Cursillo בנצרות

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על Cursillo בנצרות

שלמה נהדר, כאשר שקל את ריק קיומי של אותם גברים, נהג לומר כי "אלה לרוץ אחרי הרוח בלי להגיע זה אף פעם לא". כבר בעיצומו של השלב מונופול של הקפיטליזם, solfa הגרמנית J Kentenich הפילוסוף מתאר את האיש כקרבן של משבר קיומי עמוק, שהופך אותו טרף קל צרכנות, לעיסה, והעונש. פרננדז R RP (יועץ של נותן תנועת SCHOENSTATT) סיכם את משבר אומר כי אדם "התפתח" של הומו ספיינס הומו פאבר (do) ועד היום, כמו אתמול, איש עדיין נלחם בטחנות הרוח! כאשר גורם אלו שלושה חודשים, ידידי "ג'ון טאם, הצעתי לטפל תן סדנת 115 הנצרות זה יפתחו למטרות של ינואר, לא השאיר או שלמה של דיבורים, di שלוש תשובות. לא, לא ולא, זה מטורף" חשב "לדמיין אותך," תנעלו אותי "שלושה ימים מבודדת של העולם, בלי טלוויזיה, בלי כבלים, בלי סלולרי, בלי מדי יום, הייתי ומטופלים שלי?!" , לעשות אולטרסאונד שלי? עסקאות שלי? ואתה הלכתי לחזור. לא, לא ולא, חבר שלי הביט בי. תעשה אגרוף, עזב, שוב ושוב תשובה זו מחקים. עוד מידע על אינטל ניתן למצוא באינטרנט.

שלוש שעות לאחר מכן הסדנה ובשפה, אבל איזה AGUSTN! של היפו (התנצלות השוואה אז מידתית) זו עשוי התיק להם התחנונים ותפילות של סנטה מוניקה, עד השעה 22:00 היתה בדלת של הסמינר של מוצ'ה לשחק את הטבעת, היה jueyes של ירח מלא, רן. משב רוח, היו שני ג'נטלמנים, את עצמי ואמרתי להם את זה עשיתי מאוחר, וכו ', אמר לי שהם הולכים לדבר עם האחראים על שמחתי בטוח לא אקבל 10 דקות נפתחה הדלת, קיבל אותי עם חיוך רחב, חיבוק גדול, מינו חדר 13 של הדגל של סאן מטאו , השכן שלי היה המורה שלי, עמית ד ר אלחנדרו לאון Quiroz, כאשר ירדתי לחדר האוכל המתלמדים 28, ה-11 עזר, 4 לתאם אותם ואת עלון היידוע האב, היו כבר לסיים את ארוחת הערב, נאלצה לחלוק ארוחת הערב שלו איתי את טוב חוזה Cruzado ולסקז, כבר בהפולחן מזמורים ותפילות גיליתי עם שלושה עמיתים רפואי, מספר פרופסורים, רואי חשבון, כלכלנים, מהנדסים, נגרים, סוכנים, מיסיונרים, ביניהם חבר ותיק GUE סן מיגל דה לפיורה, דון פיליברטו Villacorta Icochea, כבר בפיתוח נוסף של הנסיגה יכול להוכיח שהם לא היה שום cucufatos, או טיפשים, הייתה קבוצה כפי שזה עכשיו נקרא "Proactive", כתות בדעה צלולה. משוררים, רמקולים, עם חוש הומור (כמו פרנק פרננדז, בין היתר), עם זמרים כישורים, (כמו פרופסור שב ארגנטינה Capristanamayay סנדרה אורטגה (מצטער Norvil ואסקז D?az). הסדנה לא היה מקלט ישנים, וגם לא של הדרורים, פחות היה מפלט של אנשים רדומים מאת האופיום של הדת "משמש לספר להם מרקסיסטים מאחורי הקיר של ברלין (הוא לפני התמוטטות)." זה ידוע, והודיתי תהילה ליהנות קורסים אלו, (לא בשביל משהו כאן טרוחיו כבר ואן 115), מבחינת ארגון החינוך ואת זה הוא כך, הסרת כל מתוכנן, מן החדר, השירותים של אותו מאותו לחם לארוחת בוקר בשעה 7 בבוקר, לחמניות, מנחים, מדיטציות, משך הזמן של המפגשים, הפעם של מזון. בשעות היום וזמן תפילה, שעה מדיטציות, אקספוזיציה תשכב, וכו ' וכו ', הם יש למטרה זו קבוצה של תפילה ושירות המייצג יקר ערך לוגיסטי ותמיכה שחיים ממקומות עבודתם; קורס קצר אינטנסיבי.

