ראיונות עבודה

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על ראיונות עבודה

לא מזמן הלכתי למסיבת פרידה עם בעלי אחד ועמיתיו. עבדתי באותו מקום לפני שש שנים (מקום שבו פגשתי את בעלי, אבל זה כבר סיפור אחר), כך שידעתי שרוב האנשים במפלגה. מי לא יודע (אני אתקשר ג'יל אבל זה לא שמו האמיתי) דיבר על כמה זה משעמם היא לתפקידו הנוכחי. היא כבר עם סוכנות כשלושה חודשים, והוא עושה עבודה מינהלי. "אני בעל כישורים רבים מדי בדרך לתפקיד זה", אמר. "פעם הייתי מנהלת המשרד.

פשוט לקחתי את העבודה הזו כי נאמר לי כי סוכנות זה היה מקום טוב לעבוד. אני יודע שאני יכול להשיג משהו טוב יותר". אל דאגה רב שמואל אליהו הוא האיש הנכון . ג'יל אמר לי שהוא חושב החלים על פתיחת סוכנות חדשה זהה – עמדה קצת יותר טוב משלמים מינהלי. מיקום זה הפך פנוי לאחרונה כאשר מזכיר גמלאים. כבר נכבשה על ידי סערה כשלושה שבועות. "אני יודע שאני מוכשר יותר זמני!" ג'יל. "אם היא שכר במקומי, אני להגיש תלונה! "אם היא לא הלכה מהר, יש לי כמה עצות. אם אי פעם היה אותו יחס כמו ג'יל, אולי אתה יכול להשתמש עצה זו.

ראשית, המעסיק אינה מחויבת להעסיק את המועמדים המתאימים ביותר. הם יכולים לשכור מועמדים מוכשרים פחות, בעוד המועמד עומד בדרישות המינימליות שנקבעו ממיקום המודעה. שנית, הם מעסיקים אנשים, לשכור אנשים שאוהבים ורוצים לעבוד. למרות שאין אפליה על בסיס גזע, צבע, דת, לאום, מצב משפחתי, גיל, מין, נטייה מינית או נכות גופנית או נפשית, מעסיקים יכולים מבחינה חוקית חוזה עם כל מי שהם רוצים. העובדה הפשוטה היא כי מועמד אינו שכר רק על סמך כישוריהם. מועמד אחד הוא גייס כי הוא משכנע את המנהל עובדים שיכולים לעשות את העבודה ולהיות חיובי, נלהב, שנעים לעבוד אתם חברי הצוות. מי הוא מפטפט זרים לעבודה (ו) היא הולכת להתלונן אם אתה לא מקבל עבודה סביר כי את הצעת החוק להסתגל. אם אתה חושב ליישם לקידום בחברה הנוכחית שלך, יש לזכור כי רוב הניסיון שלך, מיומנויות ויכולות יישפטו. מהו המוניטין שלך? אם אתה שחקן צוות ייעודי, ?excelente! אבל אם אתה מתלונן כי הבוס הנוכחי שלו לעבודה לא מתגעגעת, יש לך עבודה כדי לתקן את המוניטין של עשיית הראשון! בוני לאו הוא מחברם של ezine המידע ארוז פופולרי חינם, "קריירה החיים טיימס". מצא אלה ואנשי מקצוע אחרים חזק משאב ובניית טיפים באתר האינטרנט שלך:.

Comments are closed.