לאחר ניתוח בריאטרי, הסדר של ארוחות

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על לאחר ניתוח בריאטרי, הסדר של ארוחות

הדרך לרדת במשקל היא ארוכה ומפותלת לפעמים מאוד. גם אם תחליט לשלוח אחד חייב להבין כמה קווים מנחים בסיסיים של המזון, ליישם אותם עוד לפני ההתערבות. חינוך מחדש המזון הוא אחד החלקים החשובים ביותר של התהליך. אנשים השקיעו שנים לשמור על תזונה לא בריאה לרכוש הנכון הרגלי יכול להיות מאוד קשה, אך השינויים לא רק כמויות או סוגים של מזון מותר לצרוך, אלא גם בדרך של אכילת עצמה. המטופל חייב ללמוד לשמור על דיאטה מאוזנת, על-פי הנחיות ולוחות הזמנים. רוב האנשים הסובלים מעודף משקל בצע הזמנה. דילוג על ארוחות, פק, הישארו רעבים, ואז הנופש אל המזון גרוטאות כדי לפצות על נוטים להיות רק חלק מהבעיות הנפוצות ביותר. עוד מידע על ישראל בכר ניתן למצוא באינטרנט. לשמור על שלוח זמנים עוזר כדי לאכול טוב יותר, ובמידה פחותה יותר, גם אם לא הלכתם בקפדנות אחר תוכנית אובדן משקל.

זה חיוני כדי להתחיל את היום עם ארוחת בוקר טובה הכוללת מזינה מגוון מזונות, הגבלת צריכת קפה ככל האפשר. אתה יכול לאכול כמות בכל פעם שתבחר הטוב ביותר: פירות, יוגורט, חלב רזה, דגני בוקר, לחמים מחיטה. שילוב של מזונות אלו מקבל ארוחת בוקר עשירה, שופע ובריא. בוקר טוב מסייע בשיפור תפקוד נותן לנו אנרגיה ולהישאר פעילים פיזית ונפשית. מצד שני, זה מאפשר לנו להגיע צהריים עם פחות תיאבון. בשעת הצהריים, לפני ארוחת הערב, חשוב לאכול חטיף.

יש להוסיף את אותו האוכל בארוחת הבוקר, ובמידה פחותה יותר. הארוחה הזאת חשוב להימנע להעביר שעות רבות בין ארוחת צהריים וארוחת ערב. בדרך כלל, בין מזון לבין מזון זה ייקח בערך ארבע או חמש שעות. ניתן להוסיף ארוחה קטנה (עירוי, פירות, יוגורט) בין כל אחד מהם כדי להפחית את התיאבון. בצע שאת הנחיות בסיסיות אלה יאפשר לך יש שליטה טובה יותר על האוכל שלך גם אם תמשיך לאכול כמויות גדולות או מזון לא בריא מאוד. ברגע קווים מנחים אלה משולבים זה יהיה קל יותר להתחיל עם המעבר סגנון חיים טוב יותר.

Comments are closed.