נפילה מכירות בקניונים

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על נפילה מכירות בקניונים

מכירות ליפול במרכזי הקניות לפי הצריכה של יועץ, בפברואר הקניונים סבלו שלה סתיו השלישי ברציפות בכמויות שנמכרו. הנתונים INDEC בפברואר הראתה מכירות בקניונים הפסיקה לגדול: בכמויות, צמיחה interannual היה רק 0.3%. אך מאז דצמבר הווריאציות היו מתחת בשתי ספרות (9.7% בדצמבר ו- 2.5% בחודש ינואר), הסוכנות סוף סוף המיתון בענף. המכירות בפועל מחושב לפי מדד המחירים abeceb.com התוצאה בירידה של 5.6%, השלישית ברציפות מאז דצמבר, ליצירת אינדקס כבר האטה בהתמדה מאז אוגוסט. הוא נצפתה בחודש דצמבר, ירידה של ממש 0.1 אחוזים, אך על-ידי ינואר, 4%. אלסטיות גבוהה של המוצרים המשווקים במרכזי הקניות יחד עם האפשרות נמוכה של שינוי בהרכב של הדרישה אותם הפיק תוצאות אלה בהקשר של המשבר הנוכחי.

עבור מרץ צפוי להמשיך במגמה זו contractive. על פי נתונים שפורסמו על ידי הקונפדרציה ארגנטינה של מפעלים (בא), היחידות שנמכרו ב קמעונאים נפל 14.8% לעומת מרץ 2008. לגבי פריטים שונים נמכר במרכזי הקניות, היו המפלים תלולים. לדוגמה, המכירות של מוצרי טקסטיל וביגוד ירד 22.4%, הנעלה, 22.7%, הבאזארים מתנות, 12.6%, ואת אלה של מאמרים של ספורט, 11.6%. בינתיים, מכירות קמעונאיות בשר נפלה בהתמדה מאז מרץ של השנה שעברה (למעט אוגוסט). מצד שני, סופרמרקטים לא הושפעו כל כך, עדיין לא חש בחום המיתון.

בעוד INDEC לאור עלייה עבור פברואר של 18.6% במכירות בפועל, abeceb.com העריך כי היה 4.4% מגידולי. ערך זה הוא נמוך, הוא אמנם פעמיים את הצמיחה מנוסים בדצמבר האחרון. עם זאת, סופרמרקטים עומדים מול תרחיש מעודד קצת יותר מאשר של מרכזי הקניות בזכות האלסטיות נמוכה של הביקוש את פניו. אנחנו בוודאי תמצאו שינוי בהרכב של הביקוש של הצרכנים, אשר הלך לקנות מותגים מובילים לקנות מותגים השני אך נמנע נפילת הכמויות לפי דרישה.

Comments are closed.