עמודי רוחנית, מבוססים על אדיקות, היווצרות הנוצרית, פעולה, פיר אשר סובבים, לחמניות 13 הכתבת מעורבים נרגש RP מריו גונזאלס ועצות מתמידים, סבלני, חכם הרוחני של RP ויסנטה Quinteros דיאז; במהלך שלושת הימים המתאמן יש את המוח עסוק לסכם לחמניות, לפרש פסוקים תנ כיים, הכנת הקיר בכל עיתון DECURIA (קבוצות של 10 אנשים), תפילה, מדיטציה, לשיר, כך אין זמן בחשיבה בעולם, כמו כל תנועה הכנסייה, היא שואפת לתרום סוף סוף תוכנית חיסכון של האל, שינוי גבר , עבור מקבלים עולם בו אהבה, שלום, צדק בהשראת ישוע כמודל של הגבר החדש. בשחר של היום השלישי, הפנים שלי הייתה אחרת. סוף סוף וזה יצא לרחוב! לחדשות שאחכה! כל כך הרבה שאלות, אולם חוסה Coronel Henostroza, לואיס ואסקס סרסדו (שני המורים) שינתה אותי בפנים, דיווחו כי הסדנה היו 4 ימיה האחרונים. היו אז מבעיר ופרש לגעת שלהם לחמניות שגרם לי לזכור. שנות Leninists המרקסיסטית, ובכל זאת אני כבר צופה כמו זה לעג המעקב של שני שוטרים חזקים ששרתו של חיל עזר בצבא הרומי על הנסיגה, היו דון סזאר Arce Pereda ופלורס Barboza מנואל, כמו גם אל תתנגדי יום אחד יותר, בטוח ארשת פנים שלווה השראה כך יגיד לנו כי ביום 4Q יימשך לאורך החיים ולחיות כי מיום שני על 4e יום עד הסוף של החיים שלנו, לחיים! חיבוקים, צוחק ולגייס מזוודות לעזוב את הכנסייה של לאס Quintanas, איפה Quinteros RP נוהל המסה הסגירה, איפה המתלמדים הם נתנו עדות (כגון דווחי נתנה אותה בגלילים), ואז הגיע פרחים של ציפורן (היו כבר בשעה 10 ביום ראשון). של הפך לשכונה, לשאול ואני תוהה הרוויח את העונש? או הזמן האבוד, לא יודעת כמה שמשות? טוב, זה אני. זה לא קל להפסיק לברוח מאחורי הרוח. זה לא קל להיות כאשר פחות ספיינס. זה לא קל למצוא כתובת על מצבה הקברים שלנו, אבל מה אני משוכנע הוא שלא כמו על שלי לשים כמו אמר מיגל אנחל Cornejo "הנה בחור שלא נולד, חי, מת, אינו יודע כי הגיהנום קיים", כי אני; מנסה כי הריקנות הקיומית של האדם, הדיכוטומיה של העולם לא אומרים לאחר הח מ הוא נפטר בגיל 50 ונקבר ב 70 כאן אני מנסה למצוא תשובות, מנסה למצוא פתרונות, מנסה למלא ריק? למה? לא יודעת "קוראים לזה אהבה אם אתה יכול". אם הרוחניות שלך נותן לך, אבל סימן הסדנה 116 העולם הנוצרי. של הפך לשכונה, לשאול ואני תוהה הרוויח את העונש? או הזמן האבוד, לא יודעת כמה שמשות? טוב, זה אני. זה לא קל לפעול מאחורי הרוח, זה לא קל להיות ' מתי פחות ספיינס.

Comments are closed.