ניתוח בריאטרי או ניתוחים להשמנה?

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על ניתוח בריאטרי או ניתוחים להשמנה?

כאשר אדם חורג מהנורמה, לאבד משקל הגוף מדד מסת ביצוע פעילות גופנית בלבד ואינם בעקבות תזונה בריאה שהיא תהליך ארוך, ולעיתים התוצאות הטוב ביותר. החלופה כדי להשיג תוצאות מצוינות בזמן מתונה ללא קורבנות גדולים היא. מועמדים לניתוח זה הם כל החולים עם מידה מסוימת של עודף משקל או השמנת יתר, אשר הפכו טיפולים קונבנציונליים ללא הצלחה. . זה הרופא מי יקבע אם החולה מוכן להתמודד עם ניתוח.

כדי לגלות, אתה מחשיב את גיל ומצב בריאותם הגופנית והנפשית, היתרונות והסיכונים אפשרי של המועמד לאחר ההליך. ההצלחה של הניתוח הוא כי זה משתנה באופן קיצוני במערכת העיכול. מסיבה זו תיקון מיוחד צריך להיות במזונות שהיו ingerir?n בעתיד לכל החיים. ישנן מספר טכניקות ניתוחיות להפחית באופן קבוע את הבטן ואת אחרים המשפיעים על יכולת ספיגת המזון הם מאפשרים הסרת ההתקן בשימוש, להחזיר את הבטן למצבו הטבעי. כל השיטות שמשותף כך לחוויית המטופל לשנות לחלוטין את חייך באופן משביע רצון, ללא סיבוכים, חייב להיות מודעות מלאה של צעד גדול נלקח וכוח הרצון הצורך האישי המאפשר טיפול שלם ללא תסכול. הקיבה מפחיתה באופן דרמטי את גודלו, אז התיאבון שוכנע אכילת כמות מינימום של מזון. אם הם צורכים רוב מה שהגוף דורש, התוצאות יהיו הקאות חזקה, רפלוקס, סחרחורת, דפיקות לב, של חולשה כללית.

זה כאן היכן ההצלחה של ניתוח מפסיק להיות באחריות של אנשי מקצוע נח לחלוטין עם המטופל. תקציר: הסיכונים של הניתוח בהשוואה לתוצאות נמוכות. טכניקות ניתוחיות בכל יום משופרות כדי להפחית את הכאב ואת מתח לאחר הניתוח. אולי יש מחלות גופניות, זיהומים באזור של הניתוח, ולכן חשוב מאוד לעקוב אינדיקציות, יש השגחה רפואית תכופים, ספק כלשהו להתייעץ עם רופא מומחה. לעניות דעתי מייקל שטיינהרט יכול לקבוע . אם אתה רוצה לדעת עוד על השיטות השונות של ניתוח בריאטרי יכול בקרו בדף שלנו ב ברכה, ד ר H?ctor ברנל Sobre מחבר: ברנל H?ctor הוא מנתח פרופסור השמנת יתר מטבולית מחזיק מומחה לניתוח בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת האוטונומי של צ'יוואווה במקסיקו צ'יוואווה.

Comments are closed.