מה הם התראות רכב.

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על מה הם התראות רכב.

יש אזעקות רכב שונים רבים. כל התראות רכב יש ערכה רגילה של פונקציות, אם המכונית בכיוון אחד אזעקה או אזעקה עם הביפר, מודול GSM. מנוע נעילה. לשלוט נעילה מרכזית. חיישן זעזועים. יציאה אל מערכת אותות אור. התשואה על הסירנה. שומר על דלתות, תא המטען, הוד.

פונקציות אלה בדרך כלל יש התראות רכב חד צדדית, האזעקה זה יפעל, אם פארקים את רכבו בחצר, קטגוריית מחיר נמוך המכונית שלך. דו צידית ברכב (או רכב), יש רק את אותן פונקציות והפונקציה של האיתורית. יתרונות של אזעקה עם הביפר הם בשליטה מלאה של הרכב שלכם במרחק של 300-500 מטרים (באזורים עירוניים). ממרחק כזה אתה יכול לפתוח ולסגור את המכונית להראות את הטמפרטורה בתא הנוסעים, בעת ניסיון פריצה המכונית שלך, זימונית התראות תסמן מחזיק מפתחות או vibrovyzovom המציין את אזור מפעילה של תצוגת LC (פתח הדלת, הוד, תא המטען, או מופעלות חיישן זעזועים), זימונית נבנה ב שעון ושעון מעורר. מערכת אזעקה זו מתאימה אם את מושב המכונית שלך בחצר של הבית או במוסך לא רחוק מהבית. יש לרכב אזעקות שני דרך תקשורת, ' הפעלה אוטומטית ' מנוע.

אזעקה עם מנוע מרחוק להתניע את המכונית, ניתן להתקין את שניהם עם הילוכים ידניים ואוטומטיים. בקרת כניסה keyless מרחוק מנוע הוא עם אזעקה רכב keychain. אולי אז אותו הדבר ליישם אתחול אוטומטי על טמפרטורת מנוע, הטמפרטורה בתוך התא, בקרת כניסה keyless מרחוק את מסוים ושעה מתח של הרשת ב- board. (בעת התקנת אזעקה של מכונית עם מנוע מרחוק להתניע את הרכב, אשר אימובילייזר מובנה, מפתח-צ'יפ השנייה) של אימובילייזר דרך אגב. אימובילייזר ניתן להטביע את האזעקה במכונית, כלומר, כאשר לנטרל את המכונית שלך לא יופעל מחדש עד: לא לחץ על לחצן כלשהו ההכה, או לא להעביר מפתח מיוחד או לא קיים את תג מחזיק מפתחות עצמה. היא לא אפילו האימובילייזר משולבת עם מערכות אזעקה לרכב הוא כלי ההרתעה גניבה טובה, כי יש לו שלושה מנעולים מנוע, ו ב דגמים יקרים, מנוע נעילת האלחוט. לאחרונה, אזעקת GSM הופיע, המכונית הזו באופן מלא סיפוק צרכי ברכב. מערכות אזעקה יתרונות GSM: טווח אלה אזעקות אינה מוגבלת, כלומר, איפה 'לתפוס' את הטלפון הנייד שלך שם, והמכונית שלך, בכל מקום: בארץ או במדינה אחרת, המכונית שלך יודיע לך על מה שקרה הודעת SMS או קול הודעה בשפה הרוסית. בעת התקנת התראות רכב GSM, אתה יכול לשלוט בו באופן מלא מהטלפון הנייד שלך, לדוגמה, כדי לפתוח או לסגור את מכונית, מנוע המכונית הפעלת הפעלה אוטומטית, ראה תשלום סוללה או הטמפרטורה במכונית בית מרזח. אזעקות רכב כזה יכול להיות מותקן על כלי רכב של כל קטגוריה המחיר של מותג. כמו כן ממליצים להתקין אזעקה GSM על מכונית את הפארקים במוסך רחוק מהבית למכונית רגילה אזעקה שני דרך תקשורת לא 'תופס'.

Comments are closed.