לסייע לארגון שלך – להפסיק לשחק את המשחק האשמה

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על לסייע לארגון שלך – להפסיק לשחק את המשחק האשמה

לבנות עסק שיווק של הרשת היא מהנה אתגר. בתור מנהיג, יש לך אחריות לעזור את חברי הצוות החדש שלו כדי להפעיל בהצלחה. עבודה עם מתחתיך, תמצאו כי כמה תיפול רוחך בגלל מה שהם עושים שום דבר לא נראה להביא תוצאות. זה נכון במיוחד עבור אלה שאינם נקיה חדש בשיווק רשתי. הדבר הקל ביותר הוא אשם השיטות. הנה כמה הערות שלא יכולתי לשמוע… עשינו פרסום על גוגל אדוורדס, אדם שמעורב.

בגוגל לא עובד." ניסיתי לפרסם שלנו הזדמנות חוברת בצבע מלא, אף אחד לא מעורב. חוברות של ההזדמנות שאנחנו מכירים לא יפעלו." "הבחנתי הודעות בפורומים שונים מספר לחודש, רק אדם אחד קיבל בקשר איתי ואת לא היה מעורב. קיבוע בפורומים אינה פועלת." "אני פורסם באתר אינטרנט, אבל לא מקבלים כל המבקרים. מערכת זו של רשת שיווק באינטרנט אינה פועלת." כאשר אתה אתה שומע את זה על פי מתחתיך, אתה מבין שהם מאוכזבים, מבולבל מה הם צריכים לעשות. כמנהיג שלהם, עליך לנסות לסייע להם לקבל אחריות על התוצאות שלהם, להראות להם איך הם יכולים לגרום לזה לעבוד. יש כבר בחסות רבים רשת שיווק מנהיגים בכל מיני שיטות. בואו נסתכל תירוצים אלה שוב.

מיד לאחר הם כמה מחשבות על איך לנו מנהיגים יכול לעזור לעשות דברים ללכת בצורה חלקה יותר. "עשינו פרסום על גוגל אדוורדס, אדם שמעורב. בגוגל לא עובד." לסייע חבר הצוות שלך כדי למצוא קצת אימון מפורט כיצד נכון להשתמש בגוגל. קיימים מספר משאבים טוב. רוב הפעמים אנשים עולה ומעניק לו לנסות, כי זה נראה כל כך קל. אבל הוא לא כי היא פשוט – אתה חייב להבין את המערכת לדעת איך זה עובד. הייתי בחור היה מעורב בשנה שעברה והחל לפרסם בגוגל, למרות העצה שלי לא ללכת במסלול עדיין. הוא בילה מיד 400 $ בפרסום, אינם ממומנים לאף אחד, אני עוזב. Official site: רבה של צפת. "ניסיתי לפרסם שלנו הזדמנות חוברת בצבע מלא, אף אחד לא מעורב.חוברות של הזדמנות שאנחנו נותנים לדעת לא יפעלו." ללכת לחבר במורד המבנה, כדי לדעת מי הם נתנו מגזינים, אמר להם, והכי חשוב – הפך אותם להמשך טיפול? אנשים רבים מחלקים רק חומר ביקורתי ולעקוב הם לעולם לא עם אף אחד מהאנשים לתת להם. ללמד מתחתיך פיקוח הוא המפתח להצלחה. "הבחנתי הודעות בפורומים שונים מספר לחודש, רק אדם אחד קיבל בקשר איתי ואת לא היה מעורב. קיבוע בפורומים אינה פועלת." לעזור להם ללמוד להגיש כראוי לוחות מודעות ואיך להשתמש בחתימות. אנשים רבים רק להתחיל לתקן את זה ולעשות את זה מאד ברור כי הם קיימים, מסיבה – לגייס. זה לא עוזר. "אני פורסם באתר אינטרנט, אבל לא מקבלים כל המבקרים. מערכת זו של רשת שיווק באינטרנט לא עובד." ידוע לך כי אתר אינטרנט צריך להיות מקודם במקומות המתאימים, פעולה זו עשויה להימשך זמן רב מתחילים לקבל כל מבקר. חבר הצוות שלו לא יכולים להבין את זה. יש אנשים שחושבים "אם תציג אותה, הם יבואו". עיקרו של כל זה – לסייע ותרגול מתחתיך. לסייע חבר הצוות שלך כדי להבין כי ישנן דרכים רבות להשיג לקוחות פוטנציאליים לעסק שלך, אבל כל השיטות דורשות הבנה כיצד לגרום להם לעבוד. לעזור להם לעבור את תירוצים ולהימנע ""להאשים משחק".

Comments are closed.