פעילות גופנית, דיאטה, תרופות טבעיות חיית מחמד בריאה

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על פעילות גופנית, דיאטה, תרופות טבעיות חיית מחמד בריאה

כמה מסלולי הליכה ביום שומר את וטרינר השומן מאוד רחוק! אם חיית המחמד שלך יש הרגל של השוהים סביב הערב עבור חטיף, תלוי בך כדי לשים קץ התנהגות זו. זה יכול להיות קשה להתעלם הפנים מקסים קטן עורכי דין עבור חלקו את האוכל אמנם חזק. מטפלת ליד השולחן אחד התורמים הגדולים ביותר כדי ללטף את השמנת יתר, גם יכול להוות איום לבריאות חיית המחמד שלך, מאז מזונות רבים כי הם בריאים עבור בני אדם יכול להיות מסוכן, אפילו רעילים עבור חיות מחמד. בעיתון כתוב ש מייקל שטיינהרט הוא זה שבקיא בנושא. אם חיית המחמד שלך עושה לא עבור סוג זה של התנהגות בתוך כמה שבועות, להיות סבלני. בסופו של דבר, הוא ישתנה. בחברה של היום, השמנת יתר נפוץ אצל אנשים הוא לא קשה להאמין כי שומן היא בעיה עכשיו משודר חיות מחמד גם. ההערכה היא כי 48% של כל חיות מחמד באמריקה הם שמנים, לא פלא שיש בעלי חיים במשפחה הסובלים מהשמנת יתר לעיתים קרובות בעלי מהשמנת יתר.

בעלי חיים משק הבית נעשים יותר ויותר על תזונה והתעמלות רוטינות למניעת מחלות מסוכנות של החיים נגרמת על ידי השמנת יתר כגון דלקת מפרקים ניוונית, סוכרת, מחלות לב, יתר לחץ דם, וטפסים מסוימים של סרטן. חיות מחמד להפוך שומן מאותן סיבות שהופכות אותו תרגיל קלורי, אין די גבוהה בני האדם. בשילוב עם אחרים חוסר איזון מערכתי אשר ניתן לייחס קונדומים למצוא מזון לחיות מחמד מודרני, סביר מאוד כי חיית המחמד שלך עשוי להיות בסיכון לפתח מצבים בריאותיים חמורים. היבטים חשובים שיש לקחת בחשבון שהן יכולות לסייע לשמור על המשקל של חיית המחמד שלך בטווח בריא כוללות מנה בגודל של החלק, המגבלה של פינוקים, וודא כי הם מקבלים מספיק פעילות גופנית. בהתאם גזע, משקל, גיל של חיית המחמד שלך, וטרינר שלך עשויים להמליץ על הסכום המשוער של קלוריות שאתה צריך לצרוך מדי יום כדי לשמור על משקל בריא. עבור לקבוע אם שלך ללטף זה גורדו, רופא וטרינר להעריך את המבנה והמראה הכללי של חיית המחמד שלך, משהו יותר מאשר המספרים על הסולם.

אם חיית המחמד שלך היא עודף משקל, הפחתת קלוריות היא הצעד הראשון. הוטרינר שלכם גם עשויים להמליץ על פעילות גופנית. באופן אידיאלי, הרוב של חיות מבויתות יש תרגול כשעה ביום (כבני אדם), אשר כוללת הליכה, משחק. על-פי אותם גורמים קלורי כזה המתאים גזע, גיל, משקל, עם קצת עזרה מוטרינר שלך, ניתן להתאים פעילות גופנית. אם יש לך כלב, המסלולים צריך להיות לפחות 20 דקות ארוכות, אף יותר אם חיית המחמד שלך זה שומן. אגף הליכה צריך להיות מהיר בקצב כך כאחד יכולים ליהנות השיפורים בבריאות! אם יש בפארק או חוף ליד שבו הם היתר, לקחת אותם אל גזע קטן, לזרוק כדור, פריסבי או מקל, ללמד אותם כדי לאחזר אותה. Amuchos כלבים אוהבים לשחק! אם הטמפרטורה הוא חם מדי, הקפד לבצע את ההליכה מוקדם בבוקר או בערב כדי למנוע התייבשות. אם יש לכם חתול, בהתאם את דרך החיים, הוא נהנה לשחק בפנים או בחוץ. Acombinado עם תזונה בריאה, כל עוד פעיל כשעה בכל יום, החתלתול ישמור על משקל בריא, גם! הקפד לשמור מים מתוקים במיוחד לאחר אכילה, משחק, וכי האוכל ונשמרים קערות מים נקיים. הם לא רק עבור בני האדם, גם להשיג בריאות אופטימלית! גדילן מצוי יכול לעזור, מה חשוב מאז הכבד המוטל כדי לעכל שומן. שן האריה הוא גם כטוניק מעולה הכבד, כיס המרה, המסייעת גם לחץ דם בטווח בריא. אקון מעט עזרה על-פי טבע ומאמץ אמיתיים על החלק שלך, באפשרותך לשמור את הכלב שלך במצב מצוין! sto הוא משהו לא ייהנו רק כדי שלהם חבר פרווה, אבל אתה גם עם בריאות טובה יותר, פחות חשבונות של וטרינר בטווח הארוך. מהנדס במקצועו, אך בעניין רב בנושאי בריאות ורפואה אלטרנטיבית. אני חושב כי תרופות טבעיות וטיפולים אלטרנטיביים יש מקומם ברפואה המודרנית. ציבורית עם בעיות אלה מכיוון שאני בטוח מושכלת אדם הוא להיות אדם שמח ובריא יותר.

Comments are closed.