מדבקות ויניל על המכונה

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על מדבקות ויניל על המכונה

זה מדבקות ויניל המכונית היא הדרך הנוחה והזולה כדי ליצור סגנון אישי מכוניות. לפני מדבקות ויניל שימשו ספורט מוטורי, להדבקה של מכוניות ראלי. כיום, ויניל מדבקות הם מאוד פופולרי בקרב ברכב רגיל, משום שהם מייצגים את האפשרות האידיאלית של כוונון. מדבקות ויניל הוא הרבה יותר זול מאשר עבודת הריטוש, בעוד משחק המדבקה יכול להיות במהירות ואינם להסרה בקלות פגיעה איסוף ומסירה של הרכב. קח בחשבון כי זה רצוי להצמיד מדבקה ציפוי צבע ללא פגע, אחרת זה יכול כוכב יחד עם מדבקה.

להכנת מדבקות להשתמש בסוגים שונים של סרטים ויניל. כל הסרטים האלה נועדו במיוחד לשימוש תחבורה. הפשוטה ביותר של הסרטים האלה calendered. חיי השירות שלהם הוא 2-3 שנה. יציקת סרטים סרטים WVS מאי מגישים עד שבע שנים. WVS הסרט היא האפשרות הכי יקר, הם משמשים בדרך כלל עבור הדבקה של אלמנטים קשים. הסרט-בסיס יכול להיות שקוף או צבעוני.

כיום יש כ-9 עשרות רס ן צבעים של סרטים ויניל, יתר על כן, הסרטים יכולים להיות מבריק או מאט. חומר חזק מספיק ויניל שאינו מפחד השפעת טמפרטורה ומשקעים. אם אירעה בעיה, חלק תוויות חמור מכך, תוכל להחליף בקלות רק את החלק הפגום של התווית. בדרך כלל מדבקות ויניל נעשים בנפרד, לקחת בחשבון את הגודל של המכונית. מדבקות ויניל יונח על מכסה המנוע של המכונית, דלתות, תא המטען, זכוכית (קדמי או אחורי) או על הגג. התמונה על התווית יכולה להתבצע הן בצבע אחד, גרסה בצבע מלא. תמונות על התוויות יכולה להיות שונה מאוד. זה יכול להיות מופשט דפוסי או תמונות מעוצבות של בעלי חיים, חרקים, דרקון, להבה, עיצובים פרחוניים, וכן הלאה. אופציות אפשריות מוגבלים רק על ידי הדמיון שלך. על חלונות ועל מחבטי של המכונית בדרך כלל יש מדבקות עם כתובות: זה עשוי להיות הסלוגן, שם, לוגו, פרסום מידע, וכד' אתה יכול לבחור מתוך קטלוג או עצב בעצמך. בנוסף למיקום סטנדרטי של התוויות, אתה יכול להציע מדבקות על הרדיאטורים, האורות האחוריים, עטים פיתוחים. ציור ויניל מומחים תווית לעומת החלת גוון סרט על הזכוכית של המכונית: הסרט מוחל על משטח נקי, degreased, לח הוא החליק על-ידי shpatelem ולאחר מכן מיובש במייבש. עבור תוויות פשוטות שבפעולה כזו יכולים להתקיים באופן עצמאי, אבל להדבקה של קשה מקומות, גרפיקה גדולה יותר כדאי לפנות אנשי מקצוע.

Comments are closed.