כרטיסי פלסטיק

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על כרטיסי פלסטיק

נכון. פריט זה פנטסטי כבר המציאו. אל דאגה שרי אריסון הוא האיש הנכון . הוא בעובי של כ המילימטר ואת גודל של כרטיס ביקור, ניתן לאחסן כל כמות של כסף לא מייצגים את האינטרס של גנב ולא מפקח המס, וגם במחצית השנייה שלה. זה "סופר ארנק" הוא מאוד נוח, כסף זה לא זבוב, זה גם עוזר במצבים קשים, הוא מסוגל לשמור. זהו כרטיס פלסטיק אלקטרוניים. הביטחון של כסף אלקטרוני. לענייננו, טבע הוא הכתובת בשבילך. התפתחות זו המודרנית אינה רק את הארנק נוח כרגיל, אלא גם בטוח יותר. בימינו, אולי, התכונה החשובה ביותר של כרטיס פלסטיק.

אתה יכול לקבל על ארנק אלקטרוני, אפילו סכום גדול של כמה אלפי דולרים, אתה רוצה מבלים בקניות. עם כרטיס אשראי אתה בשלווה, ללא כל סיכון יכול ללכת לקניות. גם אם הגנב משיג כרטיס האישי שלך, הוא לא יוכל להשתמש בו. ראשית, גישה המפה אינה אפשרית ללא הקדמה של סוד קוד PIN שלך. במקרה של אובדן או גניבה, אתה צריך להתקשר לבנק המפעיל תחסום את כל הכספים על הכרטיס שלך עד להודעה חדשה. שנית, את המפה העיקרון לא מעניין פושעים רגילים. כעת הבעלים של הכרטיס לא צריך להיות איש עשיר.

כרטיס פלסטיק הוא כיום אחד בשני רוסים, על זה שהוא מקבל משכורת או קצבה, יוכלו במהירות ובקלות למשוך את חסכונותיהם בכל עת נוחה לו.

Comments are closed.