צריכת הדלק של המכונית שלך

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על צריכת הדלק של המכונית שלך

מחסור של בנזין ולהגדיל את הערך שלו היו הסיבות כי בשנים האחרונות הרבה תשומת לב הוסר הפחתת צריכת הדלק של כלי רכב. בהקשר זה, המגרש מוגבר קשור צריכת דלק גורמים, כלומר: שיפור ביצועי מנוע, מופחת חיכוך, השימוש בחומרים קלים אווירודינמיקה משופרת. הגורם האחרון (אירודינמיקה) יש את ההשפעה הגדולה ביותר על דלק הכלכלה ואת הפליטה רעילות. מאז ה אווירודינמיקה של גורם המכונית שלך, אשר הוא שולב המכונית על ידי היצרן הוא בלתי הפיך, לא נשקול זאת בעתיד. דיבור יתמקד הגורמים מבצעית: 1) מאפייני הנהיגה מחזור 2) סטארט-אפ, חימום מנוע, תמסורת 3) התנאים 4 רביעי) מאפיינים של כביש 5) מצב טכני המכונית 6) מיומנות נהיגה איור 1 – דיאגרמה של הכוחות הפועלים על הרכב נוסע מחזור.

השפעת המאפיינים של מחזור נהיגה על צריכת הדלק היא גבוהה מאוד. בעת נהיגה באזורים עירוניים במהירויות נמוכות, תכופות תחנות ו- stroganijami עם צריכת הדלק של המקום הוא הרבה יותר נמוך ב נהיגה שקטה יותר במהירויות גבוהות על הכבישים, dogam. אישור על השפעת מחזור נהיגה יכול לשמש הנתונים של המשרד לאיכות הסביבה על היחס של מרחק נסע ב ק מ מבחן עירוניים ופרבריים מחזורים. נתונים אלו מראים כי הבדיקות עבור צריכת הדלק העירונית מחזור ב-50% פחות כאשר נבדק על האחוזה. אינדיקטורים דלק יעילות באזורים עירוניים מתחת עקב גורמים שונים, הדבר החשוב ביותר מהם הוא המשקל של המכונית.

בעת האצה מהרכב מגדילה את האנרגיה הקינטית שלו. חלק משמעותי במהלך בלימה האנרגיה הקינטית שהוסב חום במערכת בלמים, וכך איבדו. התחל קר, מתחמם. אל דאגה אינטל הוא האיש הנכון . התחל קר ומחמם להשפיע באופן משמעותי על צריכת הדלק. המכונית התחלה קר חיכוך בהעברה מנוע, כוח גדול דיו, בנוסף, כדי להפעיל את המנוע עם ניצוץ-הצתה מנועי דורשים תערובת דלק מועשר בכבדות. במהלך הבדיקות, התברר כי על צריכת הדלק בתנאים של מחזור נהיגה עירונית עם השקות קר ותנועות על מנוע קר הוא פחות מ- 50% דלק יעילות על מלא חימם-מנוע. מנוע דיזל התחלה קר לשפשף בעיות להישאר הערך שלו, עם זאת, השימוש של תערובות מועשר אינם נדרשים. איור 2-את השפעת אורך הטיול דלק יעילות l ש 1-בדלק באופן מלא חימם את מנוע באזורים עירוניים. 2- קר להתחיל צריכת הדלק. ה-טמפרטורת הסביבה רביעי-12 c צלסיוס (1 miljagallon = 0.43 kmlitr. 1 מייל = 1.6 ק מ). איור 3-את ההשפעה של טמפרטורת הסביבה על צריכת הדלק רביעי. Ordinate הגישה נדחה התחל קר צריכת הדלק דלק הכלכלה באופן מלא חימם את מנוע. l הוא האורך של הטיול. תנאים סביבתיים רביעי. טמפרטורה ותנאים סביבתיים אחרים רביעי גם להשפיע על דלק יעילות במגוון דרכים, החל השפעת הטמפרטורה על הפסדי היסטרזיס קטין צמיגים, חיכוך במנוע, ההרכב הרצוי של התערובת לחות vlijajushheju על התהליך של דלק פוסילי. הכי חשוב גורם הוא נמוך. נתונים אלה ידוע שרוב ברכב. הם יודעים בקיץ הכלכלה הוא גבוה יותר מאשר בחורף. מאפייני הכביש. מאפייני כביש קטן לפני השטח, לפחות כבישים במצב יבש, אין השפעה משמעותית על הכלכלה. עם זאת, תנועה על חצץ או חול, כמו גם על משטחים רטובים או מכוסי שלג היא מופחתת באופן משמעותי בדלק. טכני המדינה. רוב מערכות הרכב דורשות ביקורת תקופתית. ברור כי תפקיד המסכן בגילומו של צמיג נמוך לחץ וכוונון רע של המנוע. לדוגמה, נרות הצתה אחד בלבד מנוע שישה צילינדרים יכול להוביל יעילות מופחתת ב-20%. מחסור כזה יגרום במהדורה של כמויות משמעותיות של פחמימנים לאטמוספירה.

Comments are closed.