ריפוי באמצעות התצוגה

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על ריפוי באמצעות התצוגה

העידן החדש פילוסופיה הורחבה בתחום שהרופאים טיפול, הולך עד מתגנב האמונות הנוצריות על הריפוי הפיזי האלוהי. הוא אמר כי כמה יש כבר נרפא באמצעות התאלמוס וכי בעניינם הם מבחינה רפואית לאימות. ריפוי באמצעות ויזואליזציה של העידן החדש פילוסופיה הורחבה בתחום שהרופאים טיפול והולך עד מתגנב האמונות הנוצריות על הריפוי הפיזי האלוהי. הוא אמר כי כמה יש כבר נרפא באמצעות התאלמוס וכי בעניינם הם מבחינה רפואית לאימות. במקרה הזה אני חושב ש טבע צודק במה בהוא אומר. המנהג של צפייה מורכב ללמד את המטופל מדמיין סצינות שבו המחלה שלו או סרטן הוא מותקף על ידי מה העין הרוחנית שלך נראה כמו תוקף וכובש של מצבו. לאחרונה מצאתי אצל מייקל שטיינהרט אוזן קשבת . ? האם זה דרך חזקה אבל לא מזיק להשתמש בתמונות ולתרגל חשיבה חיובית כריסטיאן והן הלא נוצרי לא ניתן להשתמש כוח המוח זה ניתנה על ידי אלוהים לשתף פעולה עם התודעה האוניברסלית ב ? מהי התרופה? התשובה לשאלות אלה למאמין היא חריפה שלילית.

התנ ך כבר לימד כריסטיאן בחיפוש אחר ריפוי, לרכז את המחשבות על אלוהים חיה Word. כתיבת פתגמים 4.20-22 מורה המאמין אומר, "הבן שלי, הוא קשוב למילים שלי;" הטה אוזנך את הסיבות שלי. אל תחרגי העיניים שלך. שמור אותם בתוך הלב שלך ("עין" של המוח), כי הם חיים למי למצוא אותם וכל תרופה על כל הגוף שלך". הנוצרי לא לדכא או לבטל הצעות הגיוני הנובע מנקודת מבט חיובית. זה כולל את ההוראות מהרופא שלך, הניקוי של הדיאטה שלך, ולשקול את השימוש בצמחי מרפא, מרשמים של אלוהים. לדברים האלה יש אין אשמה בתנ ך.

לכן המאמין יכול לעשות הרבה אותם הדברים שהופכים את הדעה של המנטליות חיובי, אבל רק עד קו מסוים, כאמור לעיל. כל מחשבה המתנשא בניגוד ישוע המשיח חייב להיות נטושה מיד כדי למנוע נגד מתן יתרון השטן שיודע לשחק בחייו של אדם, החטא מחויבת נגד אלוהים. . רק האל יכול לרפא כל מחלה, מחלה, בין אם פיזי, נפשי או רוחני. שימו לב כי מקום בכתבי הקודש המשיח אומר להם כי בריא זה משמש את סוג התצוגה בעידודה של תנועת העידן החדש. כתיבת הקורינתיים 10.5-6 commanded גברים, "להרוס את הארגומנטים והשחצנות כל המתנשא מול הידע של אלוהים, לקחת בשבי כל מחשבה ציות המשיח." שוב, נרשם בספר שמות 15.26 אשר, ". אם וילט בקפידה את קולו של ה' אלוהיכם, ואת יכולתה לך מול העיניים שלך, שאתה מבצע האוזן מצוותיו ואני תמשיך כל חוקים שלו, כל מחלה שבה הם שלחו המצרים שלח לך, כי אני ה' מרפא שלך." אנשים צריכים גם להיות מודע לשיטות שונות לאבחון של המחלה. שיטות אלה כוללות המחקר של המרידיאנים של הגוף, את האיזון והיאנג כה רבים. אחרים שאינם יכולים להיות רשומים. הם בסופו של דבר להוביל את האדם להשתתף פרקטיקות, דוקטרינות פגאניים אשר נולדו. © 2007-2008 כל הזכויות שמורות Henderson אנה היא מיסיונרית עם האתר משרד (המן מן השמים). התוכן של האתר הוא באנגלית אבל נוכל לסייע לכם בספרדית. אנא שימו לב כי אתר האינטרנט שלנו הוא מתורגם על הספרדים.

Comments are closed.