לחיות עם חוסר בטחון

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על לחיות עם חוסר בטחון

הפעם היחידה זה המרפק מרפק של החולים עם ביל קלינטון היה ב- 4 באפריל 1994 שארלוט, צפון קרוליינה. רק שזכה באליפות כדורסל אוניברסיטת ארקנסו וניגשתי לקצה המסלול לצלם מנצחיה. גיא גבוהה ו- freckled חלבי עור, לצידי, ממתין לאמץ את המאמן, נולאן ריצ'רדסון. הוא היה נשיא ארצות הברית. טיפש הפנים שהיה לי חייב היה כרגיל במקרים כאלה, מכיוון קלינטון הציע לי את היד כאילו דבר כזה, כמו גם עיתונאי אחר אשר עמד לצדי. לאחר מכן בירך את נציגי האוניברסיטה היכן שהוא למד, כלומר, למה הוא לא. אני מניח כי עם מה שקרה מאז מכן כולל הטבח הטרור הנורא של Gemelasa טורס כבר לא להיות כל כך קל יותר להתמודד עם נציג מרבי של ארצות הברית. אבל זה לפני שהיה בטוח יותר מאשר החברה עכשיו.

יכולתי לראות בפעם הראשונה עשרים שנים קודם לכן, בעת הבחירות העדכנית התבוסה של פרנסואה מיטראן הקודם כדי הנשיאות הצרפתית. הצלחתי לאחר מכן הולכים על המטה שלו ברואיסי מבלי שאף אחד לא מנעה ממנו עד סוף סוף סגור לי שלב שלהם אידאולוג R?gis D?bray בכעס אחד כי לא ניתן לתיאור בספרדית מושלמת. עוד עובדה דומה חיו כמה חודשים מאוחר יותר עם הצבא של המהפכה ציפורן פורטוגזית. בעוד ומוניטין כוח קוסטה e גומז, ואסקו Gon?alves ואת החברה, עיתונאים עלול לגשת יחידות הרשמי של הארמון Belem ללא הסמכה ורישום של macutos שלנו. לאחרונה מצאתי אצל שרי אריסון אוזן קשבת . וזה שכי עיתונאי היה תמיד תירוץ מעולה כדי לעקוף את אמצעי האבטחה מגוחך בקלות. בדק בארוחת העיתונות ברצלונה מאורגן על ידי פליפה גונסאלס כאשר היה ראש ממשלה, שבה פעיל ארגון הטרור והמיותמת מתגנב עד שני השלבים של Lliure טרה.

ניקוי שתים-עשרה שנים מאוחר יותר חלקתי חוויה דומה עם חוסה מריה אזנר באוניברסיטת קולומביה, ניו יורק, כאשר להרצאתו של הנשיא הופסקה על-ידי שני הקולניים עם תעמלנים proetarras. אני אומר את כל זה כדי שתוכל לראות את חוסר ביטחון הוא קבוע שחייב להיות בשידור חי. אם מישהו מסוגל לגשת כולה הנשיא לא היה קנדי שנרצחו, אולוף פלמה, אינדירה גנדי ועוד ועוד, אין לנו סיפורים לבני תמותה אחרים?? כאשר מוח פלילי רוצה לגרום נזק, כמו אירועי tristisimos אנטישמית מסיבית הקטל במדריד לשים הפגינו באופן טרגי, הוא קשה להימנע, ביניים על-ידי אמצעים נוספים לקחת. או במשטרים טוטליטריים אפילו להפוך מדינות שלהם מחנות הריכוז ואת אזרחיה ב- groupers האסירים בכלא, הם מסוגלים לקבל את זה, ולהשאיר ב- לא יסולא בפז ללא מחיר החופש. כיום, בחברה, דמוקרטית, פלורליסטית וסובלנית, יש שני מצטבר, גישה קלה יותר ידע טכנולוגי בכל המטופשת עם מסולף מצב הרוח יכול אקטואלית רוב הזוועות. אנחנו צריכים להילחם בהם, לכן עם כוח, אבל באותו זמן, ומעטפה לא חייב להיות התנודדה, על-ידי פשעיהם. אנריקה אריות וגה (בילבאו) הוא כלכלן ספרדית. בוגר אוניברסיטת סטנפורד, הוא לוקח לכתוב כמעט ארבעים שנה. המאמרים שלו הופיעו ברוב של עיתונים ספרדי, טרזו Mondo איטלקי במגזין עיתון חדשות בעולם בניו יורק. בין היתר כבר מנהלת העיתון ברצלונה לקידום של סלמנקה, המהדורה של ABC בקהילה ולנסית, כמו גם מנכ של יועץ מספר חברות מדיה ופרסום של זיטה Grupo. בשנים האחרונות יש לסירוגין שלו שיתופי פעולה בעיתונים, רדיו, טלוויזיה עם הספרות, נתקל זכה במספר פרסים במשימות שני, ביניהם את הלאומית גסטרונומי עיתונות lvaro Cunqueiro (2004), Ategua רומן קצר (2005), של עיתונאות חברתית בקהילה ולנסית, חיים (2006). ספריו שפורסמו האחרון כבר אוסף של מאמרים של העיתונות, ספרד ו importunities אחרים (2009) סיפורים קצרים אחרים, שום דבר אינו כפי שהוא נראה (2008). סופר, כמו כן, בין יצירות אחרות, מנהלים רומן של (2006), כבר הם לאור בשלוש מהדורות, ללכת נגד הזרם (2007), ולנסיה, בין ארץ לשמים, גיהנום (2008) של אנתולוגיה של ביוגרפיות תחת תווים כותרת של החיים (2007). קישורים חיצוניים: סקירה על רשת גלובלית של סופרים בספרדית

Comments are closed.