ביטוח הרכב-מי?

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על ביטוח הרכב-מי?

Pokupajanovenkij מכונית, אתה משלם על זה בקושי האחרון של הכסף שלהם. . לעומת זאת, אבי קושניר בהחלט מבין את הסיפור. ובצדק כדאי היום להכחיש את עצמי במשהו, מחר באותה המכונית תעלה יותר בגלל הפחת מהירה של כסף, כלומר האינפלציה. כן, וכמובן, בואו לא נשכח את השיעור של המכונית. אם יש הזדמנות לקנות רכב מחלקה לעיל אינה שווה הצלה. לחץ כאן רב שמואל אליהו ומצא עוד . את עצמם אז תודה, יש לי כבר הנסיעה הראשונה klasnom כבוד אוטומטי למשתמשי הדרך האחרים. כמעט אף אחד לא יעז לעשות לפניך התעבורה או גיזום על trasseshosse.

אבל כל זה קל לרכוש מאשר להציל. תאונה, עצים נופלים, חניה לא תקין, וכו ' כדי לשנות את המצב של רכישה שלנו. צריכים תיקון דחוף. זה לא יהיה נורא אם במצב זה, האשם מתברר להיות מישהו אחר. ואם זה לא? שאם הכל קרה אך ורק תופיפצה רשלנות או חוסר ניסיון נהיגה שלך? במקרה זה יהיה עליך לשלם על הכל במזומן. הכסף לא קטן! . זה הרגע הזה לעתים קרובות יותר נהגים ולהבין pochemunuzhny קסקו פוליסות ביטוח ו OSAGO. כי לא כל חברות הביטוח זהים, למרות לכאורה במבט ראשון, הדמיון של מוצרי ביטוח.

באיזו תדירות אנו שומעים את צעקת, שלחת כועסת של חבריהם ומכריהם של כל חברות הביטוח. לדוגמה חברת הביטוח להניח מס ' 1 (ביטוח רכב) 'אני לא שילם את הכסף, כשבאתי אליהם!' אף אחד מהם אף אחד, קו תחתון, שלא קראת את תקנות הביטוח, אשר ברור מתאר את התהליך של תשלומים, לאסוף את המסמכים הנחוצים. Prikolnee עדיין נראית כמו מישהי. הוא בטוח לגבי האמינות של inojstrahovoj או החברה כאשר רק לרכוש פוליסה. לדוגמה, ' עם חברת הביטוח לא אומרים יש לי 2 בעיות לא אעשה זאת הם יש משרדים, לעבוד במהירות, אנרגטית. אותי אף אחד מהם, כמה מהם לא נעצר, כל במיומנות וברור אמר, ואז שלף את המסמכים ואת כל. לקח לא יותר 1:00. ' זה בהחלט כך. רק עם המסקנות לא למהר. אז מחלקת המכירות ואת חלוקתה של הביטוח תשלומים-זה לא אותו הדבר! ולפני שאת שופטת את המהימנות של חברה, תחילה עליך לרכוש את החוויה של התייחדות עם החטיבה השנייה. לא שווה לאין שיעור doverjatsja כל סוכני ביטוח. הם, עם יוצא מן הכלל נדירים, פועלים על העיקרון: מכר ונשכח. אז תיווך לנסות למכור מוצרי ביטוח לחברות אלו שמשלמות להם אחוז יותר. מן הערך של המדיניות. אם אתה, למשל, התעקש, תמיד אומרים רק "שלנו" חברת הביטוח הטוב ביותר ואת אחרים אינם אפילו שווה ואת תשומת הלב, זה ממש רגע כדי לשקף ולהרהר אמר. אולי את החברה הזאת ממש טוב, אבל שם זה משהו יותר טוב! סיכמת את כל זה לעיל. המבוטח-סו. אבל לפני הפעלת קדימה לתוך חברת הביטוח הראשונה, עליך לחקור את שוק הביטוח וניסיונם של אחרים בעלי המכוניות, לקרוא חוות דעת על חברות ביטוח. כמו כן לבדוק את הדירוג של חברות ביטוח, אולי יש לך אפילו להיכשל כדי למצוא חברות אלו המציבות אז בעקשנות על כל הצדדים!

Comments are closed.