משרדים מאובזרים

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על משרדים מאובזרים

הרעיון של שטחי משרדים מאובזר (ממשרדי שירות אנגלו) יצא בשנות ה -60. עם זאת, עסקים רבים עדיין לא מודעים להזדמנות המדהימה כי משרדים אלה מציעים חברות, המאפשר תנאי עבודה גמישים יותר. שטח חיפוש Office, ברוקר גלובלי עם 15 שנות ניסיון בתחום זה, הסכים לחשוף מה באמת מאובזר משרדים ואת היתרונות שהן מציעות. קשור ישירות המושג הזה הוא מקום להיות מרוהטת. אלה הם אזורים של משרדי משותף, מפעילי מרכזים עסקיים שונים להשכרה, עם תנאים גמישים מאוד. חברות יוכלו לשכור מן חודש 1 עד 5 שנים והוא יכול בקלות להרחיב או לצמצם את החלל.

רוב המרכזים הללו יש גם חדרי ישיבות, כיתות לימוד ותנאי לימוד לשלם לך ללכת (pay per השימוש) כך את האפשרות של שכירת משרדים, אפילו לשעה. כיום, ישנם אלפי המפעילים ברחבי העולם, החל הגלובלי המקומית והארצית כמו קודם, כל המציע מגוון רחב ומגוון של מבנה שירותים עם או בלי שם המותג. כאשר שוכרים משרד מסוגו, דיירי חבילה של חוזה השירותים על ידי תשלום חשבון חודשי, כי בדרך כלל כולל את התכונות הבאות: 1. גישה 24 שעות. 2. מיזוג אוויר. 3. אבטחה אזעקה.

4. ציוד עבור מצגות אורקולי. 5. Cat 5. 6. קייטרינג / כיבוד. 7. צילום בשחור לבן ובצבע. 8. חיבור "E1? גישה מספר קווי טלפון. 9. גישה לאינטרנט במהירות גבוהה. 10. Integrated Services Digital Network. 11. מטבח. 12. קבלה. 13. על Local Area Network. 14. חדרי ישיבות וחדרי videoconferencing מרוהטות ומאובזרות. 15. תמיכה ניהולית Specialized, רציפה באתרם. 16. התקשר. 17. ריהוט. 18. שירותי צילום. 19. שירותי קונסיירז', ניהול אישי, לוחות זמנים והזמנות. 20. reas הנבחרים. 21. מדפסות, פקסים, סורקים ומכונות צילום. 22. משרד ניקוי יומי. 23. ניהול פקסים והודעות בטלפון או בדוא"ל. 24. מיון שולח דואר אלקטרוני ולשלוח דואר יוצא ופקסים. לכן יוכלו לשכור שטח עם כל סוגי השירותים אמצעי חיסכון ניכר בזמן ובמשאבים, אשר יהיה לרכז את כל המאמצים על פעילותם העסקית שלך. לקבלת מידע נוסף על משרדים אלה, אנא פנה ביאטריס לאמות בבית (44) 2089095214, דואר אלקטרוני או לבקר באתר האינטרנט של ביאטריס לאמות עובד במחלקת השיווק של שטחי משרדים חיפוש SOS. האם מודע לכל הנושאים טוב את החדשות האחרונות במשרדים מרוהטים הנדל"ן (משרדים שירות).

Comments are closed.