מה לצפות מעסקים במדינה

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על מה לצפות מעסקים במדינה

מדינה פעיל בוויסות של תהליכים כלכליים בארץ ניתן להעריך בדרכים שונות. חלקם, המפרטת את התוצאות העיקריות של השנה שעברה, מדבר על מסע הצלב בעסקי הימורים הפך לפארסה דיני תאגידים, אמר אנדריי פושקין, מנכ"ל קבוצת Tenzor ייעוץ. על פי התפיסה של דיני החברות למשך תקופה של עד 2008 אומצו חוקים פדרליים שהופכים שינויים בהליך לרכישת נתח גדול בחברת מניות משותפת. הוקמה דרישות חדשות עבור התוכן של חוזים של מיזוגים ורכישות, כמו גם החלטות על ארגון מחדש של החברה בצורה , חלוקה או הפרדה טרנספורמציה. שינויים בחוקים ההערכה בשוק הפעילות בניירות ערך הפדרציה הרוסית. בסופו של דבר, הפרויקטים נועדו לחזק את המאבק עם התפיסה הארגונית של, פעיל בתחום זה באמצעות הניסיון המערבי של ניהול תאגידי. אכן אירוע חשוב עבור העסק הרוסי היה אימוץ בשנת 2006 בחוק הפדרלי "על הגנת התחרות." החידוש העיקרי: מ – 65% אל סף ירידה של 50% נתח השוק של הישות, מתנהג סימן "דומיננטיות": הגבול החדש מתאים בפועל ברוב מדינות האיחוד האירופי. באמצעות הרחבת במסגרת הרגולציה המסדירים את פעילותם של האזורים הכלכליים המיוחדים, החליטה הממשלה את הבעיה השקעה תזרימי להגדיל למדינה. לדוגמה, החוק הפדרלי "על אזור כלכלי מיוחד באזור קלינינגראד". בנוסף, מתוכנן יצירה של אזורי התיירות, הפנאי של קרסנודר, סטברופול, אלטאי בשטחים, קלינינגרד ואזורים אירקוצק והרפובליקה של אלטאי ו בוריאטיה. בין החידושים חקיקה אחרים של 2006 – ייעור חדש שונה חוק הקרקעות, תיקונים לחוק "על תשתית" ואישור של תוכנית שימור הפדרלי "ושיקום של פוריות הקרקע של קרקע חקלאית ועל קרקע חקלאית כמו אוצר לאומי רוסיה, 2006-2010 ". כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של אפריקה ישראל. מס השתנה באופן משמעותי קודי העבודה, את השינויים האחרונים היו 300 מאמרים. לפיכך, החוק הפדרלי ב -5 בנובמבר, שנת 2006 הייתה להקשיח את העונשים על הפרת הכללים העסקת אזרחים זרים ואנשים חסרי מדינה. נציגים של תעשיית הביטוח לשבח את המדינה מטעם השירות הפדרלי לפיקוח על הביטוח במאבק נגד "מזימות".

