המכונית Nitroenamels להם פיניש לתיקון.

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על המכונית Nitroenamels להם פיניש לתיקון.

חלק גדול של מכוניות רוסי צבוע חומרי צבע וחכה המקומי. מאוד פופולרי בשעת החלת ציפוי צבע נהנה אמייל melaminoalkidnaja מ ל- 12. לפני צביעת משטחים מוצרים בעבר מכוסה עפר, צריך להיות puttied. צבע ציפוי אמייל על ML-12 עמידים בפני השפעות אקלים וקרים בתוך 3 שנים. כאשר תיקון צובע משטחים גדולים למדי השתמש kraskoraspylitel', תיקון פגמים על מגרשים קטנים לייצר מברשת.

כמו פריימר בעבודה תיקון משמש לעתים קרובות alkyd פריימר GF-021, השכבה הראשונה של האמייל צריך להיות מוחל על השכבה מיובשים למעלה של פריימר. לפני החלת השכבה השנייה של האמייל לטחון. בעת ביצוע תיקונים להם פיניש אמייל מכונית נחשקת מאותו סוג כמו זה המשמש בצביעת במפעל. אבל אם זה בלתי אפשרי מכל סיבה שהיא, ניתן להשתמש אמיילים אחרים. . אז, לדוגמה, ציפוי אמייל melaminoalkidnye פגום יכול להיות אמיילים ניטרוצלולוזה המתוקן (SC-11, NC 132).

Nitroenamels לעתים קרובות בעת תיקון פגמים קטנים להם פיניש הרכב. הפופולריות שלהם נובע מהירות גבוהה לייבוש בטמפרטורת החדר, דהיינו לא נדרשת םידבועל טמפרטורה גבוהה ייבוש של הציפוי. כיסוי Nitroenamel בקלות ?הכל, מלוטש, אם זה מייצרת משטחים מבריק יפה. במידת הצורך, ניתן להסיר בקלות אלה מכסה עם ממיסים (אצטון, 646 רזה) או smyvkami מיוחדים. גם לתיקון פגמים משטח קטן יכול להיות alkyd אמייל. . הם די קל לעבוד, לא יתייבש במהלך הציור, יש spreadability טוב. זמן ייבוש כזה ציפויים-טמפרטורת החדר-24-48 שעות. ציפויים, שהושג עם השימוש alkyd אמייל, הן מבריק מספיק גבוה, כוח טוב תכונות הגנה. חומרי צבע וחכה ביותר הם קרוב כביש פופולרי alkyd מטאליקה ESFS pentaftalevye 115, PF 133. אמיילים מוחלים על פני השטח כאשר הבחינה בשכבה 2-3. עמידות מובטחת של ציפוי מסופק תוך 3 שנים. כאשר עורכים ציור עבודות זה הכרחי לשים רק ציפוי ראש הממשלה nitroenamels, משטח מיובשים כדי להסיר את כיסוי צבע פילינג. זהה הטרמה השטח מגביר הגנה מפני קורוזיה מתכת. בגלל מהירה ייבוש nitroenamels את kraskoraspylitelem, אחרת עשויה להמשיך בצבעוניות משטח צבוע, השטח יהיה הטרוגנית. אמייל ??-132 המיוצר צמחים מוכן עבור צביעת על ידי מברשת (??-132 k) או kraskoraspylitelem (p NC-132). אמייל ??-offset לפני החלת את מרסס צבע שאתה חייבת לדלל כדי לעבוד צמיגות. למטרה זו ניתן להשתמש ממיסים 646, מס 647, 648. כאשר תיקון לשים כמה שכבות nitroenamels, השכבה הראשונה יבשים בטמפרטורת החדר למשך 1:00. השכבה האחרונה היא בטמפרטורה זהה שיש צורך לייבש במהלך היום, אז אתה יכול להתחיל שחיקה. יש לציין, כי על פני השטח רצוי לייצר לחות יחסית nitroenamels לא יותר מ 70%.

Comments are closed.