וירוס A/H1N1 ותיירות במקסיקו

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על וירוס A/H1N1 ותיירות במקסיקו

וירוס A/H1N1 ותיירות במקסיקו. ההשפעות של האדם שפעת A/H1N1 וירוס מרגיש יותר בכיס מאשר הריאות. אל כבר בומצבם הכלכלי שלילית, ממוסגר במשבר עמוק הכללית, מצטרף מגירה בריאות ללא תקדים בהיסטוריה מקסיקני מודרני. התוצאה היא צפוי וכך שרשרת: כאוס, הטעיה, ספקולציות וחוסר ודאות. לפתע, במהירות, אפילו כאשר אבחנות קליניים היו לא ברור וגם נטו אלא הטעות, נגזר האזעקה הכללית ברמה הלאומית: מידע ולמזוג וצעקתי לשמים ארבעה משהו לא ידוע, עדיין לא משוקלל כל ההשלכות שלה. בתקופה מ- 25 עד 28 באפריל דמויות 81, 103, 149 היו מקרי מוות טיפול ו- 159, כאשר באמת מת של A/H1N1 פחות מ 20 אנשים. אולי לעזור לנו הצבע, בממוצע, 236 מתים מ דלקת ריאות באותה התקופה של 4 ימים ומקסיקו, בסביבות 21 אלף 500 אנשים מתים מדי שנה על-ידי סיבוכים pneumonic.

הקטגוריה של התיירות יש תמיד שיחק תפקיד חשוב מאוד בריאות הכלכלי של מקסיקו, שכן הוא המקור השלישי החשוב ביותר של הכנסה לאחר העברות ושמן. כתוצאה אזעקה בריאות התיירות מופעל יש זירז באופן מדהים, עומס, להגיע דמויות של השפעה שלילית גבוהה וראיית בבירור וערערה את האפשרות של התורמים לתקציב של מקסיקו, כפי שהוא כרגיל, 8% תוצר מקומי גולמי (GDP), זהו: $13 מיליארד דולר בשנה. ומה לגבי משרות שאבדו ועובדי המוצבים עד להודעה: כלכלה לא מעוניינת לעובד, הוא מעוניין שלו שבועיים כל יום ויציבות, בו עד עכשיו הוא מדולל. יעדי התיירות העמוסים ביותר כי הושפעו קשות בשל האמצעים שננקטו כדי למנוע את התפשטות וירוס, כי אמנם לא היה לדבר, מעטים נדבקו ואפילו פחות קורבנות קטלנית. אתה יכול להגיד תודה במידת אמצעים קיצוניים, בלי לחלוטין בהתחשב ההשלכות הכלכליות, מנעה ההתפשטות של הנגיף, אך גם ניתן לומר בשל אלה מודד אותה הודעה זוגי אל העולם, הוא ציווה לדעת: מקסיקו משיב בכן למשבר, אבל אף אחד לא לנסוע למקסיקו ואת כולם צריך להימנע ממגע עם מקסיקנים. מובן לחלוטין, כי להיות כל כך מבוהל עם הארץ משותק רק אומר דבר אחד בעיניו של חו ל: עובר משהו רציני מאוד. לסיכום: שטויות בטיפול של מידע על-ידי הממשלה כבר שלו אבל האויב להוקיע עצמו.

תחושת מקסיקנים רבים הוא בניגוד התפיסה הרווחת הכובד ו- purulencia של הנגיף. השאלות הן באוויר, באווירה כבר עצמו מזוהם לפני אשר אין שום מסכה זה עובד: האם האדם שפעת ראוי אמצעים כמעט גואלת, שמירה אליו נפרסה הממשלה, או דווקא יצא לך נורה backfires גרימת חשש נפוצה הופך? שיתוק, בהסגר במקסיקו בזירה הבינלאומית? טפסים כבר נכונה, היות שהוא טיפל המידע רק במקרה הרשויות לא התפשטה בלבול ולאחר בטעות ליצור שטח רחב של עמימות זה שדוחה כל המדיה, מאחר היא מזינה את יכולתה בכלוב misinform לבלבל, להונות, ללעוג את האינטלקט של העם. לאחרונה מצאתי אצל מייקל שטיינהרט אוזן קשבת . בעוד אנו נמנעו התיירים שיתוק, כמזכירה הפדרלי של תיירות שרודולפו אליזנו אמור לומר כי "שאנו עושים מאמץ לא להשעות כל פעילות כלכלית מסוג העלולה להשפיע על הכלכלה של המדינה; לא השעיה של טיסות, דבר מה יכול לגרום לשיתוק מסחרי או תעשייתי, או כלכלי על המדינה, בזמן זה לא להגיע גבוה יותר קיצוניים", במציאות האווירה יש צבעים אחרים: מספר מדינות יש מושעה טיסות למקסיקו, משרדי נסיעות גלובלי החשוב ביותר שביטלת את הפעילויות שלהם במדינה שלנו, ואם זה היה קטן, פירסומים (עודף של מידע קטוע ומגמתי) ו- (כמה זמן יימשך אזעקה בריאות וחוסר ודאות כאשר הפעילות הכלכלית ניתן להפעיל מחדש) משחק נגדנו. מקסיקו הוא מוכן לחדש את כל שלהם פעילויות כלכליות, פעילויות רבות הופסקו לא צריך. תשתיות תיירות, במיוחד המקסיקנים, קנקון, Riviera Maya (מקומות שבהם זוהו אין מקרים של A/H1N1) הוא בתנאים אופטימליים כדי לקבל ולפגוש כל האמצעים סניטריים הרלוונטיים לכל מבקרי אשר בדרך כלל. מה המדינה צריכה היא קמפיין מידע חכם, אחראי, הן פנימית והן חיצונית, להחזיר את הביטחון של הנוסע זרים ולחדש את הפעילות של סוכנויות וחברות תעופה. מקסיקו עליך להסיר את הסטיגמה כי הוא פורסם כי מוגזמים. עכשיו אנחנו יודעים כבר הווירוס אינו אגרסיביים, ולא ואף הביטוי שלה לא התפשטותה, אך ההשלכות הכלכליות הם.

Comments are closed.