כיצד לנגן בגיטרה

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על כיצד לנגן בגיטרה

רוצה ללמוד גיטרה לשחק? הרשו לי לספר לכם שיש לי כמה שנים של להיות בעולם המוסיקה (כאן בקוסטה ריקה) שבו אני חי, יש שיחק במספר להקות. גם משחק גיטרה בס. למדתי לנגן בגיטרה כי מאז הילדות זו רצוני. אבל זה עולה לי הרבה מה ללמוד, כמו מעולם של מדריך או מורה ללמד אותי; אבל כמו שזה היה הרצון שלי,… אז הייתי צריך לראות אחרים לשחק (לא יותר מאשר חברים) בלי אם אתה רוצה יש גיטרה. הזמן שהועבר שלי 15 שנים שההורים שלי נתנו לי את הגיטרה הראשונה שלי; גיטרה חשמלית. לאחר מכן, רק ידע אותי תצליל של של א'.. כפי שניתן לראות לא הצלחתי לעשות איתה..

אבל עם חלוף הזמן שאני לומדת אקורדים, וטכניקות עם חברים אשר כבר שיחק בקבוצות אחרות. אתה אומר שלא לעייף אותך בסיפור.. כי באמת לי עולה הרבה למידה, היה צריך לתכנן לי אותם רק e לימוד מה ללכת איפה בחוץ. נסה פעם אחת להזין אקדמיה למוסיקה, אך העלות היה גבוה מאוד על-ידי הזמנים במכללה שלי… לי הוא היה מסוגל להשתתף. אבל היום השתנו הרבה… כעת אינך צריך להזין אקדמיה למוסיקה, אני לא צריך לשלם כסף כדי ללמוד.

כל מה שאתה צריך הוא התלהבות ורצונות כדי להיות מסוגל לפרש את המוסיקה שאתה אוהב. כעת אינך צריך להמתין כל כך הרבה שנים (כמוני), להסתמך על מה אחרים מלמדים התשלום. כעת הוא קל מאוד. אני ממליץ לך לבקר באתר הבא אז אתה יודע מה אני מדבר, אם אתה באמת רוצה ללמוד זאת הסיכוי הטוב ביותר שלך. קניתי את הקורס הזה, בגלל הידע שלי לא היו עדיין רחב מאוד… אני היה כבר שיחק פסים (רוק) והיה הרבה ניסיון, אבל באמת זה הקורס אני תפס את תשומת לבי, החלטתי להגיע איתה.., עם כל הניסיון שלי, וכל דבר מה כבר ידעתי… לומר לך את האמת… הבנתי שהחשבון לא יודעים הרבה… למדתי עם קורס זה מספר אינסופי של דברים לא, עכשיו אני יכול לומר כי אני מנגן גיטרה. זוהי מערכת מאוד קל ומעשי. שווה לנסות אותו אתה לא חושב? תארו לעצמכם:-ללמוד משחק הנגינה ומשמיע שתמיד רצית. -אתה יכול לשחק על להקות מוסיקליות (אם זה רצונך) – ללמוד לנגן כמו מקצועי ומהיר. -בלי לחכות אחרים שאתם מלמדים…, הדבר הטוב ביותר… בקצב כמו שאתה רוצה. אין הגבלת.. ללמוד קל מאוד עכשיו. לכן ממליץ לך לבוא לאתר זה, תאמין לי, כדי לחוות את מה שלמדתי, כל כך מעט זמן. תודה על קריאת המאמר שלי…, אני מקווה שאתה כבר מועילה.

Comments are closed.