זה הכרחי לספק מידע בעל ערך

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על זה הכרחי לספק מידע בעל ערך

היום שאנו מופצצים מציעה מוצרים בכל הצבעים ובכל מותגים. טלוויזיה, רדיו, אמצעי התחבורה, בפומבי, באינטרנט, על חשבון הדואר האלקטרוני שלך. טכניקות מכירה המועסקים מגוונת ביותר של מכירה ישירה של למעלה כדי לטעון הכרחי – קצת יותר שאתם דורשים על מנת לקנות את המוצר. במקרה הזה אני חושב ש אפריקה ישראל צודק במה בהוא אומר. מהי תגובתך להצעה זו הבחנה?, לקרוא את התוכן של כל אחת מההצעות פוסט המגיעות לתיבת הדואר שלך?, או רק לקרוא אותם כי ללכוד את תשומת לבכם? מכירות דרך האינטרנט אמור להיות אחד היעדים העיקריים כדי להשיג נאמנות למכירה על הסיכוי ויש את זה זה מראה שגם אנחנו מכירים את הנושא, אשר אנחנו מומחים בשוק נישה שבה אנו פועלים במסירות. אז איך אני כך שתמשיך לקרוא את הפתק שלי?…

? ומה עוד יותר איך אני לכן לקרוא את הרשימות הבאות שלי נותן את עצמך בתוך כל מידע בעל ערך, חומר זה שימושי, אחרת לקרוא השלמת אולי – אחד הפתקים שלי ואני דוחפת אותו, אך מכיל משהו מועיל לך למחוק את זה ואתה בטח כבר יש להקפיד לתת חשיבות להודעה שלי. קיבלתי אימייל מאחד של המנויים שלי את ידיעון חינם, אשר הייתי אסירת תודה על המידע אשר אני מספק ו באותו הזמן תהיתי איך שאני monetizaba באתר שלי. וזה היה נכון באותו רגע ' האתר שלי ' אינה monetizaba, היום זה מאוד monetized, ולא מספיק (משהו שאת חייבת לחיות נכון?). הסיבה לכך היא להציע רק שלי אלמנטים מנויים, לקוחות, לקוחות פוטנציאליים אשר לדעתי הם שימושיים. אני רק לקדם את אלה אשר יש נבדק, העריכו טוב, כמו זה יכול לתרום לצמיחה של הלקוחות שלי, מנויים והסיכויים.

בזמנו, יביא שלי מוצרים למכירה וכמובן להציא אותה לכל ברשימה שלי, אני אהפוך כל הפירסום ככל האפשר כדי לקבל מכירות. אם היום אני אתן לך מידע רב-ערך, מידע שימושי בחינם לדמיין הסוג של מידע אני מספק במוצרים התשלום שלי. בסינתזה. בשביל זה לתת ערך מידע ועלונים? * על ידי זה ממקם אותנו כמומחים * על ידי זה מאפשר לנו לשמור על הלקוחות שלנו, מנויים, לקוחות פוטנציאליים. כדי להשיג זאת המנויים שלנו יגדל, הנוכחות שלנו יגדל, להגביר שאת ההכרה שלנו, העסק שלנו יגדל קרוב יותר כל יום יותר השתוקק לספק פיננסיים, ואיכות החיים מגיע לנו. Mario Alfredo Pedrozo.

Comments are closed.