היום העולמי של הסביבה

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על היום העולמי של הסביבה

אנחנו לא יכולים להתעלם ב-5 ביוני כי מייצג מי שחי על פני הגלובוס, ביום כי הוא גלובלי מזכיר לנו החשיבות של להיות קשוב תמיד דרך כיצד נפעל באינטרסים של הבטחת סביבה אשר מבטיח לנו חיי, לא להתדרדר. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל חברת טבע. היא טובה מאוד כאשר הוא אומר: כוכב הלכת שלנו זקוק לנו כל, אכן, כי אנחנו עשויים להיות מסוגלים ליצור אקלים המעודד הממשלות כדי להתגבר על האינטרסים להלך רוח חסר תובנה לטווח קצר ולהניח את היסודות עבור פרוטוקול מסוגל היפוך העלייה הנוכחית גזי חממה והשלכותיהם קטסטרופלי. N זכור לך un.org/Depts/dhl/spanish/environment העולם יום איכות הסביבה הוא אחד כלי הרכב הראשי ם להשתמש כדי לקדם את המודעות העולמית לאיכות הסביבה ולקדם בהקשר זה תשומת לב, פעולה פוליטית. במקרה הזה אני חושב ש טבע צודק במה בהוא אומר. המטרות הן לתת פנים אנושיות לנושאים סביבתיים, להניע אנשים כדי להפוך סוכנים פעילים של פיתוח בר קיימא ההוגן והסביר, לקדם את התפקיד הבסיסי של הקהילות שינוי הגישה כלפי בעיות סביבתיות ולקדם שיתוף פעולה, אשר יבטיח כל האומות, אנשים ליהנות עתיד אחד משגשגת ובטוחה יותר. האו ם לעורר מודעות עולמית של תשומת הלב של הסביבה, גדל פעולה פוליטית. לא תמיד מייקל שטיינהרט.

סדר היום של היום הוא: לתת פנים אנושיות נושאים סביבתיים; להעצים אנשים להיות סוכנים פעילים של פיתוח בר קיימא ההוגן והסביר; לקדם הבנה קהילות יש חשיבות מכרעת שינוי עמדות כלפי נושאים סביבתיים. להגביר את החברות אשר תבטיח שכל האומות תושביה נהנים לעתיד בטוח יותר, יותר משגשגת. ויקיפדיה אומר לנו, כי עלינו לזכור, כי מאז 1972, 5 ביוני בכל שנה נחגג יום איכות הסביבה בעולם, אשר הוקם על ידי העצרת הכללית האומות המאוחדות, שלה ברזולוציה 2994 (XXVII) של 15 בדצמבר 1972 עם אשר החלו את ועידת סטוקהולם, שבדיה, שאת הנושא המרכזי היה סביבה אנושית. באותו היום, העצרת הכללית האו ם אישר הקמת תכנית האו ם לאיכות הסביבה (UNEP). יום איכות הסביבה בעולם הוא אירוע באילו פעילויות מרובות: ריכוזים ברחובות, קונצרטים ירוק, מסות, תחרויות של פוסטרים בתי ספר ומכללות, מטעים של עצי, מיחזור וניקוי, בין קמפיינים אחרים. בנוסף, הוא אירוע מולטימדיה שמובילה עיתונאים לכתוב ולעשות קריטי סיפורים על הסביבה. טלוויזיה דוקומנטריים, תערוכות הצילום, אינטלקטואלים אירועים כגון ימי עיון, שולחנות עגולים, כנסים, רק שם כמה. במדינות רבות החגיגה היא הזדמנות לחתום או לאשרר אמנות בינלאומיות, לעיתים, מקימה מבני קבע ממשלתיים הקשורים עם ניהול סביבתי, תכנון כלכלי.

חגיגות הבינלאומי 2006 נערכו באלג'יריה. השנה הנושא שנבחר היה "מדבריות ומדבור" ולהשאיר המוטו לא! אל מדבריות, הדגשת החשיבות של הגנה על drylands, אשר מכסה יותר מ-40% משטח כדור הארץ. 2007 עם זאת פעילותם נערכו ב Troms? (נורווגיה) והיה ערכת הנושא שנבחרה "להפשיר, נושא בוער" זה מקום 2008 יהיה ניו זילנד, הנושא הוא: להפסיק את ההרגל! כלפי הכלכלה פחמן נמוכה סיסמת הפרסומת של יום הסביבה הבינלאומי 2009 הוא "הכוכב שלך הלאו שיהיה לך-יונייטד כדי להילחם בשינוי האקלים". משקף דחיפות ם לסיכום אמנה חדשה באמנת חיונית האקלים העומדת בקופנהגן כמה 180 ימים בהמשך השנה, ואת הקישורים עם התגברות העוני ושיפור בניהול יערות. המארח של השנה היא מקסיקו משקף את תפקיד גדל והולך של המדינה אמריקה הלטינית במאבק נגד שינויי האקלים וכוללת השתתפותם גדל בשווקים פחמן. מקסיקו גם הוא שותף מוביל הקמפיין טריליון עצים של התוכנית של איכות הסביבה של האו ם (UNEP) UNEP. המדינה עם התמיכה של הנשיא שלה ועל תושביה, הוביל את התרומות ואת מטעים של 25 אחוזים של עצים תחת קמפיין זה. בעוד כ 1.5 אחוזים מכלל פליטות גזי חממה, המדינה הוכיחה את מחויבותה האקלים בכמה חזיתות. נשיא מקסיקו פליפה קלדרון מציין כי אחזקות (ד') "להדגיש יותר את הקביעה של מקסיקו כדי לנהל משאבי טבע ולהתמודד עם האתגר תובעני יותר של המאה ה-21 – שינוי האקלים" המזכיר של ם באן קי-מון הכללי מסר כי: "ביום זה העולם ' של הסביבה לעודד את כל האנשים לנקוט בטון כדי להפוך את כדור הארץ ירוקה ונקייה. לכבות את האורות. זה לוקח תחבורה ציבורית. המיחזור. לשתול עץ. לנקות את הפארק המקומי. לשמור על החברות אחראי עם נוהלי איכות הסביבה. כמו כן, יש קוראים את נציגי הממשלה כדי לאטום את העסקה בקופנהגן. "e cosofia.org אומר לנו, הזה ישיבות, אשר יתחיל ב קופנהגן (דנמרק) ביום שני, 8 ביוני, הנציגים של כל המדינות יקיימו כדי להסכים על מאבק יעיל נגד שינויי האקלים, כי מדענים הם תיקון שלהם תחזיות ולומר האקלים מאיצה בהרבה יותר מהר alarming יותר מאשר צפוי קצב. לפי עולם החי והצומח קרן (WWF), עכשיו שיש מדינות טקסט על השולחן, לא יותר זמן לרדת. ממשלות להם שום ברירה אלא המעשה וכדי להשאיר את המצב הנוכחי של פט. בהחלט נלקח בחשבון, כי המטרה של היום הוא, בעצם, להעלות את המודעות של מה נעשה יותר ברור: ארץ מת קצת יותר מדי יום. לנו לטפל בזה, להבטיח את קיומה, יורש הפוגה דורות כך הפלנטה נשמר ונהנה התנועה שלנו דרך הממד הזה.

Comments are closed.