השפעת הריבית

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על השפעת הריבית

עובדה מעניינת: ישנם סוחרים מצליחים אשר מופתעים באמת ובתמים כי הפחתת שיעור מימון מחדש של שער החליפין עלול להגביר. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של שרי אריסון. עם זאת,. אם אתה יודע במה מקרה זה קורה, אתה יכול להמשיך בבטחה להירשם התאוששות המרווחים באתר ופתיחת חשבון מסחר בחברת FXCM. אחרת, אנו ממליצים לכם קודם לקרוא את המאמר הזה. כל מדינה מפותחת מיישמת המדיניות המוניטרית שלה, שמטרתו הסופית היא צמיחה כלכלית. מנצח הוא הבנק המרכזי שלה. שיעור הנחה או שיעור למחזר – כלי ניהולי חשוב להשתמש הבנק המרכזי.

ישנם שיעורי אחרים, כגון שיעור הריפו, הריבית לילה וכו ', אבל המהות שלהם זהה. שיעור זה, שלפיו הבנקים המרכזיים להלוות לבנקים המסחריים. לשם הפשטות לתת כל ההימורים כהונה אחת – ". בניירות ערך שיעור הרשמי" ישנם שני סוגים של שווקים כסף – סיטוני וקמעוני. משתתפי השוק הסיטונאי הם בנקים להשקעות, קרנות השקעה וחברות – משקיעים גדולים. בשוק הסיטונאי הם משרתים לעתים קרובות יותר כמו כסף למוכרים. בנקים קמעונאים (בנקים מסחריים) לקנות הכסף ואז למכור אותם לווים קמעונאיים בריבית גבוהה יותר. של משתתף מסוים בשוק – הבנק המרכזי.

ייחודו של שלו כי הוא יכול מיד לענות על הביקוש לכסף בנק מסחרי. והוא נותן הרבה כסף כמו שאתה צריך בזמן נתון כדי לשמור על נזילות. וכך מגביל את הצמיחה ספקולטיבי עלות האשראי. בנקודה זו מתעוררות כמה שאלות: 1) האם זה לא השוק להתאמת הריבית בכלכלת שוק? 2) מדוע הבנק המרכזי מתערב בתהליך התמחור של כספי בשוק? 3) כיצד השפיעה מאוד על ידי הבנק המרכזי על שוק כספי? בואו נתחיל עם השאלה האחרונה. עבור הבנקים המסחריים את שיעור הרשמי הבנק המרכזי עדיין עלות המפעל התעשייתי. Y בנק כמו כל עסק יש קצב משלה סביר כלכלית השיבה. בהתאם לכלל זה נוצר ומחיר הצרכן הלוואות קמעונאיות אחרות. לפיכך, גם נוצרים קצב פיקדונות. האם יש להם בנקים הגון בדרך כלל לא יעלה על שיעור ניירות רשמיים. וגם בשוק האג"ח הלוואות האוצר גם שום סיבה לקנות את הכסף מעל הבנק המרכזי. לפיכך, יש לאגד שבירה לנקות את כל הלוואות ופיקדונות שיעורי ניירות ערך שיעור הריבית הרשמי. השאלה השנייה. לשם מה הבנק המרכזי פועל על שוק האשראי? המטרה האסטרטגית של הבנק המרכזי: שגשוג הולך וגדל של העם, כלומר, לא האוליגרכיה החברה העילית, וכמעט כל אזרח. ואני חייב לומר, במדינות המפותחות, הבנקים המרכזיים יכולים להתמודד בהצלחה עם משימה זו. כאשר הממשלה מחליטה כי צמיחה כלכלית צריכה השקעה נוספת, הבנק המרכזי העלה את הריבית הרשמית, כמו גם ביצוע פעולות בשוק הפתוח, העלאת תשואות של ניירות ערך ממשלתיים נכסים לאומיים אחרים. המשקיעים העיקריים הם מתחילים העברת נכסי ההון שלהם במדינה זו, כמו יותר אטרקטיבי. כדי לעשות זאת הם צריכים את המטבע של המדינה. לפיכך, הביקוש למטבע עולה, ללא קשר של הסחר הבינלאומי המחזור. במקביל שיעור הרשמי גבוהה מפחיתה את הלחצים האינפלציוניים שנגרמו על ידי הגדלת הביקושים המקומיים עבור כל הסחורה, פשוטו כמשמעו. ככה מתקדמים המדינה הופכת גזעו מפותח יותר. אבל רק אם הכלכלה עדיין. לאחר משבר מתרחשת בהיקף לאומי, משקיעים בינלאומיים מיהרו לעזוב את הכלכלה של המדינה הזו ללא קשר מכל מקום. זה מוביל לירידה בביקוש המקומי המוצר בשוק העבודה. הכנסה מופחתת אינו משקי בית אלא גם לעסקים. ניירות ערך של מפעלים מקומיים פוחת בביטחון, הגירעון בתקציב מעבר ערכים מתוכננים, אמצעי התקשורת לא מכריזים המשבר הפיננסי רדיום. מי ישקיע במשק זה? משקיעים בינלאומיים שטות כזאת בהחלט להימנע. הם לא מראים drawdown, המפקידים לא היו להבין.

