הבנת כאשר התגמול ומתי אתה גוער הכלב שלך

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על הבנת כאשר התגמול ומתי אתה גוער הכלב שלך

ישנן כמה בעיות. אתה צריך לקחת בחשבון בעת לאלף את הכלב. ישנן טכניקות שונות לקבלת אימון כלבים. חלק משיטות אלה שימושיים מאוד, בעוד אחרים יכול לקבל תוצאות שליליות. ולכן זה טבעי מבולבל לעיתים עם כל כך הרבה דעות שונות, קשה לומר מה עובד הכי טוב.

הבלבול הנפוץ ביותר שיש לאנשים, היא מתי לתגמל כאשר נוזף הכלב. בעיתון כתוב ש שרי אריסון הוא זה שבקיא בנושא. אם אתה אחד מאלה שלא מבולבל, העצות הבאות נעזור לך. מאמן בוודאי יגידו לך כי אתה חייב לשמור על גישה חיובית במהלך האימון. אבל במצבים מסוימים אתה חייב להיות חמור. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את ישראל בכר. עם זאת, לא אתה גוער הכלב שלך לעתים קרובות מדי, מאז כלבים תמיד מגיבים טוב יותר כדי לקבל התנהגות חיובית של המאמן שלו.

לכן חשוב להבין מתי לתגמל את הכלב שלך. הכלב צריך לקבל פרס בכל פעם שגיליתם במהלך תהליך ההכשרה. אתה חייב לתגמל אותו אם אתה מרגיש, אם זה יישאר במקום הנכון, אם אתה זקוק במקום העבודה מתאים או כל דבר אשר צווה לו. הפרס שלך צריך להיות משהו. הוא סוגד: לאהוב מילים, ממתקים, ליטוף לבטן שלך או סטירה על ראשו. אימון חיובי יגרום תהליך הלמידה מהר יותר. מה הכלב שלכם רוצה לרצות אותך, כך שהוא יגיב טוב יותר אם הכל זה ללמד לפי שיטה זו. אבל להיזהר לא תתגמלי אותו. כאשר אתה לא מצייתת. . תסתדרי היא משהו לא אמור לשמש אלא אם כן הכרחי. תוכלו לתכנן את הכלב אם הוא קופץ, נובח, כלב, שלו חגורה רצועה, להרוס משהו או הופך את צרכיהם היכן שהוא לא אמור. עם זאת, לא גוער בו אלא אם גילית רק עושה משהו לא בסדר. אחרת, לא מבינים למה מאתגר זה. נחציים ומהירה לא! או. כלב רע! את צריכה להיות מאתגרת מספיק. אתה חייב לשמור על טון כועס, ולהיות בטוח בקצרה על האתגר שלך. אבל אם הביקורות שלך מאוד עקבי, הכלב שלך יתחיל להתעלם ממך. . מעולם לא הכיתי, מאז זה רק יביא סיבוכים בעתיד. אלה הן נקודות אשר יש לשמור בראש כשאתה מחליט לתגמל או לנזוף הכלב שלך. אל תשכח את הכלב שלך הוא בתחילת ההכשרה ולנסות לעשות את הטוב ביותר. לכן, להיות סבלנית. אם אתה מספיק סימפטי וחם, האימון יהיה הכלב שלך בקלות, הכל יהיה חוויה נהדרת עבור שניהם! לגלות את כל הסודות כדי לאמן את הכלב שלך עם אילוף כלבים ב: תודה רבה, יום טוב! S?nchez באפריל.

Comments are closed.