ושוב על רווחי באינטרנט

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על ושוב על רווחי באינטרנט

לפני זמן לא רב, יוצרי LiveJournal הבין את האיסור על פרסום חומרי הזמן להמריא. עכשיו אתה יכול למנוע נעילה של "דואר זבל" למד – החל וכלה עם החברה על חוזה, אתה יכול לפרסם התגובות בבלוג שלו, את הטענות כי הממשל לא מתיימר להיות חלק מן הרווחים של המחברים. במהלך השנתיים האחרונות ב runet הוסיף בלוגרים הולם שמבינים ולמה שהם עושים. זה חל גם על פרסום הודעות פרסום אשר משתמש מנוסה במשך זמן רב כמה כללים פשוטים. טבע תעשיות בהחלט מביע דעה מלומדת. 1.Prezhde דבר זה ייתן לך עצמית נכתב עבור הבלוג (ולא נלקח מהאתר, המפרסם) פרסום הפוסט? כמו כמובן מאליו – את תוכן ייחודי, ועוד – שיתאימו לסגנון עם הבלוג נושאים אחרים.

כמובן, הקוראים לא יוכלו לבלות, אבל הם יודו לכם על מה שאתה לא לדחוף אותם "עירום" מודעות. לפני להתחיל לשכנע את הקוראים לרכוש מוצר או שירות, אתה יכול לשוחח על כך עם אותן הערות, או להציע "golosovalku". 2.Prosche להראות את כל היכולות של השירות או המוצר היא על ידי דוגמה. כמובן, לפני שאתה כותב על מאמר כלשהו, ??כדי להבין את המקסימום כי אתה צריך לפרסם (מפרסמים, ככלל, שמחים לפגוש). אז תקבל סגנון הכתיבה קל לקרוא עניין הקוראים. 3.Nikogda עבור דמי כל לא לשקר לקוראים! פרסם עוד הונאה, אתה לערער את האמון של הקוראים בבלוג כל החומרים. ואלה 15-25 דולר שאתה משלם המפרסם ללכת שיקום תנועה הנופלים.

4. הפוך את פוסט פרסומי כפי שימושי עבור הלקוחות והן עבור המבקרים שלך. השתמש בטופס זה הסיפור, כמו הראיון, המפתחת של התוכנית החדשה, למשל, יכול ההעברה החי ביותר וברור של הטבות לקוראים. זמין ואמיתיים לספר השירות המתקדם וכתוצאה מכך, אתה מקבל מנויים חדשים ומפרסמים, הרגשה טובה לחזור, יפנה אותך שוב. ככלל, ואת הביצועים הממוצע, בלוגרים המכובדים מעדיפים להסתיר את העובדה כי פרסום החומר שילם עמדות – זה מבטל את הספקנות בחלקו ביקורות והמלצות חיוביות. כמה אתה יכול להרוויח על פרסום כזה? על פי דיווחים לא מאומתים, לשלם עבור מיקום קידום מכירות בטווחים runet בין $ 100 ל $ 10,000, בהתאם לפופולריות של הדמות, את הבלוג המוביל. אנשים כמפורט הרווחים המטרה שורת שלהם לא ידוע offf-line, הם עשיית רווחים עד חצי או 2,000 דולר לחודש, רק באמצעות תוכן ייחודי לקהל של האתר שלהם. היום, כדי לתת התחלה טובה לבלוג שלו ולהשיג מנויים, הדרך הקלה ביותר לשלם ידוע הבלוגר, הוא בעדינות adverted לאתר שלך. הבלוג שלי על הרווחים

Comments are closed.