תוכנית נפגעת פיתוח השוק. ואת ההצלחה של המאבק, אמר הפחתת פרמיות שנאספו במגזר ביטוח חיים ", אמר דמיטרי איגנטייב, מנכ"ל חברה לביטוח" ציריך ". כל אלה ואחרים יוזמות על ידי הרשויות הוגשו בשנה שעברה הציבור במסווה של "חיסול הסתירות ואי הדיוקים" במסגרת משפטית "שיפור נוסף של חקיקה". עם זאת, בחינה מדוקדקת של פעילות המדינה מוביל אחר מסקנה: יש התגברות ברורה של כוח בתחום של שליטה תפעולית על העסק. המדינה לא רק יוצר את הכללים ומגבלות השימוש בהם, אבל קשה יותר ויותר, ולפעמים באכזריות להתערב במהלך האירועים בשוק. על הערכות של הדומה הממלכתית סגן ליאנה Pepelyaev, המדינה מפחיתה את פעילות מלאה באזורים בהם כלי ניהול "על גבי" אינו מופיע יעיל או הכרחי. לדוגמה, מאז אוגוסט 2006 יש חדש החוק הפדראלי "על פעילויות הערכה של הפדרציה הרוסית", אשר מספקת להערכת היתר החלפת תקנה (באמצעות רישוי) מנגנון הרגולציה העצמית עמותות שחבריה יש שמאים מקצועיים, אמר ליאנה Pepelyaev. אבל העובדה היא כי מנגנון הרישוי אינו מספק שמאי אחריות אמיתית פיצוי על נזק אפשרי ללקוחות שלהם. במקביל עצמית הרגולציה בארגונים המעריכים שהוטל דרישה להקים קרן פיצויים, ביטוח אחריות חובה. לכן, צעדים אלה יש לשים תמריצים מקום יעיל בקרת איכות השירות. וגם שמאי, להיות אחראי מבחינה כספית אישית, עצמית הרגולציה הארגון, אשר במקרה של פציעה יכול להיות אחראי, מתעניינים במתן איכות השירותים הערכה. מנגנוני ויסות דומים המוצע לגבי הביקורת, כמו גם פעילויות עיצוב ובנייה של מבנים. מורשה רשמית באזורים אלה בוטל החל מ -1 בינואר 2007, אך התקנות הטכניים הדרושים, כרגיל, לא אומצו. לא נעשו הנדרש שינויים בקוד הבנייה. כתוצאה שטר מסוים סופק במועד העברת ביטול הרישוי למשך שישה חודשים. לדברי מומחים, החלפת הרישוי רגולציה עצמית במקום מבטיח.

לכן, בנוסף לאלה שכבר הוזכרו הפעילות נחשב הזדמנות לעבור לידיהם של פיקוח מקצועי לנהל עסק של כלי רכב. עם זאת, מעבר חד פעמית מאחד שיטת ההסדרה אחר אפשרי כמעט: אנחנו זקוקים לחוקים מסגרת חדשה, והנכונות של סוכני השוק לעבוד בתנאים החדשים. עם זאת, יש מקום לדבר על הנטייה לגבול מסוים השתתפות המדינה בתקנה ישירה של פעילויות מסוימות. בינתיים, המדינה היה משתתף ישיר בשוק (כבעל מניות מרכזי של המפעלים המובילים) במספר תעשיות אסטרטגיות. MIC, מטוסים, דלק אנרגיה מורכב … דיונים בנושא זה היו לא מעט, אבל שאלת המפתח: האם זה הזמן לחלק את משימות שליטה אסטרטגית (אשר מושגת על ידי מגוון של אמצעים) ומסחריים רכיב. עכשיו, בחסות לפיתוח כלכלי של רוסיה עובדת על הכנת הרעיון של ממשל תאגידי בחברות בהשתתפות המדינה, נזכר ליאנה Pepelyaev. התוצאה היא צריך להיות אימוץ על ידי ממשלת המושגים הרלוונטיים, כמו גם ביצוע השינויים הנדרשים בשני חוקים ותקנות פדרליים. הקמתה של כללי המשחק ממשיך. "שאלות רבות ואת החששות של העסק בשנת 2006, לא נפתרה – מכירה ולדימיר Gruzdev, מדינת דומא סגן, רכז מפלגת "רוסיה המאוחדת" באינטראקציה עם הקהילה העסקית. – בפרט, לא התחלנו לטפל תקנות טכניות, לא פתרו את כל הבעיות של פשיטה אנטי, לא נפתרה באופן מלא את הנושא הבוער ביותר להקלה במס עסקים. הבעיה לא נפתרה ואת התפוקה של בצל שכר "אפור". המדינה מנסה מעשה מינהלי, אך פעילות זו היא לא מאתגר. נושאים אחרים ב 2007 – כדי לשנות את מס רגרסיבי חברתי ובעיית החזרי מע"מ (תלויה ועומדת של בעיות אלה עלים הקרקע שחיתות) ". ולדימיר Gruzdev מאמין כי ההזדמנויות להפחתת שיעורי המס הממשלה. "על ידי הפחתת שיעור המע"מ ל -10% עם דחייה זמנית של החזר מע"מ לייצא, אנחנו לגמרי dekriminaliziruem תהליך החזרי מע"מ. כיום, הוועדה הלא רשמית של "לפדות אפור" הוא כ -7%, ואם יחול שיעור מס מופחת, הרוב המכריע של עסקים מעדיפים לשלם 10% של המדינה, ולא לוותר על 7% באופן אוטומטי הופך פושעים ".

