אסטרטגיות מעורבות יעילה

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על אסטרטגיות מעורבות יעילה

. אני לא מפקפק כי היום יש בעיות רבות הפונות. ובגלל זה כל כך הרבה אנשים נראה מוטרד. אך אם אנחנו רוצים לראות, האיש של העבר נאלץ להתמודד עם בעיות רציניות יותר. הם היו רעב, מלחמות קבוע, מחלות וחוסר צדק.

. בצדק, מישהו יכול לשכפל כי העולם לא השתנה שום דבר. עדיין את אותן בעיות, הופיעו במקביל חדשים. עם זאת, גם זה אמת כי כיום הם יותר אנשים ליהנות הנסיבות יותר מאשר באותו הזמן. לא תמיד שרי אריסון. קרוב לוודאי הקורא בדרך כלשהי הוא אחד האנשים המיוחסים שאינם חיים אלה אסונות.

באופן דומה מיליונים נהנים היום תנאים מאוד נדיב של הקיום. אם לעומת העבר. אולם האמור לעיל, הרוב המכריע לא אמר כי הוא שמח. למרות שהם אינם מופיעים בבעיות החיים שלך, הם לא יודעים איך להתמודד עם המעטים שיש להם. זה מגלה של המציאות מוטלת בספק. זה אינם רק את הבעיות שגורמים לאנשים אומללים. פעמים רבות הם לא ולא אפילו הכי חשוב. כמעט תמיד הדרך שבה אנשים מול שיקוליהם ממלא תפקיד בלתי נמנע. זה מצביע על תושבים רבים של כדור הארץ כדי לחיות בייסורים. כי, למרות זכויות רבות. אבל הם צריכים ללמוד כיצד להשתמש מה שיש להם. הם צריכים ללמוד כללים מסוימים של מעורבות יעילה. הדבר הראשון הוא להיות מוכן להתמודד עם הבעיות. לא לקחת תירוצים ועיכובים. לא למצוא הסחת דעת טהור, היסוס ואילו המכשולים הם עדיין באמצע הכביש. קחו גליון נייר, משהו לכתוב. תני למוחך חינם ולקבל כדי לחשוב על כל הדברים. לגרום לך אי נוחות. לכתוב אותם על נייר כפי לך לבוא דעתך. לשים הכול, החל חלו כדי בעייתי ביותר. אין בעיה אפשר לפתור בלי לדעת שזה קיים ככזה. זה גם יעזור לך לחוש יותר שליטה על הבעיות שלך… זה ייתן לך תחושה של שליטה. שים לב מה אתה פונה. תוכל לראות כי רבים זה הבעיות שלך, הם יכולים להיות קרובים אל על גליון נייר פשוטים. כלומר, הם סופי ומוגבל. לאחר מכן סדר אותם לפי סדר חשיבות. זה חשוב מאוד. רבים מן הסבל שלנו, הטעויות מקורן לא לדעת כיצד לבצע שלב זה. העוסקת קודם קטין חיינו תהיה הפרעה. אז הגיע הזמן שאתה חושב של פתרונות כדי שתוכל לתת לכל השאלות. תחשבי מה הוא בהישג יד, בתקשורת, יש לך כל מה ניתן להשתמש כדי היתרון שלך. תוכלו לנסות לפתור כל התנגשות זה עלול להעלות את העימות של בעיות אלה. שלב זה חייב להסתיים עם תוכניות פשוטות בטווח הקצר. התאריכים פעמים לך לבצע כל חלק של התוכנית צריך להיות די ברור ומבוסס. לא מספיק לומר מה לעשות וכיצד; אתה צריך בבירור אומר לך מתי זה יהיה. השלב האחרון: מימוש התוכנית. עם זה, תקבל את תוצאות בטון. אם אתה מצליח, תוכלו למלא שביעות רצון. אבל אתה צריך לדעת כי זה גם הזמן כדי להתאים את התוכניות. מאז לא אתה יכול תמיד לחזות הכל, עליך להתאים למציאות למצוא זמן ההפעלה של הפרוייקט. תראה איך באופן שיטתי בעקבות אלה פשוט צעדים לשפר את יעילות שלך בניהול של פתרונות. אם אתם סובלים ביישנות עכשיו להוריד את הספר הבא:.

Comments are closed.