מבחן עמידות לקורוזיה

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על מבחן עמידות לקורוזיה

קורוזיה היא התפוררות חומר לתוך האטומים המרכיבים עקב תגובות כימיות עם סביבתו. בשימוש הנפוץ ביותר של המילה, מתייחסים לעתים קרובות חמצון אלקטרוכימי של מתכות תגובה עם oxidant כמו חמצן. קורוזיה היא התפוררות חומר לתוך האטומים המרכיבים עקב תגובות כימיות עם סביבתו. בשימוש הנפוץ ביותר של המילה, מתייחסים לעתים קרובות חמצון אלקטרוכימי של מתכות תגובה עם oxidant כמו חמצן. היווצרות תחמוצת ברזל עקב חמצון של אטומי ברזל תמיסה מוצקה היא דוגמה ידועה של קורוזיה אלקטרוכימי, הידוע בכינויו חמצון. סוג זה של נזק מייצר בדרך כלל תחמוצות ו/או מלח המתכת המקורית. קורוזיה ניתן להתייחס גם בחומרים אחרים שאינם ברזל, כגון קרמיקה או פולימרים, למרות בהקשר זה, השפלה מונח נפוץ יותר.

ב במילים אחרות, קורוזיה הוא הבלאי של מתכות עקב תגובה כימית. בשנת 1975 העלות של קורוזיה במכוניות נאמד ב- 16 מיליארד דולר, כ- 20% של העלות הכוללת של קורוזיה של אותה שנה. ומכאן חשיבות מחקר ובדיקה בחומרים שונים המשמשים לייצור מוצרי הצריכה כפי שנקבעו. כדי להעריך חומרים קיימים וחדשים לשימוש ביישומים הרכב, פותחו שיטות הבדיקה המואצת רבות. נוהלי בדיקה מואצת מבוצעות עם assiduity במעבדות על אפקט. משפט אלה מעבדות בדיקות היא דרך זולה יחסית להשגת מידע על עמידות בפני קורוזיה של רכיבים והשווה עם חומרים חלופיים.

בדיקות שדה יקרים באופן משמעותי יותר, אך מאפשר לך להעריך את החומרים כמו המערכת כולה. מתכות מסוימות הם בעיקרם עמידים יותר בפני קורוזיה יותר מאחרים, או בגלל אופיו היסוד תהליכים אלקטרוכימי או מאחר פרטי המוצרים תגובה נוצרים. אם אתה משתמש בחומר רגישים יותר הידרדרות, טכניקות מניעה לכלול כנקודת אחד בשרשרת הייצור. חברות תעשייה לא מסוגל לסבול כשלים של קורוזיה, במיוחד אלה הכוללות פגיעה גופנית, תאונות קטלניות, כיבוי לא מתוכנן, זיהום סביבתי. בדרך כלל, כאשר מערכת, צמח או כל חלק אחר של ציוד מכניסים שירות, רמת תחזוקה צורך להמשיך לפעול בבטחה וביעילות. הדבר מונע את ההידרדרות על ידי קורוזיה להשפיע על טוב המדובר שלו הישימות, בטיחות לצדדים שלישיים. קורוזיה מואצת המבחנים הם מבחנים בהם נעשה שימוש כדי להעריך את ביצועי החומר או מערכת לטווח ארוך במסגרת זמן מצומצמת. שיטות הבדיקה להשתנות בהתאם לשירות הצפוי (לדמות סביבה זו), וכן בדיקות ניתן לשלב יחיד או גורמים מרובים. אחר היטב ביסודו זה סוג של בדיקה היא על המחקר של הידרדרות המבנים מחוזק ברזל נגרמת על ידי קורוזיה של פסי פלדה. בדרך כלל, להשתמש בשיטה galvanostatico כדי להאיץ קורוזיה של פסי פלדה בטון. המאפיינים של פני השטח של קורוזיה פלדה בר, עם זאת, להתברר שונים כאשר קורוזיה המושרה על-ידי השיטה galvanostatico או את הסביבה הטבעית. כעת הוא פיתוח של סביבה של אקלים מלאכותי המשמש כדי להאיץ קורוזיה של ברזל בטון מזוין או פסי פלדה. שיטה זו הופך להיות חשוב יותר ויותר הערכה של עמידות של מבני בטון בשל הדמיון במאפיינים של פני השטח של בר פלדה קורוזיה בסביבה הטבעית, אקלים מלאכותי. כיצד אנו נהנים על פי בדיקות אלה? בדיקות משמשות ככלי לקבלת החלטות, הם מדגישים כל הליקויים חומר או במערכת, הם מקלים על הערכה חלופה או החלפה של חומרים, ולאפשר של שינויים במערכת לפני הייצור / ביצוע. פליפה גרסיה הוא יועץ של

Comments are closed.