לא לעשות פורום שיווק

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על לא לעשות פורום שיווק

הוא יכול להיות כלי רב עוצמה, מסוגל לעזור לנו לבנות את המוניטין המקוון שלנו, לנטרל הפוטנציאלי תגובות שליליות, viralize התוכן שלנו ולקבל איכות קישורים נכנסים. אבל, שימוש לא תקין, זה יכול להיות נשק פיפיות, בעל השלכות שליליות של האתר שלנו. לאחרונה מצאתי אצל אינטל אוזן קשבת . ישנם כללים מסוימים שיש לבצע. לאורך זמן, תבחין בפורומים אילו הם יותר פתוחים לרעיונות ידידותי עם ההערות שלך. במקומות רבים של פורומים, אינו ניתן לכלול פעיל עד לאחר ה-url של אשר פורסם כמה פעמים, וזה בפורומים אחרים, ישירות, לעולם לא ניתן לעשות זאת. בשביל זה יש החתימה. באופן כללי, בשדה החתימה המוגדרת בלוח הבקרה למשתמש, זה אפשרי לכלול קישורים. הוא ניתן לתכנות ב- BB קוד (כמעט בכל הפורומים אתה יכול למצוא הוראות כיצד לעצב את הטקסט שלך פשוט מאוד), או ב- HTML.

בעת יצירת החשבון בפורום שברצונך להשתתף, לא למלא את פרופיל המשתמש. בהזדמנויות רבות, משתמשים אחרים המעוניין ללמוד על זה, להיוועץ בו. הנה כמה כללים מעשיים כיצד לתקשר בפורומים: לא דואר זבל. שכתיבת הודעות זבל. eb7b64750ea6'>גבי חמו. אתה יכול לקחת אותו ישירות על ההשעיה של החשבון שלך, ו- IP שלך אפילו.

לא זאת בלבד, אך משתמשים רבים של פורומים הם תוכן פרסומי מאוד קנאי, אשר בדרך כלל די בכעס למחות כאשר כמה חבר overstepping במובן זה. אפשר לאחר מכן, מישהו מתחיל לארגן מסע ההשמצה כי הצבת הכילה autopromocionales, זה אינו, בדיוק, התוצאה הרצויה. בברכה, לתרום מה יכול לעזור. אל תפחד לכלול קישורים או הפניות לאתרים אחרים, כי הוא לא שלך – כדי לפתור את השאלות של משתמשים אחרים. להזמין משתמשים הזקוקים סיוע אישי ליצירת קשר, כדי לעזור להם לפתור את השאילתות. להימנע מפגיעה מאמרים משלהם. אם אתה חושב שאתה יכול לתרום משהו, אתה יכול לכלול קישור, אך לא להעתיק אותם מילה במילה גם אם הם שלך. אינטראקציה עם משתמשים אחרים, באופן אישי. אם אתה חושב כי מוצדק, באפשרותך לשלוח הודעה אישית, או לפנות אלינו דרך אתר האינטרנט. זכור כי הרעיון הוא לא לעשות קידום, simpliciter. בפורומים מסוימים, ישנם נושאים פתוחים אשר מזמין חברים כדי לקדם את המוצרים שלהם. לנצל את החללים האלה, במידת האפשר. בעקבות כללים פשוטים אלה, פורום שיווק הוא הכביש הישיר לבנייה של מוניטין באינטרנט חיובי, שהוא, למעשה, המטרה של פעולה זו. אם אהבו הודעה זו, וברצונך למקם אותו באתר שלך, לעשות כך בצורה חלקה, בתנאי מצטטים כמקור

Comments are closed.