עצות להקטנת צריכת מלח

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על עצות להקטנת צריכת מלח

שופע צריכת מלח מזיקה לבריאות, הוא הגורם הגדול אנשים לפתח לחץ דם גבוה. In recent months, טבע has been very successful. צריכת המלח היומית המומלצת לא יעלה על חמישה גרם, עם זאת, אנו צורכים בדרך כלל 10 עד 15 גרם ליום. כדי ליהנות בריאות טובה לא מספיק, צריך להשלים עם תזונה מאוזנת. חשוב תחילה לדעת כי הכל כי 70 אחוז של מלח שאנו צורכים הוא לא בהכרח מלחייה, אך אריזת מזון מקופסא. מומלץ בעת בישול יותר מחצי כפית מלח אנו לא over-regulate, זה טבעי תבלינים, תבלינים אשר ניתן לתת טעם טוב מאוד, משלימים את הערך התזונתי של הארוחות שלנו אנו משתמשים כדי לשפר את טעמו. בצלים לספק טעם חזק, ויש מינים רבים בהם ניתן להשתמש בהתאם לסוג מאכל אשר אנו מבשלים. בצלים הם עשיר במים, אז התוכן הקלוריק הציע שלו נמוכה יותר.

הם מספקים מינרלים, סיבים, ויטמינים לסייע כדי לווסת את הגוף. שום מתובלת, מהווים את המרכיב העיקרי של. התוכן שלך תזונה מוגבלת למדי כאשר מדובר לבשל כי אנו משתמשים בו בקנה מידה קטן יותר, אך הוא תחליף בריא לא לגרום סיבוכים של מלח. רוטב עגבניות, מומלץ להכין אותו באופן טבעי, מאחר שלא למכור שימורי יש תוכן נתרן גבוהים. רוטב עגבניות הוא למשלים האידיאלי מנות בשר, דגים, פסטה, אורז.

בנוסף להסרת המלח, אנו ניתן לתת תרומה של ליקופן אשר הוא נוגד חמצון, הרכיב anti-cancer. היינות עדיף לעשות אותן בבית, לשמור אותם לשימוש כבסיס casseroles, תבשילים. מומלץ תנור האפיה משפרים טעמים עם עשבי תיבול, כמו גם בטכניקה של papillote בו הטעמים מרוכזים ודורשים רק תבלינים, פלפל. צירופים הרומן אנחנו מנסים לאכול תפוחי אדמה עם כמון, פלפל. הפסטה ברוטב מבוסס על ריחן, אורן אגוזים ושמן זית. מרקים, קרמים עם אגוז מוסקט או שמיר. ודגים מיץ לימון, שום, פטרוזיליה, לדוגמה. מומלץ ללכת על-ידי הטיית על-ידי תוצרת בית sauces כי ההכנות קטשופ, מיונז, סויה גם תוכן נתרן גבוהים. הסוד העיקרי הוא לבחור מזון טרי. טיפול הבריאות שלנו, יסייעו לך לשפר גם את המראה הפיזי שלנו, הימנעות צורך או כל דעה קוסמטיים אחרים. זאת, אחרים מאמרים על הבריאות שלך יכול לקרוא אותם שלנו, שלנו.

Comments are closed.