קוסמטיקה בעבודת יד עם אלוורה

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על קוסמטיקה בעבודת יד עם אלוורה

באפשרותך להפוך אותך בקלות משלך מוצרי קוסמטיקה בעבודת יד עם אלוורה, הם בריאים, טבעי, אין לדיקור. אך לפני התחלת לעשות בדיקה: כותנה impregnated בעדינות לתוך מיץ או אלוורה ג'ל שפשף אזור קטן של העור, המתן מספר רגעים ולאחר אם אין תגובה (אודם, גירוד, רוגז, granitosa€¦) יש לך בהצלחה עמד במבחן של כותנה. אלו-ורה יש דומה לעור Ph, מקרים של אלרגיה או אי-סבילות מגיעים 1%, עם בדיקה פשוטה זו להשאיר שאלות. Daa MOISTURIZER: טריק קטן כדי לקבל הידרציה טובה היא לא להציב לאחר המקלחת. וכך שומרים על לחות העור על-ידי החלת שילוב של שמן (היעילה ביותר הם אבוקדו, זית), אשר פותר, אלוורה, אשר השיג חדירה המרבי.

השאר את התערובת מספר דקות והבהרת העור לאחר מכן. קרם NUTRITIVE בלילה: להשתמש שמן באיכות טובה, רצוי זית, שקדים מתוקים או אבוקדו. מיקס עם אלוורה ג'ל ולקבל יותר שומן מאשר הקודם, אבל גם יותר מזין קרם. אם יש לך עור יבש מאוד ברצונך להשתמש שמן אבוקדו, combats יובש או רוגז בעיות בצורה יעילה יותר. FIRMING קרם או עפיץ: שצוינו עבור העור במיוחד fats; ייבוש, תביעה העור לאחר הרחצה.

באפשרותך להפוך עפיצות נפלא אלכוהול rub או hazel המכשפה (להזמין אותו בחנויות מזון בריאות, בחנויות) ובישום. לערבב אותו עם ג'ל אלוורה, multiplicar?s שלו יכולת לחדור ולטפח את העור תהיה חלקה ורכה. לאחרונה מצאתי אצל שרי אריסון אוזן קשבת . קרם לחות נגד קמטים, EMOLLIENT: יש השפעה קוסמטיים וטיפוליים. מצד אחד הם לרכך lubricated עור, ועל הקטן אחרים, להקל על רקמות המגורה. כדי למנוע יובש ואת הקמטים להשתמש נוגד חמצון טעים: שמן זית. התפשטות זאת היטב על העור, לשפשף, נוסף אלוורה קרם או ג'ל עיסוי שוב, זה להיט חדירה המרבי של שמן, את כוחות הפעולה שלה. תן כמה דקות ואתה לשטוף ביסודיות כדי לסלק את סרט שאינו משאיר את אלוורה. מסכת: Shred מעט פירות או ירקות עונתיים (תותים, עגבניות, מלפפונים, תפוחים, ענבים, platanos…) לערבב עם ג'ל אלוורה להפיץ את הדבק שנוצרת על העור, עיסוי בעדינות ואת השאר עד הפירות מאבדים לחות. מסכת זו יציף את העור ויטמינים, מפעיל את מחזור הדם, ישאיר את עור בהיר. תבחין מיד את היעילות של מוצרי קוסמטיקה טבעיים אלה מכיוון אלוורה מזין את שכבות העור שלושה: אפידרמיס, dermis, hypodermis; המאפשרות עושר של החומרים המזינים יוצר אותו מחדש, sanitize, ו expelling חיידקים והפקדות שומני אשר חוסמים את נקבוביות. לעומת זאת, הפעולה של חומרים תזונתיים טבעיים, מינרלים, ויטמינים, aminoacidosa€¦, לעורר את ההתרבות של תאים חדשים. אלה חומרים פעילים מאוזנות מבחינה ביולוגית על ידי נוכחותו של חומרים נוספים (פוליסכרידים, anthraquinones, saponinas…,) אשר ירחיבו לזה מבלי בניה למעלה בגוף. פדרו סנצ'ס Torrente מידע נוסף אודות אלוורה ושימושיה קוסמטיים וטיפוליים ב: פדרו סנצ'ס Torrente מידע נוסף אודות אלוורה ושימושיה קוסמטיים וטיפוליים ב:

Comments are closed.