ילדים ומגבלות

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על ילדים ומגבלות

מהם הגבולות? המסלול יש פסים לבנים על הצדדים ועל חלוקת קטע קו באמצע. המסלול demarcated. הוא בפנים, בחוץ, המדיום הזה. ללא פסים אלה על הצדדים, ללא גבולות אלה שצוינו, החופש הגדול של הכביש הוא בתוהו ובוהו של עיוורון, פחד, אי ודאות, היסוס. לנו להגדיר מגבלות כמו אילוצים על הדרך, גדרות מגן, מכולות, מסגרות הקשרים. הם לא מטרה בפני עצמה, הם כלי לביצוע מטרות.

כאשר הם אחד יכול לפעול ובחרו '. למעלה, אם תרצה, באפשרותך להשאיר את הכביש. גם לצאת לדעת את המגבלות. לאחרונה מצאתי אצל מייקל שטיינהרט, תל אביב אוזן קשבת . ESO: הגבולות הם ולכן אין חופש. בדיוק את ההפך של מה אפשר לחשוב: הם לא לצמצם את החופש, בפרס זה. הפסים אינם הדרך; הכביש הוא ביניהם זה להיות ביניהם תוכל לבחור קצב, תנועה, הזחה, מהירות, כותרת, אשר, מתי, את כמו אם אתה רוצה להפסיק מעביר אותך, אתה עצור והכל כי childbearing שלך הדמיון של הצע. אתה יכול לעשות כן, בידיעה כי אתה בתוך, כי הוא עומד מחוץ לגבולות אלה, פסים אלה. לבחור.

זהו החופש שלך, לך כי יש לך מגבלות. המאה ה-21 "המאה של הילד" בעבר שהערך היה הבכור, הנוכחות של מסורת. המאה החדשה אני לשים את הילד במרכז של סיפור חדש. זה כבר לא הישן וואלה איזה, אבל שוב, לא שימור המסורות ראוי מחיאות כפיים, אבל את השינוי, את הצעיר, שמשמעותו על-ידי עצם העובדה של להיות צעירים כבר חידוש, פתיחת לעתיד של התקדמות. חופש!, הילד צריך לקבוע אשר צריך להיות הקורס שלהם. אז הורים ומורים מיהרו מצד אחד לתת כדי מלכותו לילדים, בני נוער, צעירים, חדש בעולם, עולם חדש בישראל במאי 1968 נכתב בפריז: אסרה באן. אסור לא צעיר, ילד ללכת באמצע, לא גדל יותר שמח לא הגיע לשיאים של חופש. לעומת זאת, גדל בואקום, ללא גבולות, ללא גבולות, ללא הדרכה פוסטרים מבלי לקיומנו, מבלי תמיכה. בהתאם לכך הוא לא צמח. מגבלות, מה כל איבדנו: הילדים שלנו כי לא פגש, אותנו כי אנחנו שחררו אותם. הגבולות הם הקואורדינטות של ערכים, אמונות, נימוסים, אופנת סוף כללים, קיום, דו-קיום. זהות. להם אחד או עשוי להיות "מישהו". Live הוא חי מעבר לגבולות, במסגור מסוימים בין אופקים. הוא נובט בתוך שטח זה ומפתחת חופש. אנו לפרש רשע: חשבנו כי חופש ניתנת. וזה לא נכון: חופש ניתנת, חופש נלקח, מגפיים, יכבוש, מושגת, מפסלת, על-ידי swivelling slaveries, confrontandose עם מגבלות, קבלת חלק, דוחה אחרים, אך השימוש בהם גם הפניות על הכביש. מלבד חופש היא אמצעי, לא קץ. יש לך, כדי לעשות משהו עם זה, משהו זאת בחירה שלך. yY כפי שאתה בוחר? באפשרותך לבחור בין אפשרויות. האפשרויות הן מגבלות שבתוכו חופש רוכשת את משמעות, לדחות כמה ולקחת את אחרים.

Comments are closed.