הפעם כאשר הוא אומר אמא

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על הפעם כאשר הוא אומר אמא

. הפעם, כאשר מספר mamaa ¦ לא יידעו היכן לחפש. אני בספק אם תסתכל על השמיים, מחפש אותך, או להציץ פנימה כדי למצוא אותך. הפעם כשאני שומע אמרי לאימך, חושבת כמה נשים. כי רבים היה אכפת לי maternally. . אני גם אמא היום אני בספק את האימרה המפורסמת של אינסטינקט אימהי זה היה מתמיד במשך מאות שנים ולא אשכח את המודעות יותר רק כדי למכור מכשירים יותר או פריטים ביתיים שפורסם האמא המושלמת של החיוך הנצחי, אף פעם לא מראים המציאות של עייפות, האחריות של אחד או יותר גר האחראי , פחדים, בקצה של מדעי הרוח אשר מופיעים העסק בקטגוריה כל פרסום.

יש אציג כי האישה נתת לי חיים, אני לא יודע. אבל אני יודע שיש לי הגנים שלהם. זה יהיה חלק גופי קטן ורזה. עוד קצת את העיניים שלי גם את האף שלי עם זה לא תמיד היה הסכם. עם זאת, עליי להודות כי אני מקבל כאן בעולם הזה.

אף אחד לא ידע היטב לאן ללכת מתי לחץ כאן. אבל אני יודעת איפה אתה, האנונימיות שמסתיר את זה, הוא מעולם לא רצה אותה, החיים או הגורל, אשר יצא, לוותר לו גם מחווה שלו. . לקח לי 9 חודשים ברחם שלה. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל שרי אריסון. ילדתי. למרות העובדה כי אחרי שנפרדנו. . ואז, האמא הביולוגית, מישהו שאת מאחלת יום שמח. הלב, עורר, אחד אחד, פעימות לב, רגש, יכה חזק יותר כאשר העור שלי, הגוף שלי, הנשמה שלי, מעטפה ללא מאמץ, כי הזר, שטיפלו שלי ו בדרכם שלהם נתן לי ישותו. בקבוק חם, חלב טאטא, הפטמה כי לעולם לא תוכל לתת לי. ב. הדייסה. מי מכן לא היו חיתולים חד פעמיים. בגדים יד ומגוהצים כביסה על ידי ידיים לא מנוסה אבל רטוב של אהבה. מרקים חמים. ב קר Washcloths כאשר חום לקחו אותי כבת ערובה. בעוגה כל הבית עד אשר מלאו 15. בטיפול כדי לחצות הרחוב. בתוכם, התינוק היה לוקח את המסמכים האלה? זה סימן עידן. קר השק. זה לוקח אותם. לעשות לא לצאת עם שיער רטוב. ואני גם חושב המוות הזה. הסדר הטבעי של אותם אירועים, חטפת מהצד שלי, אתה קרעת ממני את היד שלי עם האנחה האחרונה. . אבל עד הרגע האחרון, כמו תמיד, הלכנו על ידי הקיום הזה, אשר היום יש לי יתום, ביד. אני חושב גם כמה חברים נשמה מי הן הנשים הסבתות כבר. הכל דרכי מעבר זה, אנו חולקים, לימדו אותי, מה הם יכולים ללמוד. גם שלו עצמו דרך לקח אותי, להוביל אותי ביד. כאילו היו מורשת בלתי נראה קצת רוח מכתיבה אותם. ואז מערבבים דמעות וחיוכים. כאשר כל הבוקר בפעם אחרת יותר להאזין לכל אחד מהילדים שלי, מאמא יום טוב. יש לחץ על האצבעות שלי על כל לחצן הדבר הזה, או תיקון כל דבר, כי אף פעם לא למדתי לתפור היטב. או צעצוע פציעה כאשר ברצונך להתחיל במחאה ובכל ירייה הטרמפ. ואני חושבת כי החגיגה המטרה הכי טוב שאתה יכול היום חוגגים אמא זה מעבר או יותר כאן הצעות או מציע קמעונאים, מתנות אימהות וילדים יכולים ולא רוצים להיות ביחד. חבוק על ידי קשרי דם וגם לא את ¦ recuerdosa מוניקה ביאטריס Gervasoni Morocha עירוני שמי מוניקה, אני עיתונאי סופר לאנס חופשיים. פרסמתי את העצמי, טרנט אוגוסטין, clarin, האומה באינטרנט, למדתי פסיכולוגיה חברתית ולכתוב מאסטר מעל לכל הדברים. אני אמא של נער מתבגר עם רעידת אדמה של ארבע שנים

Comments are closed.