הגדרות של סוגי קרנות

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על הגדרות של סוגי קרנות

קיימים סוגים שונים של קרנות השקעה, לאחר מכן נעיין הגדרות מדויקות לפי ibercaja מילון הקרנות ו תכונותיהם. נתחיל ליצור הם קיימים כ- 20 סוגים שונים של קרנות ההשקעה. להלן נראה החשוב ביותר. FIAMM או קרן השקעות של נכסי שוק הכסף היא קרן מושקעת נכסים שוק הכסף, אשר מתייחס נכסי חוב עם תאריך יעד של 18 חודשים או פחות. FII או קרן השקעות הנדל ן שהוא הקרן להשקיע באופן בלעדי סקטור הנדל ן כבר הם ליצוא, תעשייתיים, משרדים וכו '. FIM או השקעות קרן היא קרן המשקיעה במניות אם ב קצרה או ארוכה.

קרן מצטבר או רישיות הוא מעין רקע להשקעה מחדש כל עניין, דיווידנדים. קרן של קרנות הוא הרקע שבו המורשת הוא בדרך כלל המשקיעה במניות של קרנות השקעה אחרים. קרן פנסיה היא הקרן בו יש מורשת שמממש תוכנית פנסיה עם מדיניות ההשקעה בפרט. הכנסה קבועה הקרן הינה קרן המשקיעה בהכנסות ציבורית או פרטית קבועה ברמה לאומית או בינלאומית זמן מאוגד, בדרך כלל יותר משנה אחת. מצא מכתב איגרת חוב, אגרות חוב, התחייבויות של המדינה, וכו '. קרן הון היא הקרן שבו השקיעה במניות של חברות או ברמה לאומית או בינלאומית. שיתוף הקרן היא הקרן שבה החלוקה בין המשתתפים של הריבית דיווידנדים שנוצרו על-ידי ההשקעה של הקרן.

הקרן דינמי קרן אשר מבוססת על metodologiaa אשר מבוססת על הרווחיות במונחים מוחלטים, נניח סיכון מסוים באמצעות בוררות אסטרטגיות כדי לנסות משהו בהפניה לטווח קצר הרווחיות. קרן מובטחת הוא הקרן מורכבת הבטחת כל הון מושקעת, הביצועים שלו אינדקס מדמין או סל מניות. הגיאוגרפי הקרן הינה קרן ומתמקד שלו השקעות באזור גיאוגרפי נתון. מדינה או היבשת. More information is housed here: טבע. הקרן הכללית היא קרן diversifies השקעות אקונומיות, אזורים גאוגרפיים שונים. המפורטות הקרן הינה הקרן בו הרכב תיק מגיב הרכב ערכי אינדקס של שוק המניות מסוים. קרן מעורבת היא שבה מתהפך באותו זמן הכנסה קבועה, למניות. תלוי פרופורציה הושקעו כל הכנסה קבועה קרנות יכול להיות מעורב (כאשר יותר מ 70% תיק נכסים הכנסה קבועה) או קרנות מעורבות הכנסה משתנה (שהוא כאשר יש יותר מ- 30% עד 75% למניות או פעולות.) קרן סקטוריאלי הוא הסוג של קרן המשקיעה בחברות השייכות המגזר הכלכלי אותו. ניהול חלופי הקרן הינה הקרן שבו הושקעו ספקולטיבי מאוד ערכים באמצעות טכניקות של בוררות. הדבר החשוב ביותר הוא הגמישות בניהול הנכסים שלהן. עכשיו אתה יודע את סוגי קרנות השקעה אטרקטיבי ביותר, שיש לך את הכלים להחליט איזה רקע יש להשקיע את הכסף שלך בהתאם למה שאתה מחפש ניצחון, אתה מעדיף סיכון ויש לך להשקיע. מ. מרין עובדים שותפים החזק hold.mx המחבר המקורי, מקור המאמר

Comments are closed.