חמישה מיתוסים על הנמוכה של משקל

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על חמישה מיתוסים על הנמוכה של משקל

כל יום מודעות יותר על חשיבות בקרת המשקל, ולשמור על משקל, איור מתאים. עם זאת, יש הרבה מידע מוטעה לגבי איך אפשר לאבד משקל מהיר ובריא, יצירת מיתוסים אנשים מניחים כמו נכון והגיוני, כאשר הם בדיוק ההפך. . אז תסביר את 5 של: מיתוס 1: אם אדלג על ארוחות יוריד במשקל מהר יותר להתחמק ארוחות, במיוחד דילוג על ארוחת הבוקר אינה מומלצת. דילוג על ארוחות גורמת חרדה גדולה יותר רעב, מה שמוביל אוכלים יותר מהרגיל, ולהשיג את המשקל. כל הימים האלו מומלץ לקחת ארוחת בוקר טובה עם כל החומרים המזינים מאוזנת, ביניהם: ויטמינים, מינרלים, חלבונים.

כדי להשיג זאת, תזונתי תוספי תזונה כמו שהם יכולים לעזור להם. מיתוס 2: לרדת במשקל צריך לאכול רק כמה קבוצות המזון כדי להיות מסוגל לרדת במשקל בריא. אתה צריך לאכול בין כל קבוצות המזון. זה נכון כי קבוצות מזון מסוים יש יותר קלוריות ושומן, אז צריכים להתחיל לאכול ב מאוד קטן סכומים, אבל לא אמורים להישאר ולאכול לחלוטין מכל קבוצה. בתזונה בריאה כל אתה יכול לאכול הכל אבל המפתח הוא מתינות. מיתוס 3: הפרי לא משמין בדרך כלל סבורים שהוא בריא לא משמין, עם זאת, עודף אם הוא יכול לעשות.

בדרך כלל פירות משמין פחות את מזונות אחרים, אבל אם עודף היא יכולה לעשות. מיתוס 4: הויטמינים להפוך שומן יכול לגרום להם שמן, כיוון שיש להם חסר קלוריות. יותר, עבור הורדה של משקל כהלכה, הוא חייב לצרוך ויטמינים כל הימים האלו. כי הם יסוד לבריאות שלנו. דבר נוסף מאוד שונה זה מאכל המכיל ויטמינים משמין, אבל לא לפטם על ידי אותם, אלא על ידי התוכן שלה שומן, קלוריות, וכו '. מיתוס 5: מזון מזון רזה אור אור מספקים פחות קלוריות מאשר המקבילים שאינם אור, אולם אור מזונות יכולים גם לעשות. בנוסף הוכח כי לא בכל המקרים ערך קלורי של מוצרים אלה נמוך, או במקרים אחרים, אור ערכי קלוריות עדיין אוכל מאוד מוגברות. כדי לרזות מהר באופן טבעי, בריא, זכור מיתוסים אלה, שמור על הדיאטה שלך, ופעילות גופנית מדי יום. שינוי הרגלים חיוני לשמירה על משקל טוב.

Comments are closed.