מנהלת מאות המקומיים להביע את רצונם להיות ההורים תמונה נהדרת

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על מנהלת מאות המקומיים להביע את רצונם להיות ההורים תמונה נהדרת

הצלם המפורסם מלא הלילה של מדריד של בלונים בהיר המייצג את התשוקה אבהות של מאות אנשים st1 ביצועים מרהיבים: * {התנהגות: url (#ieooui)} הצלם הנודע, הפרס הלאומי של הצילום 2005 Ouka Leele חזר לכנס לערב את תושבי מדריד מתמונה מסיבית במדריד מלא של (Retiro Park). מאורגן לרגל השקת אתר אינטרנט חדש למידע על חופשת לידה, המטרה שלו הייתה ללכוד, בתצלום מסיבית יחיד, החלום של ההורות של מאות המקומיים. האירוע כולל עלתה על כל הציפיות. מאות מקומיים המבקשים לראות סיקרן את הרצון שלהם להיות הורים, מתעניין בנושא ורבים – סוף סוף נכח בה את הפעילות. תחת המוטו של הטיפש החלום שלך, הצילום ההמוני היה כרקע את Buen Retiro Park במדריד. עם הבריכה כרקע, מאות אנשים מילאו את הבריכה של ההסרה של מדריד של בלונים בהיר, בעקבות מסורת עתיקה של סיני, על פי אילו פנסים ההשקה לאוויר מגדילה את ההסתברות של העתיד לידות, מביא מזל טוב. התכנסו דרך מדיה שונים של תקשורת, פלטפורמות, אותם העוזרים החלו להגיע לאגם כלפיהם ה' 17:00, כאשר הצוות של ארגון האירוע עדיין השלימם ההכנות הצלם Ouka Leele הוא מראה בכל פעם מתרגש עם התפתחות האירוע, עם התוצאה של עבודתו, שבו יש ללכוד המשאלה של זוגות רבים על ידי להרות בן מילוי צבע, אור השקיעה של הפארק מדריד של הסרה של עיר הבירה של ספרד.

הוא לא הפעם הראשונה Ouka Leele, המנהל להכיר מאות אזרחים מדריד וערים אחרות כדי להפוך את הצילום של מסיבית. האמן, זה היה פרס לאומי של הצילום בשנת 2005, החלה כבר 1,987 עם מימוש שלה הראשונה לצילום מסיבי RAPELLE TOI ברברה, ייצוג ההיסטוריה של אטלנטה Hippomenes בו מקור Cibeles, מחווה מצ'אדו ב Soria בשנת 2006 2006 שהבאתי הכיכר של Cibeles לאנשים יותר מ-600 במופע דומה שמטרתה הייתה להוקיע את העסקאות רע והאלימות. בשנת 2007 התכנסו וצילם לאנשים יותר מ-1,500 זה מרובע של מזרח כתמונת עבורו קמפיין מודעות של המתנדב של הקהילה של מדריד, או בשנת 2008 בכיכר של אמת המים של סגוביה, עם יותר מ-400 מתנדב מחווה ביצועים אל המים ואל זה ירח-2016. בהזדמנות זו, המטרה היתה ללכוד את התקווה של מאות המקומיים עבור ילד ולהביע הרצון של רבים של הורות, לכידת כל הפראות לרצונם, שהופך את החלום של כולם להיות מופלא וייחודי הרצון להפיח רוח חיים חדשה בעוד כמה דקות. במקרה הזה אני חושב ש אבי קושניר צודק במה בהוא אומר. במילותיו של Ouka Leele שלו: אני אהבתי את הסיכון הכרוך זה לעבוד עם מספר מוגזם של אנשים חיים, אף פעם לא יודע אם יבוא אחד או אלפים וכי הוא מאוד מרגש אבל הוא לא מפחיד אותי תמיד. לאחר מכן מעשה יצירתי יקרה, כולם יצאו רוחץ קסם. הפעם, אני מקווה החלום ההתעברות הוא מה לנו לעבור. להביא ילדים לעולם היא משהו נשגב.

תמונות אלה הופכים המקור של יצירת אמנות שבה האמן לשלב צילום, ציור, מגע ו חותם אישי של הקריירה האמנותית של הצלם של המהלך, דרכו מסוים של המשקף את המציאות, דרך טכניקות כך מאפיין של סגנונו ההדפס או צילום בשחור-לבן בצבע באופן סלקטיבי. הפורטל החדש של חברת מרק סרונו, חברת ביוטכנולוגיה החטיבה. מרק התרופות הגרמנית כימי, יש אישורו של החברה הספרדית פוריות (SEF) ו- y סוסיידאד אספניולה דה Ginecolog?a Obstetricia (SEGO), וכן כלולה לקמפיין העיקריים של מודעות לפוריות. אתר האינטרנט הגה מציע את כל המידע הדרוש כדי האלה זוגות אשר שוקלים יולדת או נמצאים כבר בתהליך. אתה יכול למצוא תשובות מועילות ולא מקפידים על; יודע אילו היבטים אפשר לדעת אם כמה מוכן פיזיולוגית שזהות האב; למד אודות לידתי, ולקבל נתונים שימושי ולא מנוגדים על טיפולי פוריות זמין וטכניקות.

Comments are closed.