הבלטיות המכס

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על הבלטיות המכס

הבלטיות המכס הוא מוסד בביצוע רישום המכס בנמל של סנט פטרסבורג. עכשיו מנהג זה במשרד המכס צפון מערב. ההתחלה של המכס הבלטיות בתולדות שלנו מדינות יכול להיחשב כאשר יציאת ההון הצפוני קדם משא זרים. זה קרה בשנת 1703. על פי דברי הימים, ספינת המשא היה מלח יין ההולנדית.

המכס משמעותית אישור סנט פטרסבורג שנערך ב -15 בנובמבר. העיתון הראשון Vedomosti הרוסי כתב כי הצוות של ההולנדי כללה סקיפר ועל כמה מלחים. בשורת הפקודה של הנגיד היתה של יורדי ים "כרגיל". קבלה האורחים הראשונים המכס הבלטיות היה הקפטן אצילי קיבל 500 רובל זהב, המלחים – "שלושים Efimkov" (שווה ערך ל 15 רובל). מומחים הבלטיות המכס עד היום נשאר אחד שהיה הראשון, יחד עם הרופאים שומרים על הדרגשים בולט על סולמות פוגש את המשפט, נכנס המים של המדינה שלנו מחו"ל.

הגרסה המודרנית של המכס הבלטיות נרשמה באוקטובר 1992 וליישם שחרור מהמכס בסנט פטרסבורג לבד הבלטיות המכס היתה תחילתה של שנת 1993. מבחינה היסטורית, המכס הבלטיות קשורה להתפתחות של הבירה הצפונית כמו ים גדול ויציאות הנהר. הבלטיות המכס, כמו העיר הפנימית בגוף באותו זמן והגנת הגבולות. להלן הפרטים של הארגון, היא צריכה לעבור במעבר משפיע על כמות המטען, ועוד רבים – שחרור מהמכס. מכס רישום בסנט פטרבורג קיימה מסורתי כמויות גדולות של מזומנים משחקים. וכאשר מועבר לא יכול לעשות בלי מכשיר מיוחד שמייצר את הסחורה הצעת החוק נושאת מטען בעל המטען. שטר המטען הוא ראיות בעלות של סחורות shipped, ומבצע מספר פונקציות. בהצעת החוק הראשון של מטען הוא קבלה של המוביל ובעל מטען מאשרת המתאר את מצב ברור של הטובין. שטר המטען הוא עוד החשבון על הטובין ואישור החוזה להובלה. אנשי מקצוע העוסקים מכס בסנט פטרסבורג, שמרו לעתים קרובות בידי שטר המטען. העובדה הבלטי המכס פרסם למעלה מ -19 מיליון טון מטענים מועבר על ידי הים לנהר התחבורה. שטר המטען, אם כי משמשים בעיקר דרך הים להובלה של סחורות, עכשיו מכסה לא רק את ההובלה בים, ואפילו הנהר התחבורה, אלא גם במקרים שבהם המרכבה מבוצע על ידי מצבים שונים של הובלה. על מנת נכונה להנפיק שטר המטען צריך להיות טוב, כדי להבין את המסמכים המסדירים. יש תקן צורה של שטרי המטען, אשר המתווה ואת התוכן תלוי בסוג של כיוונים מטען הובלה. זה כי הנמען לא תמיד מודעים התנאים בהם המשלוח. זה יכול לקרות למשל, חוזרת. לכן, כל המונחים החשובים של תחבורה, כגון ממוצע כללי, הגבלת האחריות של המוביל, אחריותו של המוביל בוררות, החוק החל אחרים הדרושים שצוינו שטר המטען. מצגת המחוקקת שלטון והתוכן של הצעת החוק מטען שנקבעו קוד הסוחר הרוסי משלוח, ומאובטחת באמנות בינלאומיות שונות. כיום, צוות מספרים הבלטיות המכס הוא כ 700 אנשים. אנשי מקצוע אלה לבצע שחרור מהמכס בסנט פטרסבורג, סחורות שהגיעו על ספינות באזור, על הרציפים ומי הים הסמוך לנמל בסנט פטרסבורג. באזור של המכס הבלטיות כולל גם מעבר לים כגון נקודות, כבסיס Litke (מחוז קרונשטאדט המינהלי של סנט פטרסבורג), כמו גם Vasileostrovskiy, נייבסקי ואת לנינגרד נקודות.

Comments are closed.