זה יהיה נחמד אם פקידי בשנת 2007 השתנה יחסם עסקים ועבד על חוקי תרבות חדשים לטובתו, אמר Mamuka Shulaya, כללי מנהל IBERI. מישהו יכול לומר כי חוקים כאלה. אבל למה עסקים קטנים במיוחד ובינוניות, החיים כל כך קשה? בינתיים, על פי ולדימיר Gruzdev, חידושים בתחום של הפחתת נטל המס לא לרעה תקציב כלכלי ניכר נזק. ניתן להקטין את מס הכנסה, אבל בטווח הארוך זה יוביל לגידול בהכנסות. "אני לא חושב שהשנה יילקחו פופולרי חוקים בכל תחומי העסקים, החל משנת 2007 – בחירתם של צירים כדי הדומה הממלכתית של הפדרציה הרוסית. סביר להניח, יוזמות חקיקה וחוקים יתקבלו פופוליסטית, – אומר אנדריי פושקין. – אני לדעתו, הסכנה העיקרית לקיום תקין של נושאים הפעילות הפיננסית והכלכלית אינה טמונה בחקיקה, ועל הגופים המנהלים הפדרלית והאזורית, פקידי מימוש פונקציות שליטה לא תמיד לפעול בדרכים חוקיות ". אלכסנדר Khrenov, שותף במשרד עורכי הדין "Yukov, Khrenov ושותפים", בטוח: כרגולטור של המדינה בשנת 2007 ימשיכו להציג את ההגבלות החדשות ותקנון מפורט עבור העסק. הציפיות ברורות אחרות – את הקמתה של מדינה הבנק הרוסי לפיתוח, נוצר על בסיס של Vnesheconombank. סביר להניח, את המדינה השנה החדשה מתחילה עם התרחבות הפיננסי והרגולציה בשוק הבנקאות להשקעות. בקטגוריה זו צריכה לכלול תוכניות חברות הון סיכון לציבור: כוח הרצון לעצב את הכללים בטוח מנהלת מיזם עסקי. באופן כללי, על פי האנליסטים, ב -2007 המדינה תמשיך להיות הציג במגזר השוק של המשק, לא רק בהבטחת מונופולים, אלא גם מתחרים עם עסקים פרטיים. אחר מומחים התחזית צפוי הידוק של אחריות פלילית בגין הונאה מסחרית מורכבת. בפרט, את הקמפיין נגד Raider ימשיכו בשוק ניירות הערך. אולי הסופי ייעשה (ו תנועה), רשימה של תעשיות שהגישה יוגבל משקיעים זרים, ברשימה זו יקבל מעמד של חוק מיוחד (העבודה על מסמך הטיוטה ארוכה). "הממשלה גיבש למדי כללים ברורים של המשחק שבו השחקנים אינטראקציה בשוק ולתקשר עם הרשויות – אמר אלכסיי Kudryavtsev, מנכ"ל ISG. – המדינה – מעבר הדרגתי ממשאב המסורתית בכלכלה לחדשנות. אז לא חושב שזה התפקיד של המדינה כרגולטור בשנת 2007 יגדל ". עמדה זו משותפת על ידי אנשי עסקים רבים אחרים. אבל יש נוף אחר. סרגיי רחמנינוב, נשיא העמותה לקידום העסק אוסף, אמר את תפקיד המדינה כרגולטור מיקרו כלכליים סקטוריאליים, לעומת זאת, רק לגדול: "הכיוון הוא חיובי באופן כללי, אלא אם, כמובן, חדש המק"מ לא יועתקו בעיוורון מן המערב, חזקים לקחת בחשבון את המנטליות הרוסית, במיוחד הכלכלה שלנו העסקי, כמובן, להגן לא רק את האינטרס הציבורי, אלא גם עסקי. " להופעתו של יוזמות רגולטוריות הבא, יש מעט מאוד זמן. כל החידושים החשובים ביותר היה צריך לקרות לפני מאי 2007. אז העבודה של מחוקקים ורגולטורים פדרליים יהיה למעשה נעצר הבחירות – לפני תחילת 2008.

Comments are closed.