינה

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על במלאי השווקים באוקראינה

המבנה הראשוני של שוק המניות עלתה בימי הביניים. החלוצים של שוקי המניות של היום היו ירידי ימי הביניים שטרי חוב מעת לעת מופיעים ונעלמים בתוך XIII-XIV מאות שנים. לבירורים בנושא יש לפנות ל טבע תעשיות שמבין יותר ממני. עם מסחר בילס להופעתו של ניירות הערך מקצועי המשתתפים first שוק חילופי הראשון שבו התרחשה העסקה, וסחורות, עם החשבונות. עם זאת, שוק המניות במובן המודרני מקורם רק סוף המאה ה XVI. עקב פעילות פליטה מוגברת של המדינה לבין הופעתה של חברות המניה משותף. נכון להיום, שוק המניות הוא הבין בדרך כלל כחלק אינטגרלי של שוק ההון (בורסה, אג"ח, ניירות ערך אחרים ניירות ערך), כפי שאושר למסחר בבורסה כלשהי או מניות הנסחרות בבורסה (כלומר מחוץ לבורסה). כרגע, אחד הגורמים המרכזיים בפיתוח מתקדם של שוק ניירות ערך אוקראינה היא יצירת במסגרת הרגולציה פרוגרסיבי.

עד כה, המרכיבים הבסיסיים של מערכת של מדינה ורגולציה המשפטית של שוק ניירות הערך הוא ניהול קשרי החקיקה והתקנות, המתרחשות על ניירות הערך. מדינת הרגולציה של שוק ניירות הערך על ידי נציבות המדינה על ניירות ערך בבורסה. סוכנויות ממשלתיות אחרות יש שליטה על הפעילות של המשתתפים בשוק תוך סמכויותיהם כפי שהוגדרו בחקיקה. נכון להיום, שוק המניות האוקראיני ניתן להבחין בין דמות אחת בהיר מאוד. האיש הזה, על פי בית ההוצאה לאור "כלכלה" היא המובילה בתחום "אישיות של שוק המניות האוקראיני" הקטגוריה הדירוג הפיננסי של "עסקים" פרסום – איגור Mazepa – מנכ"ל קונקורד קפיטל (נוסד 2004).

יותר מעשור לפני, בשנת 1997, פתחה קריירה מצליחה איגור Mazepa. הוא התמנה בנקאי השקעות בחברה הרוסית אמריקאי ההשקעה (IC) השקעות פרוספקט. לאחר מכן, 2000-2002. איגור Mazepa, שימש כמנהל מנהלת IR Foyil ניירות ערך חדשים באירופה, לאחר – מנהלת IR IFC. ולאחרונה, בשנת 2008, איגור Mazepa נבחר יו"ר מועצת המנהלים החליפין של השוק האוקראיני.

Comments are closed.