6 סיבות כדי לשפר את שפת הגוף שלך

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על 6 סיבות כדי לשפר את שפת הגוף שלך

כאשר אנחנו בבית הספר או בעבודה, ללמד אותנו כדי לשפר את דברינו. נלמד לשפר את השפה שלנו ואת המילים כדי להרשים. אנו לומדים לבנות רשתות חכמות של מילים כדי להשיג יתרון וכדי לתקשר באופן ברור יותר. אבל ככל שאנו גדלים, אנו לומדים מעט מאוד על איך לבטא אותנו מעבר למילים. קצת מוזר, כי… 1.

מילים הן רק 7% של התקשורת שלך. . השאר זה הטון שלך (38 אחוז) ושפת הגוף שלהם 55 אחוזים. זה הוא על-פי מחקר שנערך על ידי אלברט מהרביאן, כיום פרופסור אמריטוס לפסיכולוגיה באוניברסיטת קליפורניה. נתונים אלה עשויים להשתנות בהתאם למצב, מה המועבר (למשל, מדברת בטלפון הוא כמובן שונה לדבר פנים אל פנים), אבל שפת הגוף היא חלק חשוב מאוד של התקשורת. 2 עלייה האטרקטיביות היא לא מה שאתה אומר, אבל איך להגיד את זה. תנוחה טובה יותר, שפת גוף פתוחה יותר, יותר מבוקר, ממוקד, שפת הגוף יותר טוב יעשה כל העולם נראה אטרקטיבי יותר.

לא רק מבחינה מינית אבל לדבר עם חברים או עבודה ראיונות ופגישות עסקיות. 3. רגשות מקושרים שפת הגוף שלהם רגשות עבוד במהופך. אם את מרגישה טוב. את תחייכי אם תכריח את עצמך לחייך תרגישו טוב גם. אם אתה מרגיש עייף או מדוכא באופן זהה זה אתה. אם אתה מרגיש נרגע, אתם תרגישו יותר עייף וגם שליליות. לשבת ישר למשך 5 דקות ולא מרגישים בהבדל בשלטון. 4 הפחתת מסרים מעורבים אם אתה בראיון עבודה ולאחר שדיבר עם קול חזק לומר את הדברים, אבל שפת הגוף שלך אומר אחרת, אנשים הם מראיין אותך עשויים להרגיש לחוץ, אולי לא נותן לך את העבודה. מה שאנחנו רוצים זה להיות עקבי, קרי, שהמילים שלך ושפת הגוף שלך צריך לבטא אותו. 5 לשפר את כישורי התקשורת שלך אם לך לשפר את שפת הגוף שלך יכול להביא לך לחשוב על דרך יעילה יותר. באפשרותך ליצור קשר עם אדם אחר בקלות רבה יותר. כאשר אתה משתמש בשפה המתאימה ועוצמתי יותר בגוף כדי לשפר את כישורי התקשורת שלך. 6. טוב יותר ראשוני estereotipamos כל על הרושם הראשוני, גם אם אנחנו לא מתלהבים לעשות כן. כל ליצור רושם ראשוני של אדם חדש, ליצור דימוי מנטלי של אישיותו במוחנו. תמונה זו היא לעתים קרובות נמשך. . יש לך יותר טוב שפת הגוף אתן לעם דימוי חיובי יותר מעצמך. לעשות ?Crees שזה כל מה שאתה צריך ללמוד?שום דבר לא esoa יותר שקר אלה רואים רק את קצה הקרחון. להוריד וללמוד כל טכניקות, טיפים וטריקים שאתה צריך לדעת כדי לפתות את ביקור האישה שלי.

Comments are closed.