יונדאי סולאריס-a מודל חדש עבור רוסיה

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על יונדאי סולאריס-a מודל חדש עבור רוסיה

בפעם הראשונה לציבור תחת השם "קונספט RB» המודל החדש של שיונדאי Solaris היה מיוצג ב מוסקבה מנוע הצג-2010. יונדאי Solaris יופק במפעל החדש של יונדאי מוטור דאגה בסנט פטרסבורג, הפתיחה הרשמית אשר לקח מקום 21 ספטמבר. מכלול יבוצע על מחזור הפקה מלאה, ריתוך, זיוף, ועל -ידי 2012 השנה שהקוריאנים צפוי לאסוף 150 אלף מכוניות בשנה. יונדאי פקידי אמר שהחידוש תוצע לשניים סוגי הגופים: סדאן, האצ'בק 5 דלתות. יונדאי Solaris מגיע עם ?etyrehcilindrovymi מודרני גמא מנועי הבנזין 1.6 ליטרים או DOHC 1.4 המשתמשת בטכנולוגיית הזרקת דלק רב נקודת ומערכת רציפה תזמון שסתומים משתנה.

כוחו של HP שלהם 109 (80kw) ו-122 PS (90 kW). מנוע 1.4 ליטר יעבוד עם 5-מהירות "מכניקה" או 4-band "אוטומט", יחידת 1.6 ליטר יהיה זמין רק 'אוטומטי'. הדרום קוריאני יחידת הבסיס גרסה עם מכניקה צורכת כ- 5.9 ליטר דלק לכל 100 ק מ (עם ' אוטומטי '-6.4 ליטר) וכותרת רחבה ? בערך חצי ליטר (עם 'אוטומטי' 6.5 ליטר). עבור כל מחזור הם מספרים על היונדאי אינה עדכון. יונדאי Solaris נראה מאוד מספקת. עיצוב חיצוני יונדאי Solaris דינאמיים ויפים אלמנטים שונים היו ששיקפו הראש באופטיקה, אף פעם לא מנורות ערפל בצורת L מסיבי רדיאטור משושה גריל.

המראה הוא השלים שורות קמורה מתמשך, אשר ממוקם מעל מנורות ערפל בחזית ו לרוץ לתוך הבסיס של המנורות המשולב אחורי. לפי דרישות האבטחה שלך סולריס יונדאי יש אנרגיה קליטת העיסוי, אשר מיוצרים באמצעות פלדה חזקה. הדגם ניתן להשתמש עם מערכת ייצוב ABS ESP, בקרת אקלים, מערכת שמע, יכול להיות מצויד עם שש כריות אוויר. ציוד בסיסי מודל יונדאי Solaris ללכת במורד החלון האחורי defogger, מיכל נוזלים מכונת כביסה chetyrehlitrovyj גדול, כמו גם סוללה (60 ש). כאפשרויות אזור חימום תהיה זמינה לשאר מברשות "מנגבים", המושבים הקדמיים ומראות החיצוני. להלן מודל מידות: אורך-4 370 מ מ, גובה-1 מ מ 450. על פי ממצאי מתנהל על פני מספר שנים מהנדסים ומשווקים יונדאי תכנית המחקר של השוק הרוסי רכב יונדאי Solaris מציע תכונות נוחות רבים, הסביר המקומי ומזג אוויר דרך תנאים. יש אות חוקי עצירת חירום זה תהבהב בעת חירום בלימה כדי להפחית את הסבירות של השפעה אחורי. המכונית החדשה יפתחו בבעיטה בסנט פטרסבורג בתחילת השנה הבאה, בחודש מרץ מכונית יוצאת למכירה.

Comments are closed.