אישי האוצר

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על אישי האוצר

באמצעות נקודות אלה, יש את המתקן כדי לתכנן ההוצאות שלך, להתמודד עם האפשרויות שתקום, לעמוד ביעדי הפיננסיים שלהם ולשמור, כך שאתה יכול ליהנות משקט נפשי לך ולמשפחתך. 1 .- בדוק את המורשת שלך. במקרה הזה אני חושב ש אינטל צודק במה בהוא אומר. הפחת את כל המאפיינים הכוללת של מה שאין לך או את מה שאתה חייב. פעולה זו תגרום הרבה כסף, שיכול להיות תקציב המשפחה שלך. האם זה חודשיים כדי לקבוע אם פעולות שאתה לוקח הם הנכונים כדי לשפר את הכלכלה האישי והמשפחתי שלהם. 2 .- למד להתארגן. שים לב כי העיקר הוא לשלם את חובותיה, ולא להעמיד פנים כדי לחסוך כסף. אם יש לך כעת חוב כי ההאשמות שיעורי ריבית נמוכים, לנתח, ואם התוכנית הפיננסית שלך מאפשר, ככל הנראה אין צורך לשלם את כל זה כדי לא מהוונת ומסוגלים לבזבז כסף לתחומים אחרים, כגון לשמור.

החלט מה הם נושאים בראש סדר העדיפויות, אשר קרוב להגיע ואשר המתאים ביותר לעמוד. 3 .- אם זה אפשרי, נסו לא להוציא את הכסף שתקבל להגדיל או בנוסף, למשל, שולם הכסף שולם בונוס לשיתוף, רווח הפרודוקטיביות, שעות נוספות, בונוסים, וכו '. עדיף לשמור אותו!. 4 .- ריזרב חלק מהכסף שלך למקרי חירום. חשוב מאוד לקבל קצת כסף זמין כדי לכסות חירום כגון טיפול רפואי עבור בן משפחה, רצוי, להבטיח כי הכסף הזה מושקע בבנק, כי הוא בטוח מי רשאי להשתמש בכסף זמן מתאים ולהרוויח ריבית מעל האינפלציה. אם אתה משתמש בכסף הזה רק למקרים חירום, לא יעזור לך לעשות "כסף הציל" ב "במזומן לשעת חירום". 5 .- שקול להשקיע את הכסף שלך על הביטוח.

אם אתה מיועד בהתמדה כחלק סכום חודשי, רבעוני מסוימים שלך או חצי שנתי של כסף כדי לשמור על מוגן, בבית משפחה, בריאות, העצמי שלהם ואת החפצים היקרים ביותר שלהם כאשר הם מוגשים מצערת אירועים המגן הביטוח שלך לא יהיה קשור מבחינה כלכלית. עדכון המדיניות שלך בזמן הנכון, לשקול בלתי נמנע הם כמה דברים לא מתוכננים יכולים לפגוע בכלכלתה ותוכניות הפיננסי. 6 .- השתמש בכרטיס האשראי שלך כראוי, נסה לא להשתמש הרבה כרטיסי האשראי שלו או שלה, זוכר שהם לבלתי צפוי או לנצל את ההזדמנות כל שהם מציעים. שמור רק את הצורך להשתמש בהם במשורה. 7 .- אם לא להפקיד את משכורותיהם בחשבון בנק שכר, לפתוח חשבון חיסכון או בדיקת חשבון, הפקדת המשכורת שלך ולארגן את הכסף דרך החשבון שלך ולא לבזבז אותו בבת אחת יכול לנהל הדרך הטובה ביותר. 8 .- קח בחשבון ולשקול את כל המקורות האפשריים של הכנסה אם אתה יכול למצוא חדשים, למשל, לשקול את האפשרות של פתיחת עסק חדש, למכור את מה שאתה כבר לא להשתמש ואף לחשב את כמות שלך פנסיה. 9 .- אם במקרה היתרים, עדיף לתכנן ולנהל את התקציב המשפחתי עם בן הזוג, כך הן להיות מודעים לתנועות הכסף שלך קיומו הן יכול לתת רעיונות טובים יותר להשתמש בו. 10 .- לתאם אם יש לך את זה, היועץ שלך אחראי על שמירת התקציב המשפחתי שלהם יחד לסקור ולפקח על דוחות בנק, קבלות, דוחות השקעות, חוזים, תאריכי תפוגה של מדיניות ביטוח, וכו '. 11 .- תאמינו או לא, חשוב לזכור ולקבוע כמה יש לך שצויינו שלך הוא פורש. לעשות את המתמטיקה על פי המשכורת הנוכחית שלך ובהנחה כי הוא קבוע, יחד עם העליות כי יהיה הגיוני על המצב הכלכלי של הארץ גם חושב שאם המחירים להגדיל, להגדיל את המשכורת שלך. גלה עד כמה אתה כבר צברת עד כה ואם שצויינו שלה לא הציבה הרבה משאבים, ייתכן כי אתה צעיר מאוד או יש מעט זמן כדי לתרום במערכת זו. זה צריך לכלול את סכום מקרין פרישתו במועד הפרישה. במקרה של ספק התייעץ שלך במקרה עם Afores יועץ. אודות המחבר: מעקה רונלד הוא מנכ"ל החברה Bantcredit SA, חברת פנמה היחיד המוקדש ייעוץ וניהול פיננסי. האינטרנט הוא אז אין כל מידע על השירותים הניתנים ואת הסיבה העיקרית לקיומה של חברה זו.

Comments are closed.