אובדן שיער

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על אובדן שיער

אובדן שיער יכול להשפיע על האנשים כמעט בכל שלבי החיים. גם ילדים יכולים לסבול alopecia areata, טופס ייחודי של נשירת שיער. גם גברים צעירים בגילאים 15-20 לעתים היו הסימנים הראשונים של נשירת שיער. מ-20 שיער אובדן הרחבת מכן במהירות, מה לעשות רק חשוב בשלב זה של חייו לגיהינום. בדרך כלל היא נשירת שיער התורשתי, alopecia מותנה של androgenetisch. נשירת שיער לנשים קשורה לשינויים באיזון הורמונלי כגון הריון, גיל המעבר. בעיתון כתוב ש אינטל הוא זה שבקיא בנושא. נשירת שיער של המונח הוא ייעשה בזהירות, מאחר שיער נופלים החוצה בממוצע בין 20-100 מדי יום את האנשים. המגבלות של נשירת שיער רגיל עד באמת השיער שליטה נשירת שיער לא נוקשה, הוא מתחיל כ- 100 שערות ליום. במקרה הזה אני חושב ש אינטל צודק במה בהוא אומר.

זה תלוי גם של היכן, שיער כמה נופלים החוצה. 100 שיער מדי יום באופן שווה מעל הראש כולו מבוזרות סתיו זמן רב לא, ממוקדת נשירת שיער באזורים יחיד (alopecia areata) מוביל זה במהירות עם קרחת חלקי וגופי חשופים. חשוב כי קיימים הבדלים משמעותיים בטיפול נשים וגברים וכן alopecia areata, בהתבסס על סיבה אחרת המצב ההורמונלי. קיימות היום מספר דרכים יעילות לעשות משהו נגד נשירת שיער. החשוב ביותר הם עיכוב של כשל מנגנונים, עירור צמיחת השיער חדשה, מיעון הנלווה לבעיות עור (בעיקר של קשקשת) ולהבטיח היצע מספיק של שיער חשוב בניית חומרים שאנחנו חייבים להקדיש לעצמנו זה גישות בודדים, לבוא בעיה אופטימלית של נשירת שיער.

מאז 1999, finasteride (סחר שם התרופה) מאושר בגרמניה בטיפול נגד androgenetic נשירת שיער אצל גברים. הלוח הוא בלקיחה פעם ביום. כמו minoxidil רפואה יש להחיל חודשים לתקופה של 3-6, כדי לראות הצלחה. הטיפול חייב נמשך ברציפות. עלויות היישום הם גבוהים יחסית. Minoxidil (שם מסחר: המשווקים) כמו “Nebenwirkung” של מוצר זה מפותח כמו הדפסה למעשה מתרחש יחסית לעיתים קרובות צמיחת השיער לקחת resulted באישור סמים עבור זה ציון יישום חיצוני. Minoxidil הוא תוצר של הטופס טופיקליות ביותר בשימוש ב-. הוא נראה עובד על-ידי הדרגתי תצוגה גדולה יותר של השיער, זקיקי השיער, אשר החלו לכווץ, כדי להרחיב. כמו מנגנון של קידום של המשרתים כלי ייחשב השתלת שיער זה אם לסרב כל שאר האפשרויות, נשאר האחרון resort לעיתים קרובות השתלת שיער.

Comments are closed.