עבודתו של מחנך משפחה

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על עבודתו של מחנך משפחה

אנשי חינוך משפחה חייב לדעת, ששניהם פועלים ישירות עם ילדים כמו עם מבוגרים, היא משפחה המעורב. סיוע מקצועי שמטרתו הנמענים לחוות הם היו יעילים להתמודד עם «המצב» במאמץ משלו, מרגישה שאני מסוגלת להתמודד עם העתיד ללא עזרה מקצועית או עם עזרה מוגבל מאוד. מחנכים המשפחה חייבת ללמוד תוכנית בשיתוף עם ההורים, לדוגמה, הכל לילדים. זה מרמז, המשא ומתן על מטרות, הכרת המאפיינים והצרכים של ילדים והכרת תכנון מה לעשות, להרהר על מה נעשה. זה נוח, בנוסף להיותו חלק צוות רב-תחומי (עובדת סוציאלית, פסיכולוג, עורך דין, שרותי רווחה מסייע, ect), יצירת צוות מחנכים.

כלומר בשטח מסוים, עדיף להרחיב את השטח כדי שתוכל לפעול עם כמה מורים הקצאת מחנך / a לשטח אחד בלבד מופחת. המחנך הוא כלי המאפשר שינוי; למרות צוות מבטיח הטרוגניות (מין, אופי, גיל, חוויות) ומאפשר שיטה טובה יותר למציאות משפחה שונים. לענייננו, מייקל שטיינהרט הוא הכתובת בשבילך. נדרש אחד בגרות אישית מספיק כדי להתמודד עם בעיות משפחתיות. זה קשה עבור מחנכים צעירים לשמור על מרחק נאות לנושאים משפחתיים שונים: משבר של מתבגרים, קשיים חינוך של ילדים, במשבר בחיי הנישואין, וכו '. עבודה זו אין לוח זמנים קבוע (על אף שעובד שירותי רווחה) כמה משימות מוגדרים היטב. מעקב אחר משפחה מרמז, בבמקרים רבים, לעשות דברים בלתי צפויים, בזמנים בלתי צפויים. הוא ברור שיש זמנים ספציפי, אבל גם הצורך להיות אם להקדיש יותר שעות מחוץ יום העבודה בפועל. לגבי פעילויות, קבוצות תיכנות, אך יש גם אחרים ומכוח זה לשבור את הערכה אשר יועד, מי צריך לעשות אותם.

דוגמאות של זה זמינות ומקצועיות הם: שיחה עם ההורים הזמן הדרוש; יוצאים החוצה לחפש בגיל העשרה, קטין או משפחות מי לא רוצה ' מצא אותם להיות»; להשתתף אירועים, פעילויות המצריכות / משפחה s/s (ללוות אותם לכל דבר חינוכי במרכז הקהילה); עזרה להם להפוך את הפעילות מקומיים מסוימים חייבים להילקח בחשבון את שיתוף הפעולה הקטנה של המינהל עצמו בעבודה זו. תנאי עבודה לא משתלב במסגרת כללי, באפשרותך גם לבחור עמימות או חוסר דמויות (ישנן עיריות שאינם אנשי מקצוע אחרים לבצע משימות אלה ויש אחרים שלמרות הצורך אין מחנכים קרובי משפחה). הערכת המקרים ופיקוח על התערבויות מתנהלים, כאשר זה תכופים מאוד פירושים מחויבים רגשות, פחדים, כעס, חוסר… משפחות שונות. רשאי לקבל ביקורת, כדי להעריך את דעתו של אחרים היא חיונית בעבודה זו. תמיכה מנוחה ציוד חיוני כדי תחושה להתגבר על התסכולים, מתחים… זהו גם צורך להאמין ביכולת של שינוי בנפרד ואת הצורך לשינוי חברתי. כל רגע וכל המצב הוא שונה: יהיו פעמים היכן להיות מוערך יותר (הרגלים, היגיינה, האכלה) מהירה המתרחשים במרכזי קליטה, דירות ומרכזי מוגן, כי השינויים אשר מתרחשים שינויים בבית. בסביבת המשפחה וצמחתי הם הרבה יותר איטית, אבל גם יותר משמעותי וקבוע. תכונות אלה יכול להיות מרתיעה בהתחלה, אבל התמדה, ביטחון שינוי גורמים מפתח חייב לפתח ולשמר עם משפחות אלה.

Comments are closed.