איכות היא תמיד יקר?

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על איכות היא תמיד יקר?

באינטרנט אתה יכול למצוא הרבה הצעות חינם. שי אתה יכול לקבל דרך אגב: כמה תוכנות, כלים, מאגרי מידע. מדוע חברות אפשרויות כאלה אבל נראה שזהו ללא כוונת רווח השקעה? למעשה, חברות משקיעות הנה זה בפרויקטים כאלה, לרכוש את המספר הגדול ביותר של המשתמשים, buyout יש להם את ההזדמנות כדי להציע את השירות הטוב ביותר ומושך – אבל כבר שילם. הסיבה השנייה:-שירותי אינטרנט ואתרים שיש להם משתמשים רבים, המשתמשים גדול למדי poseshaemlstyu reklyamodateley למשוך רווח reklyammov. בכל זאת, מציעה בחינם רק לעתים נדירות עבור איכות המוצרים והשירותים גבוהה. בדרך כלל הם מתייחסים לשיטות פתרונות פשוטים ביותר. זה לשלם מלא אנשים אשר hochut לקבל כלים חשובים באמת ובסיסי מידע, לעיתים קרובות לחשוב על ההצעה לשלם. זהו זה באמת החלטות כאלה לעתים קרובות בקנה אחד עם הגירסה המלאה, והיא חופשית בפועל, אך לא הרבה יותר יקר.

במקרה של תשלום מבוסס נתונים במסד נתונים או כל מידע חברות מבוססות, הם זמינים או תקנה בשלב הראשון. אנחנו מדברים על כל גירסה של מנוע החיפוש – אם זה נפוץ בתעשייה. – אם חברה רוצה להיות גלוי יש תחלופה גבוהה יותר, ההשקעה תהיה hotya קטן נדרש. במקרה של הצעות הפורטל שלנו OPENKontakt.ru לשלם הרשומים בשלב הראשון, חוץ מזה שהם תמיד מכונה על ידי כל כתובת של איש הקשר – אומר ברתולומיי Nevinsky, יו"ר OPENKontakt.ru. – תודה לכל מי משתמשת במשאבים של הצעת חילופי הגדולה באירופה עסקים היא פנייה לחברות יש לשים מציעה מגוון שילם rasshirayut של העסק partneprov.

זה צריך להיות לציין כי במקרה של מציע כי יהיה בלתי אפשרי. 10 פעמים יותר פופולרי עסקים לעיתים קרובות לחפש הצעות מעניינות ויש להם בחירה בין הצעות לשלם מכתובת שצוין נתונים אלה שאליהם פנה קשה. זה מובן כי לרוב הם בוחרים להציע, לאור אשר הגישה. – זה לא הגיוני לסבך גישה לאנשים הצעותיהם אשר ברצינות שלהם מודאג. ערכו את המחקר שלנו מצביעים על פורטל המציע בתשלום שימוש של יותר מ 10 פעמים פופולרי יותר מאלה ללא כתובת הצבעה נתונים בטלפון. כפי שאתה יכול לראות הבדל גדול – וזהו הבדל זה צריך להיות צפוי לממש את התרגום – אומר ברתולומיי Nevinsky, יו"ר OPENKontakt.ru. האם משתמשי האינטרנט יש את האפשרות לשלם עבור מחקר זרים חדשים ביותר לשמש גם עדות לכך ניתן מגיע אל קיצו את קיומו של מידע חינם שירותים מקוונים. המבחן הוא נתון כמעט 5,000 משתמשי אינטרנט האירופי ארה"ב Sayuze. התברר כי יותר ממחצית אחד מהם יש את האפשרות לשלם 2 $ או שווה ערך, כי הם הצליחו להשתמש במנוע החיפוש של גוגל. בתורו, אחד מכל חמישה אינו רואה את הבעיה של תשלום עבור שימוש של Yahoo, YouTube ו-Wikipedia. האם זה הגיוני מציעים שירותים בחינם, אם רוב משתמשי האינטרנט אומרים שאין להם את ההזדמנות כדי לשלם עבור שירותים אלה? למעשה, רק הגדול והפופולרי ביותר שירותים מבוססי אינטרנט יש הזדמנות לשכנע משתמשים לשלם עבור שירותים בחינם. הדבר השני החשוב ביותר: בשל המשבר ואת ההאטה הכלכלית במשק, התוצאות בשוק המסורתי reklyammy mediyah כנראה פחות prededuschih שנים. שים לב גם כי ברוסיה. לעניות דעתי לן רוזן ברקליס יכול לקבוע . למזלם של reklyammu אינטרנט אירועים אלו לא ישפיעו על חבל, כי זה הכי זול. ראוי להדגיש כי ההאטה הכלכלית במשק לסוג זה של reklyammy סיכוי. איך היא השיטה הזולה ביותר, היא עשויה להפוך בקרוב במדינה שלנו הוא מאוד פופולרי. אם המידע יישכח בחינם? לא כל כך מהר – כנראה בעתיד הקרוב הם יהיו פופולריים. הכל תלוי מהמשתמש ודרישות שלו. אם המשתמש דורש ומצפה את ההחלטה הטובה ביותר – הוא חייב להשתמש peredumat של אפשרויות בתשלום. לעתים קרובות חשבון קטן מדי תשתלם.

Comments are closed.