במצב זה, המדינה יכולה לסמוך רק על עצמם ועל אזרחיהן. אבל כל האנשים כסף חופשי לבנקים הם כבר מעורבים בסחר. בנוסף האוכלוסייה לא תקבל כלום. מדינה כסף, יותר מדי, צבועים על התקציב. הגידול בהוצאות הממשלה ישירה לאיים כדי להגביר עוד יותר את הגירעון בתקציב ואת הסבירות של אינפלציה. לא פתרון אחד. "ואנחנו לאפשר לאנשים לתת כסף בריבית התנאי שהם יהיו בילה בבית "- על רעיונות כאלה מתחילים לצוץ במוחם בהיר של האליטה הפיננסית של המדינה, אי שם בבטן של בנק לאומי. במקרה זה את הסכום הכולל של ההלוואות יכול בקלות לעבור את אחד הביא משקיעים בינלאומיים מן הארץ. הבנק המרכזי עשוי לשחרר את כל כמות הכסף, ולכן המגבלה היחידה כאן היא חוסר הנכונות של אנשים ועסקים ללוות. עבור אשראי יש צורך לשלם, ושיעור הישן אינו הרמת עבור לווים. מטבע הדברים הבנק המרכזי מתחיל להפחית בהדרגה את שיעור הרשמי עד למועד טרם הגיעה לרמה כזאת, וכאשר משקי בית ועסקים הוא הופך להיות רווחית ללוות. יתר על כן, המצב מתפתח לפי התוכנית. אנשים להשקיע כסף halyavskie הנדל"ן, לקנות מכוניות חדשות, סירות מוצרים בני קיימא אחרים. באופן כללי, ומה לא נדחתה. ההוצאות שלהם הכנסה של מפעלים, חברות הופכים עלות הכנסות משקי בית וחברות אחרות. וכך זה ממשיך בפיתולים. וגם על כל צעד ושעל מסיר את השמנת של המדינה מסים משתמש בהם בארצו מבלי להסתכן ללכת מעבר לערך רמת הגירעון התקציבי. בתוך פחות משישה חודשים הכלכלה חוזר בעלייה. וקהל ידידותי של משקיעים בינלאומיים להשקיע שוב לברוח יש אמצעי המפקידים שלה, ובכך להראות ביקוש מוגבר למטבע. הנה המחשה האחרונה של פעולה תקינה של הבנק המרכזי של אוסטרליה את השתלשלות המשבר הפיננסי של 2008. עד שיעור משבר ארוך שמרו על 7.25%. ברגע הסימנים הראשונים של המשבר, הבנק המרכזי של אוסטרליה מיד החלו להקטין את ההצעה שלי. כתוצאה מכך, הדולר האוסטרלי חזר ערך טרום משבר, הימורים ערך היה 3% .. תלות ניכרת – הפחתות הריבית במהלך המיתון הביא לצמיחה טובה של הכלכלה בכלל ושל הדולר האוסטרלי בפרט.

Comments are closed.