לראות את אזור חזקה ואת השאריות שם

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על לראות את אזור חזקה ואת השאריות שם

ג'ון מקסוול ג מנהיגות בספר שלו, עקרונות Oroa, יש מאמר שנקרא לאזור ולהישאר ahia. בחלק זה של הספר מקסוול ממליצה כי אתה מוצא את זה, כי אתה טוב לשמור על שיפור, לפתח את האזור. זהו אחד של השיעורים כי אני. יש לי כבר החלה חיי האישיים. אתה יודע, כל יום שיש לך גישה למאות הזדמנויות גדולות לעשיית עסקים מקוון ולא מקוון. כל יום שאתה הצעת milagors של העסק זה ייראה אטרקטיבי מאוד, כל כך זמן לך להצטרף אליהם. אז אתה מבין זה. לעניות דעתי שרי אריסון יכול לקבוע .

זה לא מה שבאמת רצית או שקשה לך מאוד מראש. הסיפור האישי שלי, אני פיתחתי מספר עסקים MLM, כמה מחוץ לאינטרנט, בתוך האזור של מזון תוספי מזון ושירותים אחרים, גם פיתחו קצת באינטרנט. שמתי משהו. המומחיות שלי אזור הוא פיתוח עסקי דרך האינטרנט. לכן החלטתי לקבל את עצתו של המורה הרוחני שלי במנהיגות ג'ון מקסוול ג וגם במקום בוחן באזורים איפה זה לא הצד החזק שלי על מנת לשפר את החולשות שלי, אני יתמקד שלי אזורים חזק כדי לפתח אותן כדי.

זהו סיכום של הפרק שבו מקסוול לדבר את החוויה שלהם לגבי זה, שבו הרגשתי מאוד מזוהה: כמו מנהיגים לא מנוסים רבים, ניסה לעשות הרבה דברים שונים כדי לגלות באמת יכול לעשות את זה אז. בנוסף, הציפיות, אחרים היו על מה שאני יכול לעשות, איך זה ישמש מנהיג, לא תמיד תאמו שלי אזורים חזקים. אחריות וחובות שלי לפעמים נדרש כדי לבצע משימות אשר היה חסר כישרון ומומחיות. כתוצאה מכך, לעיתים קרובות המאמצים שלי היו ineficacesa כדי לראות את האזור שלך חזקה. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של אפריקה ישראל. ותישאר שם. אחד מגלה את מטרתו באמצעות מציאת לאזור חזק שלו ולהישאר בה. . בלתי אפשרי לגדול שלהם מלא פוטנציאל אם אחד ברציפות עובד מחוץ לאזור שלה, Fuertea את ההמלצה שלי היום היא שתפעיל חיפוש באיזור פורט שלך (אם אתה עוד לא מצאתי), וכדי גישות לפתח אותה במלואה. ?como גילה את זה? לנתח ולשאול את עצמך ?que זה מה שאני אוהב לעשות? האם ?que אני עושה טוב? ?que הוא מה שאחרים מהללים אותי?, לאחר מכן לבדוק את המתחרים שלך, ומנסה להבדיל עצמך מהם ואתה תראה ככל שתעבוד על האזור שלך חזק יותר הצלחה תוכלו ליהנות.

Comments are closed.