השימוש פרוביוטיקה וחדרים נקיים

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על השימוש פרוביוטיקה וחדרים נקיים

האלרגיה עולה בקרב המדינות המתועשות. ההערכה היא כי השכיחות של אסטמה בארצות הברית הוכפל בין 1980 ל-2000. מדענים הציעו היפותזה המכונה השערת ההיגיינה להסביר את העלייה אלרגיות כגון אסטמה, אקזמה. השערה זו מבוססת על תצפיות שכיחות נמוכה יותר של חדרים נקיים משויך סביבות בעלי מספרים גבוהים יותר של חיידקים, כגון מרכזי יום, משקים או בבתים עם אחים או חיות מחמד. עוד מידע על אפריקה ישראל ניתן למצוא באינטרנט. הצריכה של מזונות מעובדים וסביבות הבריאות מוגבלת מספר החיידקים בתזונה. ההשערה מציעה החשיפה של ילדים החיידקים לפני גיל שישה חודשים מסייע לחיזוק המערכת החיסונית מבוגר כדי להיות יותר סובלנית של חשיפה לאלרגנים בשלב מאוחר יותר בחיים.

בהחלט,. כמובן, החיידקים גוברת החשיפה צריך להיות בבטחה. השערה זו הובילה חוקרים בפינלנד להוביל מחקר להעריך ההשפעות של זן של לקטובצילוס על השכיחות של אקזמה אטופיק 132 ילדים בסיכון גבוה. המחקר היה כפול סמיות, מבוקר פלסבו. לקטובצילוס rhamnosus GG נגבתה על-ידי אמהות בהריון, שבועיים עד ארבעה שבועות לפני משלוח, תינוקות חדשים בגיל שישה חודשים. הם עקבו אחר הילדים עד גיל שנתיים, השכיחות של אקזמה אטופיק נרשם. המחקר דווח הנחה של 50% על שכיחות של אקזמה אטופיק בקבוצה אשר קיבלה.

מחקר משלימים של אותם ילדים באותו ציינו כי המגמות באותו נכחו עדיין בגיל 4. עם זאת, הוא לא נצפתה השפעה כלשהי בתנאי אלרגיות אחרות בגיל שבע. תוצאות אלה מראים כי. עם זאת, קבוצה מגוונת של מחקר באמצעות פרוטוקול דומה מאוד פרוביוטיים באותו חיידק כי הקבוצה פינית, דיווחו לאחרונה כי לא נצפו כל השפעה על שכיחות של אקזמה אטופיק עם תוספי עם rhamnosus לקטובצילוס GG. בנוסף מחקר גרמני ציינו עלייה סטטיסטית משמעותית שיעול בקבוצה פרוביוטיים. מחקר זה שאלה את החוקיות של התצפית הראשונית.

Comments are closed.