תוכנית פיננסית

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על תוכנית פיננסית

מהו תכנון פיננסי? כספים אישיים הם חלק הכרחי של חיינו, בעיה זו מדי שנה הופך דחוף יותר, אבל לעתים קרובות "הכספים" המילה כופה משהו קשה לא מוסבר, לכן קל יותר למשוך את התקע: – "אני לא צריך את זה" … אבל מה אם שינוי קטן בנוסח ולשים את השאלה כך: "למה אני צריך את זה" (עדות סקרנות כרגיל, "אלא בגלל משהו בו יש נקודות מבט …') יכול להיות אינסופי, וכולם מבינים בדרכם שלהם. זה נורמלי, לפי הסדר של הדברים … אני רק רוצה להביא לכם מידע במטרה kady יכול ללמוד מן ההטבה המקסימלית. אחרי הכל, אם אתה מסתכל על איך אנחנו יכולים אז או להשיג, לא הציב לעצמו יעד ספציפי (לא לכלול אותה בתוכנית אישית)? אבל עם זה ולא להתחיל, כולם, כל יום מהווה בעיה, יעדים, תכנון היום, חודש, שנה … זו מתרחשת באופן אוטומטי ואינם מייחסים כל ערך זה.

לכל אחד יש שאיפות משלהם במאמצים של כל הם ייחודיים לחלוטין. Bozhno שלהם נחלקים לשתי קבוצות: "היום חיים" כביכול – זה המטרות המבוססים על הצרכים היומיומיים (מזון, בגדים לקנות, למלא את המכונית …) אבל אם נבדוק תוכניות הרחוק יותר יכול להיות אפילו לחלום, כי חלומות הם ריאלי, ואם רציני לגבי זה, מאמינים ושואפים אותם. כמקובל, "זה החיים "מחר". למשל אדם רוצה לקנות מכונית חדשה – עבור רוב זה בזבוז די גדול של כסף Razobratsya אם המטרה זה אינו ריאלי למדי.. מכיוון שזו כמות מסוימת, אשר יכול להיות בבעלות מועד יישום מסוים אם מאמצים המתאימים, האדם מתחיל לחשוב כמה הוא מרוויח, מבלה כמה שהוא יכול להרשות לעצמו לדחות, ובהתאם לכך את הזמן … ספרות ספרות ספרות הרוסי הממוצע לא משמשת לחישוב doskanalno כל, מתייחס חברות מספר חברות על מנת לעזור לו, חשב ואמר: מה, איפה ומתי, ובאילו תנאים. המשימה העיקרית, ואולי המרכזי ארגונים רבים המייצגים את השוק הפיננסי, ככל האפשר כדי למכור את המוצרים שלהם: כלומר, למצוא לקוחות, כך לחברות גדולות הוא לקוח אדם רגיל כי הם המטרה מקדשת את האמצעים לנסות כדי למשוך ואז לסגור את העסקה.

עם שוק רווי של שירותים פיננסיים מעודף בקלות שפשף את ההצעות לחקור הכל, אף אחד לא לא הכוח ולא הזמן. כך בחירת הטובים ביותר מהחלק העליון של הלקוח בדרך כלל הקרחון הוא מרוצה. אמנם לפגוע לעתים קרובות כאשר בשל הבעלות על מידע לא להחמיץ אפשרות טובה יותר. קנה דבר יקר, אבל לאחר זמן מה תדע מה עוד הוא זול יותר … נושא ישן לבדיחות. כל אזרח צריך להיות מקצועי בעסק, לפחות מקצועית, אך לא כולם בעלי השכלה כלכלית. כיום, בעיה זו היא דחופה, והרשויות כמה עושים מאמצים כדי: ליצור עמותות מיוחד האיגודים המקצועיים, אשר נועדו לשפר את האוריינות הפיננסית. אחד מאותם לווים שומרי ברית של רוסיה (SZVR), השם מדבר בעד עצמו. ספר לנו, בהחלט, אתה לא, בהכנת המסמכים בכל תחום שיפוט להתמודד עם העובדה כי במקרה שלך כל פעם בראשות אדם אחר? כולם יודעים איך נוטריונים למשל – הנוטריון רשימה של המסמכים הדרושים שתספק פרטים בבקשה, משא ומתן התנאים כמות. כלומר לשלם כסף עבור האמון לתהליך משפטי ספציפי למי "מבין זאת טוב יותר", כתוצאה לך לחסוך זמן, צפוי לקבל את התוצאה. זה פשוט, כמעט אף אחד לא חושב על זה בפירוט, שכן הוא הפך להיות חלק בחיי היומיום שלנו. אני לא מתכוון להגיד כלום, לטוב ולרע … לשאלה זו אולי את התשובה לעולם לא. אבל אני חושב שתסכימו כי בכל מקרה, המתרחשים במהלך החיים, לבין הופעת חלק, אם לא בלתי אפשרי לחזות, אתה צריך מומחה שמבין את זה. אין ספק, עם טלוויזיה לקנות מוקרן מומלץ להתקשר חבר שעובד בחנות דיגיטלית posovetovatsya לו על פרטי הרכישה, והוא בהחלט, בהתחשב לטווח ארוך היחסים שלכם יהיה delny עצה. וכמובן, הלוח הזה בקרוב יהיה אופי עצמאי, במקום הטלת ייראה כמו לקנות טלוויזיה בחנות זו. כמו כן, עסק בנויה לעתים קרובות על קשרים אישיים. לאחר עסקים במקום להפקיד את החשבונות הכספיים פעולות לאשתו כי היא רואה חשבון בהכשרתו, והגנה ואופטימיזציה של הסיכונים לחברה, כל עוד זה znaetkak סוכן הביטוח. מסכים מאוד נוח. – אבל למרבה הצער, לא לכולם יש יועצים כאלה, ולכן הניסיון האירופי נוצרים המותאמים כספי החברה בשוק הייעוץ. עסקי הייעוץ מתפתח בהצלחה, זה ברור. כספי יועץ הופך הביקוש אחרונות. לא לחינם בארה"ב ובאירופה זה המקצוע בקרב vysokoplachivaemyh הכי שלוש. מערכות יחסים עם הלקוחות רק לטווח ארוך תועלת הדדית. בחו"ל היא הנורמה יש רופא משפחה אישי, יועצים פיננסיים לשמש "הרופאים פיננסיים" (יועצים). אני חושב את המידע הכללי הוא מספיק, אז אני יכול רק לייעץ חברות ייעוץ שאינן תלויות הערכה. שנה את עצמך לשנות את העולם סביבך, רק אז אתה יכול לעשות את זה יותר טוב!

Comments are closed.