בחירת המאמן מושלם

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על בחירת המאמן מושלם

לפיכך, אתה מוכן להתחיל אימון. יש לך בעיות כי אתה חושב כי מאמן יכול לעזור להתגבר על, או פשוט חושב שזה הזמן עבור איכות החיים עבור כוונון. יש עריכה שלו תקציב ושמורת חלק מהכסף לכיסוי דמי ואתה שווידאת כי הם משוחררים מכל בעיה נפשית או רגשית עלולים להפריע לתהליך. אבל עכשיו מגיעה השאלה הגדולה: "תעשה אני מוצא את המאמן המתאים לי?" נישה או לא סיכוי? בתור התחלה, אתה צריך לדעת איזה סוג של המאמן שרוצים לעבוד. האם ברצונך ההפרכה של או מומחה בעיה או אורח החיים שלך? כמה אנשי מקצוע לתלות את המשבצת של המאמן "החיים" ואת כל מה שנקרה בדרכם בתוך ביכולות והתקנים האישיים שלהם טרקטורונים. אחרים מתמחה עם כל כך הרבה כוח שלא לתהות כיצד ניתן למצוא את שוק גדול מספיק כדי להישאר בעסק (, עם זאת, לעשות!). ההפרכה עלול להיות גדול אם לא אתה בטוח מהי הבעיה העיקרית שלך, או אם אתה רוצה יש את החופש לעבור שאלה של חיים אחר, במגוון רחב של תחומים, ערכות נושא, בעוד מומחה הינו מושלם עבור מי שרוצה להתמקד מקטע מסוים מאוד של החיים או פעילויות. ויש גומחות אפשריים, בעיה, המצב או אדם אשר אחד לפחות קומץ מכוניות מכוניות ההורים, המאמנים של גיל המעבר, משפחה, המאמנים המאמנים עסקים, עסקים משפחתיים אוטובוסים, המאמנים אוטובוסים של משמורת אב יחיד אשר הוא בעל עסק משלהם, שרוצים להיות הורים טובים יותר מעסיקים (מה אני אומר על ערש של שוק צר?).

אם אתה גר, להפעיל אותה, לעשות או לחיות דרך זה שיש לך טכנאי בחוץ שעובד עם אנשים כמוך. גם או ג'ק? דבר אחד שאתה צריך לדעת לפני שעזב כדי למצוא מאמן הוא כי זה למדריך (9 / 04), לא עבד של עדות תרהצה או נדרש עבור המאמנים ב ארצות הברית (או במדינות רבות אחרות, אני יודע). עם זאת, זה לא אומר כי תעשיית מלא מקוסמים fumblers. יותר מקיר מלא של כותרות מובטחת כמו מקצועות רבים, חוסר האישורים אינן מצביעות בהכרח חוסר ידע, קיבולת. כיום, הפדרציה אימון הבינלאומי האיגוד הבינלאומי של המאמנים הינם מועצות שני של אישורים בארצות הברית. עם זאת, coaches, המאמן של אישורים עצמו הוא חדש מאוד, מעטים זכו לאישורם לתאריך. משמעות הדבר היא כי יש אלפי המאמנים על פי כל תחרות אפילו מחוננים בחוץ בלי "ניירות" לדבר.

לאחר מכן, אומרים לך אל מאמן גם על-פי רע? הדרך היחידה לדעת היא לעשות את שיעורי הבית שלהם. בקשו הפניות של לקוחות קודמים. בדוק אם המאמן המדובר הוא משתמש רשום של כל הטבלאות של אתיקה תקנה, כדוגמת נוסד ה-ICF. אם המאמן להשיג תוצאות, לא לחצות קו האתיקה (את האבחנה של מחלת נפש, המציע ערבויות של שיפור, חציית גבולות אישי ומקצועי, וכו '), מתאים באופן מושלם עם אישיותו ואת הדרך של ישות, כנראה אתה בידיים טובות. להיות vewwy vewwy שקט אני מחפש המאמנים עכשיו כי זה הוריד את הבחירה שלה, הזמן הולך לצוד כמה המאמנים העונים על הדרישות של זמינות, מחיר ואישיות. כמובן, מפה לאוזן היא תמיד הדרך הטובה ביותר למצוא ספק שירותים מקצועיים, כפי שהם באים מראש, שאושרו מראש על-ידי אנשים מהימנים שלך. אם אתה לא יודע מי יכול להמליץ על מאמן, אחת הדרכים הקלות ביותר כדי למצוא אחת היא דרך מערכת עזר טכני. ודא כי לצרכי באתר האינטרנט של הפניה לקבלת הרשימה של בקשות לציית להנחיות מקצועיות הצוות ישראלי ובינלאומי, שאתרים מסוימים דורשים מעט יותר ממצגת אחת דמי. כמה מן האתרים הפופולריים ביותר של הפניה, מוניטין טוב המאמן הוא Coachville, האגודה הבינלאומית של המאמנים של הפדרציה מאמן בינלאומי, המכון האירופאי אימון. ביקור של פרופיל המאמן פוטנציאליים ובאתר האינטרנט שלה, אם יש לך את זה. תעורר תחושה של יכולת ומקצועיות? לקרוא את המאמרים או חומרים אחרים אשר נכתבו כדי לקבל מושג על איזה סוג של אדם הם אם שלהם נופים ונקודות מבט של הרשת עם שלך. לראות אם הם מציעים הראיון הראשוני בחינם ביותר הם לעשות וליצור שיחה עם הבחירות הטובות ביותר שלך. לבוא מוכנים עם רשימה של שאלות שברצונך לא לשכוח לבקש המחיר, התדירות של הפעלות, בין ההפעלות כתמיכה קצר הודעות דואר אלקטרוני, שיחות טלפון, דבר זה ניתן לחשוב כי זה נותן לך להשהות. לחלוק את הפחדים והדאגות שלך בתשומת לב מאמן ושלמו כיצד תוכל להגיב כמו מה שהם אומרים. הם חמקמקה, או הנחמד? לעשות לוודא כי הם מבין השאלה שלך בשלמותו לפני מענה, או לתת לך נאום ב? פח? הם חמים נעים או פתאומי ומהיר? אתה צריך להחליט עבור עצמך המתאים ביותר האישיות שלך לשאול על מדיניות ביטול אם אתה מודאג לגבי כיצד "תקועים" בקשרי גומלין של האימון, אך אם אתה פעל בהתאם להנחיות הבאות תהיה לך דרך טובה להתחיל את הגדולה הבאה הרפתקאות לחקור אותך. טיול agood! (ג) Soni פיטס המחבר אודות פיטס Soni היא ראש חזון הקת-מסעדת?הגג מתמחה בעזרה לזולת לתבוע את הנשמה הבעלים "שלו החיים ולהתחיל לחיות החיים שלהם הבורא תמיד מיועד להם. היא המחבר את חינם ספר האלקטרוני "50 דרכים כדי להשיג את המטרות שלהם", מעל 100 עזרה עצמית ומאמרים של השראה, וגם מוצרים ומשאבים שנועדו להקל על תהליך זה של צמיחה אישית והתפתחות רוחנית.

Comments are closed.